Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2521


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

jak siĂŞ chÂłopak zaaklimatyzuje, to go moÂże wystawiÂą do jakiegoÂś wyÂścigu tylko czekaĂŚ, aÂż skoki zamienimy na F1 jako sport narodowy buhehehehe, bo to u nas normalne przecieÂż, mamy samych mistrzĂłw kierownicy w krajuszkoda, ze Robert jeszcze nie opieprzyÂł polskich mediĂłw za to, ze dopiero teraz o nim mĂłwiÂą, a jak robiÂł mistrza w WSbR, to siedzieli cicho, dranie zasrane!teraz wszyscy wielcy znawcy sportĂłw motorowych siĂŞ zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kud³¹ty masz racje, ja gdzies jak¹ splotke s³ysz¹³em ¿e w kilku wyœcigach ma wystartowaÌ.A co do jego kariery to szkoda chyba gadaÌ co media robi¹, a trwa on ju¿ kilka lat, ale kto by tam pisa³ o ajkims mistrzu juniorów w kartingach, miejmy tylko nadzieje, ¿e nie bêdzie mia³ takiego kryzysu jak Ma³ysz.I nie zdziwi³ bym siê ja za kilka lat us³yszymy o jeszcze jedenj osobie zwi¹zanej z motocyklami jak tylko zacznie wiêksze sukcecy osi¹gaÌ, hmm jednej nawet o kilku bo mi siê jeszcze Katanka przypomnia³a CIekawie czy koja¿ycie dziewczyne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DokÂładnie , a jak usÂłyszaÂłem , Âże PZM zrobi wszystko co w jego mocy aby pomĂłc Kubicy to myÂślaÂłem , Âże mnie coÂś trafi. PZM teraz to wy w dupe sie pocaÂłujcie. Jak trzeba byÂło pomocy to gdzie byli? Nawet w 0,5% nie przyczynili siĂŞ do sukcesĂłw Roberta , a teraz jak osiÂągnoÂł szczyt to siĂŞ znajdujÂą "ojcowie sukcesĂłw".A o dziale sportu w TVP i jego szefie to juÂż nawet nie bede wspominaÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Robert ma dobrego menadÂżera, to mu nic zÂłego siĂŞ nie stanie Saint, on ma startowaĂŚ, ale oni sami nie wiedzÂą kiedy dokÂładnie, wszystko wyjdzie na treningach piÂątkowych (przed kaÂżdym z wyÂścigĂłw)najwaÂżniejsze, Âże go wszyscy wielcy znajÂą, bĂŞdÂą mieli na niego okojak to mĂłwiÂł mĂłj nauczyciel z technikum, jest zasada odwrĂłconego lejka, jak dojdziesz do tego wÂąskiego szczytu i siĂŞ zÂłapiesz krawĂŞdzi, to spokojna gÂłowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert na konferencji mowil ze sam nie chce w 2006 byc wystawiony do wyscigu... Powiedzial ze woli nabrac doswiadczenia z torow przez caly sezon niz od razu wyleciec na gleboka wode Chyba ma jednak racje , wole go zobaczyc w sezonie 2007 jako pelnoprawnego kierowcy F1 BMW niz na pojedynczym wyscigu w tym sezonie i sie zawiesc bo presja duza wiadomo i bledy napewno beda Wierze w jego talent, ale spooko predzej czy pozniej beda o niego sie bili najwieksi Bratko co do wyjazdy na jakies GP w 2006 to tez bym sie pisal bo od 2000 roku jakos nie moge sie wybrac, a do tego bedzie to chyba ostatni sezon Schumiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdu Roberta w tym roku w wyœcigu to bym siê nie obawia³ nawet jak ma to byÌ jego pierwszy wyœcig- przypomnijcie sobie debiut Roberta w F3 po kontuzji z³amanej rêki co siê sta³o ??? Zwyciêstwo!!! Oczywiœcie nie mówie , ¿e jak mu siê uda wystartowaÌ w GP to od razu wygra ale w 10 powinien siê znaleŸÌ( he he pewnie pud³o zaliczy ) . Pozdrawiam.Tytus w tym roku to bym chcia³ na motku na Hungearoring a mo¿e i Monze i Spa, obadomy . Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tytus w tym roku to bym chciaÂł na motku na Hungearoring a moÂże i Monze i Spa, obadomy . Pozdrowionka.
