Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2521


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

no sie rypÂło :| Robert nie wystartuje, bo nie dostaÂł licencji na pocieszenie zostaje to, ze bĂŞdzie prowadziÂł jazdy testowe w bolidach F1, a co za tym idzie, bĂŞdzie szlifowaÂł swoje umiejĂŞtnoÂścinic tylko czekaĂŚ, aÂż otrzyma w koĂącu licencjĂŞ i juÂż w przyszÂłym sezonie moze go zobaczymy na oficjalnych treningach do ktĂłregoÂś z wyÂścigĂłw 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pchela, bo miaÂł jechaĂŚ, ale wymagane kryterium otrzymania Super Licencji to przejechanie 300 km w bolidzie F1 na testach.Kubica bĂŞdzie jeÂździÂł w teamie Ranault w testach jako nagroda za wygranie mistrzostwa Âświata wiĂŞc coraz blizej tego kryterium 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no chÂłopak jak najbardziej zasÂługuje na fotel F1 i to nie w jakimÂś tam Midland ale co najmniej Williams Cosworth lub ( marzenie - caÂłkiem moÂżliwe) Renault F1 chociarz tam Flavio juÂż poukÂładaÂł team na 2-3 lata . Ale mam nadzieje , Âże sie zaÂłapie i pobije rekord Alonso co do najmÂłodszego mistrza Âświata , a ma jeszcze niecaÂłe 4 lata czasu. PS. Ale by byÂło jakby nie wiadomo skÂąd jakiÂś chopok z Nowej Huty zawalczyÂł F1 , a ja stawiam , Âże mu sie uda i wtedy pojada nawet na Suzuka z polskÂą fanÂą na ktĂłrej bedzie www.motocykle.slask.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTO, nie ma Wiliams Cosworth ale to szczegó³ Robert pokaza³ siê z jak najlepszej strony na testach i pojecha³ jak zawodowiec jego szósty czas okr¹¿enia by³ lepszy od czasu Coultharda i wielu innych zawodników F1, a tak¿e by³ lepszy od czasu kierowcy testowego Renault!Trzeba dodaÌ, ze to by³ jego pierwszy dzieù w takim bolidzie. Trchê treningów i moze siê poprawiÌ.A nawet jeœli mia³by przyje¿dzaÌ na tym 6. miejscu w ka¿dym wyœcigu, to by by³o wydarzenie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jak siĂŞ interesujesz to polecam stronke moÂże znasz http://f1.ultra.pl/ . Newsy siĂŞ pojawiajÂą z 1-2 dniowym opóŸnieniem ale  to nie przeszkadza . I tak chyba jedyna polskojĂŞzyczna strona tylko i wy³¹cznie o F1 ...
niezupelnie jest jeszcze kilka ciekawych stron z f1 po polsku:http://f1.and.pl/ moim zdajniem najlepsza strona PL o F1 http://www.swiatf1.pl/http://www.f1world.hg.pl/ i wiele innych co do zainteresownia sportami motorowymi to ja mam na tym punkcie chopla zwlasza F1! od 97 roku nie opuscilem zadnego wyscigu na zywo, a do 2002 ogladalem tez wszystkie treningi, kwalifikacje do tego nagrywalem wszystko na video i mam spora biblioteke straych wyscigow Kiedys prowadzilem na sojej stronie szczegolowe opisy, wysniki f1 ale od jakis 3lat zapal mi minal wraz z tym jak formula1 stracila na atrakcyjnosci Ale ogladac ogladam i kibicuje zawsze jednemu slusznemu ... Michaelowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://f1.and.pl/ moim zdajniem najlepsza strona PL o F1
No wed³ug mnie tak¿e...Widzê ¿e tu nie tylko i wy³¹cznie o motocyklach siê wypowiada...Cieszy mnie fakt ¿e oprócz mnie jest tak¿e kilku f1 maniaków.KIMI RAIKKONEN + JUAN PABLO MOTOYA + McLAREN (NIEZAWODNY) = OBA MISTRZOSTWAMcLaren Mercedes .........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIMI RAIKKONEN + JUAN PABLO MOTOYA + McLAREN (NIEZAWODNY) = OBA MISTRZOSTWA
hehe oj chyba w to nie wierzysz? Mclaren - mentos - mistrz? , nie to nie ten duet Kimas tak! bedzie mistrzem w 2006... gdy MS nie zdola zdobyc Ale wierze w Ferrari i Schumiego ze w sezonie 2006 pokaze "mlodym gniewnym" gdzie ich miejsce i z koncem sezonu odejdzie na emeryture w chwale jako osmiokrotny!!! mistrz swiata Zeby nie bylo, tym sezonie kibicowalem Kimiemu (nie McLarenowi ) w drodze po tytul (gdy Schumi nie mial szans ) a jednak Alonso i Reno zgarneli wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentos zawsze coÂś dziwnego czyt. gÂłupiego zrobi to se obojczyk zÂłamie to wyjedzie na czerwonym to tarke rozwali a Kimas po prostu zapier....a , Âże siĂŞ rĂŞce same do oklaskĂłw skÂładajÂą ( GP Japonii jak ÂśmignoÂł obok Fisico to , aÂż podskoczyÂłem ) tyle tylko , Âże po prostu McLaren byÂł zbyt awaryjny szczegĂłlnie , Âże awaria przydarzaÂła siĂŞ mu gdy byÂł na prowadzeniu. Moje typy na 2006r. 1. Kimas 2. Alonso 3.Szumi , Konstruktorzy 1. Renault 2. McLaren 3. Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.