Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4741


Hyper Harger

Rekomendowane odpowiedzi

CzeœÌ wszystkim nazywam siĂŞ Damian RosiĂąski. Mieszkam w Rypinie w woj. kuj-pom. ChodzĂŞ do Technikum Informatycznego. Mam 16 lat motocyklami na dobre zacz¹³em interesowac siĂŞ w wieku 9 lat czyli pierwsze kupywanie Âświata motocykli, poznawanie nowych ludzi ze Âświatka motocyklowego w moim mieÂście. W roku 2002 listopad zostaÂł zaÂłoÂżony klub motocyklowy- RYPIĂSKIE STOWARZYSZENIE MIÂŁOÂŚNIKĂW MOTOCYKLI (nazwa sztywna, ale klimat jest ten sam) doktĂłrego nalezĂŞ od samego poczÂątku do dnia dzisiejszego bedÂąc najmÂłodszym czÂłonkiem. MĂłj pierwszy motocykl kupiÂłem w wieku lat 9 w 2000r 5 wrzeÂśnia okoÂło godz 17:15 byÂł to Romet 301 czyli motoryna. PamiĂŞtam jakby to byÂło wczoraj, wkoĂącu to pierwsza maszyna tego siĂŞ niezapomina. JuÂż w przeciÂągu kilku tygodni zapadÂła decyzja na przerobienie owego motocykla na choppera. JeÂździÂłem niÂą zdobywajac pierwsze szlify motocyklizmu pierwsze dalsze wyprawy te grzebanie z kumplami do póŸna w garaÂżu te zacieÂśnianie przyjaÂźni pierwsze zakazane napoje ahh tego nigdy siĂŞ nie zapomina, a wszystko to jeszce w podstawĂłwce. Maszyna zdobyÂła raz nagrodĂŞ na zlocie za najbardziej orginalny motocykl zlotu Motoryna-Chopper to byÂły czasy ajajaj. PóŸniej byÂł Komar k2350, ktorym to ujeÂżdÂżaÂłem w tereie byÂł stylizowany na motocykl militarny doprowadzony do oryginaÂłu i pomalowany pod kolor khaki z akcesoriami militarnej idei. W roku 2004 przesiadÂłem siĂŞ na Ogara 200. Podczas letnich wypadĂłw nagle odczuÂłem pewien dyskonfort z braku poczucia iz jadĂŞ normalnÂą maszynÂą zupeÂłnie nie w moim stylu. Kilka wieczorĂłw póŸniej dostarÂło do mnie, Âże to juÂż nie kolejny motorek i ja juÂż nie taki sam. UzaleÂżniony od poczucia wolnoÂści zimowe wieczory i wszelkiego rodzaju dni wolne od nauki spĂŞdzaÂłem w garaÂżu, piwnicy i tak na poczatku sezonu 2004 mogÂłem znowu pomykaĂŚ chopperem majÂąc pod sobÂą maszynkĂŞnie tylko z przerobionÂą ramÂą lecz takÂże podkrĂŞconym silnikiem z Jawki do okoÂło 7 KM i jeÂżd¿¹c z przelotowymi prĂŞdkoÂściami rzĂŞdu 65-70km\h. W mojej stajni znajduje siĂŞ takÂże NRD-owska myÂśl techniczna Hercules z roku 88, ktĂłrego wÂłaÂśnie koĂącze przerabiac na streetfightera(niemyliĂŚ ze szczurem), kawaÂłek dalej stoi rĂłwnieÂż za chwilĂŞ skoĂączony drag z Komara(heh brzmi Âśmiesznie, ale bĂŞdzie git). Tak ÂżyjĂŞ tym na codzieĂą i i niewiem juÂż co pisaĂŚ... ... no i chyba sami wiecie jak bardzo niemoge sie doczekac kiedy przyjdzie ta niedoczekana wiosna a wraz z niÂą nowe jednoÂślady po zimie na naszych drogach. Z motocyklowym pozdrowieniem NIECH RYK WASZYCH MASZYN BĂDZIE Z WAMI THE WILD ONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.