lal ja tez na motorku bym chcial pojechac tylko napewno nie bede mial kasy na tyle gp (bilety najtansze ok 800zl ) max jedno zalicze, najlepiej spa by mi sie podobala tylko zawsze tam mokro Muismy sie zgadac na jakims zlocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TeÂż to czytaÂłem ale coÂś mi w tej iformacji nie pasuje poniewaÂż BMW kupujÂąc Saubera kupiÂło rĂłwnieÂż JV z waÂżnym kontraktem na 2006r. I Âżeby nie wypÂłacaĂŚ wielomilionowego odszkodowania przyjeli kontrakt JV na 2006r. CoÂś mi siĂŞ wydaje , Âże onet siĂŞ powoÂłaÂł na odpowiednik niemieckiego super ekspresu i robiÂą taniÂą sensacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica, trzeci kierowca zespo³u Formu³y 1 Sauber-BMW, pokona³ w œrodê 65 razy tor w Walencji. Uzyska³ 15., najs³abszy wynik spoœród zawodników bior¹cych udzia³ w testach.Najlepszy czas w osi¹gn¹³ aktualny mistrz œwiata Hiszpan Fernando Alonso (Renault). Drugi by³ Brytyjczyk Jenson Button (Honda), a trzeci - siedmiokrotny mistrz œwiata Niemiec Michael Schumacher (Ferrari).Na siódmym miejscu uplasowa³ siê kolega Kubicy ze stajni BMW - Kanadyjczyk Jacques Villenveuve.Dziewi¹ty czas dnia uzyska³ siedmiokrotny motocyklowy mistrz œwiata W³och Valentino Rossi, który testowa³ starszy model bolidu Ferrari. S³ynny motocyklista pokona³ 53 okr¹¿enia toru i po raz pierwszy bra³ udzia³ w oficjalnych testach Formu³y 1 (poprzednio wyst¹pi³ w kilku prywatnych testach).Czasy uzyskane przez kierowców w œrodê:1. Fernando Alonso Renault R26 V8 1:11.291 okr. 522. Jenson Button Honda RA106 V8 1:11.327 okr. 873. Michael Schumacher Ferrari 248 F1 V8 1:11.831 okr. 724. Juan Pablo Montoya McLaren Mercedes MP4-21 V8 1:11.998 okr. 685. Rubens Barrichello Honda RA106 V8 1:12.062 okr. 1126. Heikki Kovalainen Renault R25 V10 1:12.113 okr. 277. Jacques Villeneuve BMW Sauber F1.06 V8 1:12.619 okr. 778. Ricardo Zonta Toyota TF106 V8 1:12.660 okr. 879. Valentino Rossi Ferrari F2004M V8 1:12.856 okr. 5110. David Coulthard RBR Ferrari RB2 V8 1:12.883 okr. 3611. Alex Wurz Williams Cosworth FW27C V8 1:12.925 okr. 8212. Gary Paffett McLaren Mercedes MP4-20B V10 1:12.937 okr. 11613. Mark Webber Williams Cosworth FW28 V8 1:13.050 okr. 6814. Jarno Trulli Toyota TF106 V8 1:13.078 okr. 10515. Robert Kubica BMW Sauber C24B V8 1:13.332 okr. 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche denerwuje mnie ze wszyscy pisza ze robert ostatni, najwolniejszy itd... a to sa TESY tam nikt nie walczy o najlepszy czas tylko skupiaja sie na poprawianiu osiagow przed pierwszym GP!!!! i dobrze pisze Barto ze on jezdzi slabym bolidem z poprszedniego sezonu + V8 a jest tyl;ko - 0,8 slabszy od Zaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.