Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4580


FREDDIE M.

Rekomendowane odpowiedzi

Z gĂłry przepraszam za przekleĂąstwa... Przed wyborami, zarĂłno prezydenckimi jak i do sejmu, ÂżartowaÂłem sobie, Âże jeÂżeli do wÂładzy dojdÂą dwa kaczorki to emigruje... Po wyborach ugryzÂłem sie w jĂŞzyk... QRWA KTO GÂŁOSOWAÂŁ NA TYCH CHUJI?? DO PIECA Z WYBORCAMI!! ale musze powiedzieĂŚ na osÂłode Âże marcinkiewicz jest puki co OK moim zdaniem, natomiast to jak niesamowicie nasz prezydent jest reprezentacyjny mnie zaskoczyÂło... Ach jak piĂŞknie prezentowaÂł siĂŞ on koÂło BUSHA.. taki wysoki chÂłopak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony z t¹ œwiatyni¹ to by³a taka historia ¿e mia³o to byÌ podziêkowanie Bogu za wrócenie niepodleg³oœci...juz przed IIwojna mieli to zrobiÌ ale nie zd¹¿yli....ja tam przesadnie wierz¹cy nie jestem ale jak siê obieca³o trza zrobiÌ...mia³ to byÌ dar dla Boga od Narodu wiêc p³ac¹c podatki wznosimy œwi¹tyniê Narodowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest skandal, oburzaj¹ce, takie marnotrawstwo, jeœli hierarchia chce budowaÌ kolejny pomnik w³asnej pró¿noœci, pychy i g³upoty, to proszê bardzo, ale dlaczego z pieniêdzy wszystkich którzy p³ac¹ podatki (w tym i mnie), ciekawe ile by zebrali, gdyby og³osili dobrowoln¹ sk³adkê na ten cel, jestem przekonany, ¿e trwa³obyto bardzo d³ugo, jest tyle rzeczywistych potrzeb,¿e a¿ wstyd na coœ takiego wydawaÌ pieni¹dze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszym cudownym kraju pieniadze zawsze znajduja sie nie na to co potrzebaja rozumiem, ze ta cala inwestycja trwa juz jakis czas, ale podobno Bog jest wszedzie i modlic tez mozna sie wszedzie, a czlowiek mieszkac lub leczyc sie czasem nie ma gdziemieszkam w swietym miescie gdzie jest Jasna Gora, jest katedra i jeszcze kilka wiekszych kosciolow, a na moim osiedlu ktore jest typowa dosyc duza sypialnia jest ich az 7to chyba mowi samo za siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano ogl¹da³em program 'Dzieù dobry TVN' i jednym z problemów by³a zbiórka pieniêdzy na centrum rehabilitacyjne dla dzieci w œpi¹czce, na które potrzeba 5 mln z³otych i obywatele mog¹ wspomóc to przedsiêwziêcie wysy³ajac SMSydo kurwy nêdzy! ¿eby nie by³o 5 mln na klinikê, a 20 na koœció³ jest od razu pierdolone moherowe berety! tylko by siê modlili o swoje marne duszyczkiale siê wkurwi³em jeœli kogoœ urazi³em tymi s³owami, to przykro mi bardzo, ale taki s¹ moje odczucia na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano oglÂądaÂłem program 'DzieĂą dobry TVN' i jednym z problemĂłw byÂła zbiĂłrka pieniĂŞdzy na centrum rehabilitacyjne dla dzieci w ÂśpiÂączce, na ktĂłre potrzeba 5 mln zÂłotych i obywatele mogÂą wspomĂłc to przedsiĂŞwziĂŞcie wysyÂłajac SMSydo kurwy nĂŞdzy! Âżeby nie byÂło 5 mln na klinikĂŞ, a 20 na koÂśció³ jest od razu pierdolone moherowe berety! tylko by siĂŞ modlili o swoje marne duszyczkiale siĂŞ wkurwiÂłem   jeÂśli kogoÂś uraziÂłem tymi sÂłowami, to przykro mi bardzo, ale taki sÂą moje odczucia na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano oglÂądaÂłem program 'DzieĂą dobry TVN' i jednym z problemĂłw byÂła zbiĂłrka pieniĂŞdzy na centrum rehabilitacyjne dla dzieci w ÂśpiÂączce, na ktĂłre potrzeba 5 mln zÂłotych i obywatele mogÂą wspomĂłc to przedsiĂŞwziĂŞcie wysyÂłajac SMSydo kurwy nĂŞdzy! Âżeby nie byÂło 5 mln na klinikĂŞ, a 20 na koÂśció³ jest od razu pierdolone moherowe berety! tylko by siĂŞ modlili o swoje marne duszyczkiale siĂŞ wkurwiÂłem   jeÂśli kogoÂś uraziÂłem tymi sÂłowami, to przykro mi bardzo, ale taki sÂą moje odczucia na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to ta kasa miala isc do nas na Slask min budowa obwodnicy Lublinca i na zabezpieczenie ekologicznej bomby po zakladach chemicznych w Tarnowskich Gorach Te skurwysyny olewaja Slask i wszystkich ludzi i to pod przykrywka robienia dobrze dla kraju banda jebanych skurwysynow!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie ¿e poruszacie "takie tematy", tzn ¿e los naszego kraju nie jest wam obcy. BiernoœÌ jest najgorsza bo pozwala na rzeczy które na kartach historii znaczone s¹ krwi¹, niestety. Ktoœ napisa³ ¿e nic nie mo¿emy zrobiÌ. Wrêcz przeciwnie to od ka¿dego z nas zale¿y jak bedzie wygl¹da³a rzeczywistoœc która nas otacza. Póki co mo¿e ka¿dy swobodnie siê zrzeszaÌ, stwarzaÌ partie.. i g³oœno protestowaÌ. Je¿eli tego nie bêdzemy robiÌ tego teraz to za kilka lat bêdzie za póŸno!Opcje polityczne "jedynie s³uszne" maj¹ to do siebie ¿e zawsze szukaj¹ winnych i wyznaczaj¹ wrogów. D¹¿¹ do ich zniszczenia a po wszystkim... szukaj¹ nastêpnych i nasztêpnych... a póŸniej jest wojna. W imê jedynie s³usznych ideii . Niestety historia pokaza³a nie raz ¿e tak jest ale ludzie wci¹¿ pope³niaj¹ te same b³êdy. "Czasy s¹ zawsze inne, ludzie nie" ps Dla "prawdziwej" Polski Œl¹sk nie jest jej czêœcia, jak z reszt¹ i kilka innych regionów. Pewnie gdyby nie katastrofa w Katowicach nasza w³adza dalej nie wiedza³a by gdzie jest ten Œl¹sk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.