Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4335


darusza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja wam powiem jedno...nigdy nie zapomne jak na Strefe podjechali dwaj kolesie na : R1 i GSX-R 1000(chyba) i pokazali szybkie gumy w takim wydaniu jakich nigdy nie widzialem! Cos swietnego to bylo! I nie mowcie, ze szybiie gumy nie sa efektowne Za to nigdy 954 nie widzialem w akcji, nio moze pod koniec sezonu jak Adas(?)jezdzil na S1 ale w porwnaniu do tej GSX-Ry to.....ymmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ci sie wydaje  Na takiej R1 jak Ty masz bez problemu przekraczalem 200 km/h na kole 
Gixer, totalny respect Ja na jakimœ enduro to bym spróbowa³, ale na moim jak pomyœlê, ¿e móg³bym siê wywaliÌ, to mnie ta myœl hamuje. Ja na kole umia³em dobrze jeŸdziÌ, ale na rowerze WIGRY 2 Na osiedlu nikt nie umia³ lepiej No ale na rowerze je¿d¿ê od dziecka, na moto od lipca 2005.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myÂślaÂłem, Âże nikt nie odwaÂży siĂŞ tego zrobiĂŚ szybicej niÂż wtedy tÂą HondÂą na S1. Co najmniej 150 km/h byÂło... Dla mnie to totalny szok.
nu da sie szybciej wystarczy zobaczyc filmik ghostridera jak na oczojebnej hayabce turbo zapodaje na kole kolo 300 to jest rajspekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos CBR 954 i Adasia.Jechalem po 2 pasmowce za nim na S1. Jechalismy jakies 140 km/h w tym momencie Adas postawil CBRe na gume i zaczal mi odjezdzac.Niestety dla mojego sprzeciska to byo za duzo.... nie moglem za nim nadazyc na 2 kolkach!!!! Przy 230-240 km/h odpadlem......Ale min kierowcow samochodow nie zapomne nigdy Co do przelozen to z tego co wiem to ma -1 na zdawczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dres(z calym szacunkiem): ,,umiem lepiej''
A z takimi to najbardziej sie lubie bawic na 2-pasie: staje koÂło takiego dresika na swiatlach a ten od razu sie chce scigac.No to ruszamy na zielonym:on pelny ogien a ja tylko tyle zeby z nim rowno sie rozpedzac,gdy juz jest ok.150-180km/h i w wiekszosci dresiarskich fur konczy sie moc to ja stawiam sprzeta na gume Wiecie jaka musi miec mine taki dresik? Czasem po takiej akcji jak sie spotykamy na nastepnych swiatlach to taki cwel nawet nie spojrzy w moim kierunku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nu da sie szybciej wystarczy zobaczyc filmik ghostridera jak na oczojebnej hayabce turbo zapodaje na kole kolo 300 to jest rajspekt
Albo ten filmik http://video.google.com/videoplay?docid=20...3537810097&q=R1 gdzie koles na starej R1 (taka sama jaka ma Kristod) z turbosprezarka stawia na gume powyzej 200km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam malucha w domu z silnikiem z fiata Pandy o pojemnosci 900....45 konikow :)Jescze jakis czas temu byl bardzo glosny wydech.....Stoje sobie na swiatlach i kolo podjezdzaja jacys kolesie w cciquczento z przyciemnionymi szybami Ja przygazowalem tym maluchem oni zaczeli sie smiac......Teraz tylko zaluje, ze nie widzialem ich miny jak mielilem asfalt i ucieklem im z pod swiatel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.