Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

UWAG ANA PTASZKI.........


fajna koleshanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co za chamstwo normalnie cyckow sie przyczepili i beda komentowac jakie kto ma nio wstydzcie sie A PANOWIE TO W SPODNIACH CZASAMI ZA DUZYCH STRUSI NIE MACIE TYLKO MALE WROBELKI I NAWET MY KOBITKI CZASEM NIE MAMY SIE CZYM POBAWIC ................A NIEKTORYM TO TYLKO PO ZAZYCIU WIAGRY ĂWIERKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieÂś czytaÂłem coÂś o czyimÂś dziadku-ale nie bede wyciÂągaÂł pochopnych wnioskĂłw moÂże chÂłopakom niektĂłrym nie staje bo maÂły doszedÂł do wniosku Âże nie ma potrzeby a ta kobieta go tylko mĂŞczy i wtedy koleÂżanki dajÂą tej wiagry i zmuszajÂą do tego(czyli gwaÂłt) a co do strusi - to ja sÂłyuszaÂłem Âże niezywkÂłym powodzeniem cieszÂą siĂŞ maÂłe gniazdka a nie tzw kominy kurde ktoÂś mnie jeszcze za chama weÂźmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otó¿ to,ale widzocznie forumowe Panie na takich chÂłopakĂłw jak my jeszcze nie trafiÂły i myÂślÂą Âże potrzebujÂą 25 cm Âżeby wogĂłle poczuĂŚ przyjemnoœÌ hahaaaa   :
LEO NIE WKLADAJ W USTA PANIOM FORUMOWICZKOM SÂŁOW KTORYCH NIE POWEDZIALY JESI TY UWAZASZ ZE FACETA.......MUSI MIEC 25 CM TO SI EMYLISZ BO WIESZ JAK KTOS TAKIEGO MA I OSIAGA STAN PODNIECENIA TO POZNIEJ DLEJE WIEC NIE WIEM CZY TAKIEGO CHCIALA BY JAKAS LASKA....... A CO DO FACETOW TO SA ONI JAK MIEJSCA PARKINGOWE TE NAJLEPSZE JUZ ZAJETE A WOLNE ............TO LEPIEJ ICH NIE ZAJMOWAĂ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSI MIEC 25 CM TO SI EMYLISZ BO WIESZ JAK KTOS TAKIEGO MA I OSIAGA STAN PODNIECENIA TO POZNIEJ DLEJE WIEC NIE WIEM CZY TAKIEGO CHCIALA BY JAKAS LASKA.......  
a to teraz wiem czemu kaczmarowi jest zawsze w tych momentach slabo... i jakis blady sie zawsze robi...zawsze mnie dziwilo czemu mdleje a teraz juz wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wgĂłle Fajna jak moÂżesz nas do parkingĂłw porĂłwnywac czuje sie obraÂżony...
WIESZ PRZEPRASZAM ZE CIE URAZILAM ALE TO TAKI MALY ZARCIK BYL BEZ OBRAZY JA TAM LUBIE WSZYSTKICH FACETOW........SA WYJATKI ALE TO POZASTAWIE ........NC ......... GADGED WIDZISZ GDYBY NIE JA TO BYS NIE WIEDZIAL ZA TO SIE NALEZA PODZIEKOWANIA I UKLONY DO KOLAN HAHAHAHAHAHA ZARIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.