Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4314


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sory stary, ale Twoja niedojrzaÂłoÂśc emocjonalna jest zauwaÂżana nie tylko przeze mnie, ale tez przez osoby, z ktĂłrymi razem mieliÂśmy okazje "bytowaĂŚ" i faktycznie nie jestes dusza towarzystwa jak Ci sie wydaje, tylko osobÂą, ktĂłra mĂŞczy pewne krĂŞgi Âśrodowiskowe i robi z siebie gÂłupa, aby tylko zwrĂłciĂŚ na siebie uwagĂŞ Przejrzyj na oczy, zacznij zachowywaĂŚ siĂŞ jak dorosÂły czÂłowiek, a wiem Âże potrafisz......Magda mi powiedziaÂła Co do tych zywych dziewczyn, to moÂże i byÂły zywe, ale musze stwierdziĂŚ Âże skoro rzuciÂły siĂŞ na Ciebie, to albo im zapÂłaciÂłeÂś, albo byÂły niewidome albo miaÂły bardzo niskie poczucie wÂłasnej wartoÂści Magda CiĂŞ nie kocha, trafiÂłeÂś nie w ten segment, ale bajeruj dalej koleÂżanki z podwĂłrka Mam nadziejĂŞ, ze koleÂżanka Nora jest na tyle inteligentna i bÂłyskotliwa, Âże wyczuje o co chodzi i nie bĂŞdzie siĂŞ wdawaÂła w zbĂŞdne dyskusje z osobnikami Arko-podobnymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEKSZOSC COS NASKROBALA TO JA TEZ NAPISZE;..... URODZONA 04.11.198,....... W RYBNIKU .....W MIESCIE ZNANEGO NAM DOBRZE DADGETA.........BEDAC MALA DZIEWCZYNKA CHODZILAM PO DRZEWACH I BAWILAM SIE AUTKAMI Z CHLOPCAMI.......Z WIEKIEM CHCIALAM ISC DO WOJSKA STAD PEWNIE MOJA PRZYGODA Z CHARCERSTWEM ....BEDAC NA OBOZIE TROSZKE UDALO MI SIE SPELNIC MARZENIA...WSPINACZKI GORSKIE...GRY TERENOWE CZOLGANIE SIE W BLOCIE STRZELANIE Z PAINTBALLA....ITP..ZAWSZE FASCYNOWALY MNIE SPORTY EXTREMALNE A MOJA KOCHANA MAMUSIA WYBIJALA MI TO Z GLOWY CO PRAWDA SAMA SMIGALA NA MOTORKU ALE NIESTETY NIE ZE MNA NIO CHYBA ZE JESZCZE WREDY BYLAM W JEJ BRZUSZKU HAHA....ALE TO ZOSTANIE TAJEMNICA..... MOJA PRZYGODA Z MOTORAMI ZACZELA SIE OD ZNANEGO WAM ROWNIEZ ARCZIEGO KTORY PEWNEGO SLONECZNEGO DZIONKA ZABRAL MNIE NA 1 ZLOT W RUDACH I TAM 1 RAZ MIALAM STYCZNOSC Z MOTO I OD RAZU MNIE TO WCIÂĄGNEÂŁO...POZNALAM MANKE ZUZE I MADZIE (,,,,,ZWANE SAMICZKI,,,) NIE POMIJAJAC GADGETA , SARGONA, NNIGDY TEGO NIE ZAPOMNE ...;PPOZNIEJ BYL BOMERANG ..JACA BAHAM ANUSZKA..NIO I TAK SIE ZACZELO..... HMM O SOBIE MOGE POWIEDZIEC...U FAJNA KOLESHANKA?? TAK POZATYM LUBIE ADRENALINE I NIEBEZPIECZNE WYZWANIA ......JAZDE NA GUMIE.....Z DAVKA:) ... CHARAKTER...ZWARIOWANA...SPONTANICZNA...SZCZERA ....FAJNA HIHIIH A RESZTE TO MOZE SAMI KIEDYS DOPOWIECIE..... TERAZ JESTEM STUDENTKA 1 ROKU AWF W KATOWICACH I NARAZIE MI SIE TO PODOBA..... MARZEN NA PRZYSZLOSC JAKO TAKICH TO NIE MAM ......CHCE MOTO ALE TO TYLKO MARZENIA... ps: glebe na moto tez zaliczylam wiec nie jestem do tylu ........ to by bylo na tyle...malo ciekawe ale cos wiecej moze sie dowiecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze ja sie tutaj zadko wypowiadam, to postanowilme napisac o sobie.Nazywam sie Dawid GruchaÂła (nie jestem spokrewniony z Sylwia) urodzony 16.01.1987 w Raciborzu, a mieszkam w KuÂźni Raciborskiej. Od dziecinstwa interesowalem sie przepisami, ruchem drogowym, ciezarowkami,roznymi autami. Kiedys jak bylem maly kochalem jezdzic z moim tata autobusem. Nie raz chodzilem razem z nim do pracy, a w pracy sie z niego smiali ze ja jestem jego boadygard. Pozniej nieszczesne przeczkole i podstawowka, i musialem zaprzestac jezdzic jedynie kiedy moglem to w wakacje lub weekendy. Pod koniec podstawowki rodzicom marudzilem ze chce miec motorynke ale matka sie nie zgadzala, mimo ze ojciec chcial mi ja kupic (moj ojciec mial przewalone na max bo dosc ze zona sie nie zgadzala to jeszcze tesciowa sie wpierniczala i byl na przeganej pozycji) nadeszlo gimnazjum, w 1 klasie mnie moj kuzyn "Bzyku" z KĂŞdzierzyna-KoÂźla zarazil choroba przenoszona droga katalogowa (Motocykle ÂŚwiata). I postanowilem ze bede walczyl o jakas 50ccm, i wywalczylem. Moj pierwszsy sprzecik to Jawa Mosquito 586, ale ze byla tymczasowo unieruchomiona bo coraz to nowsze choroby sie jej wynajdowalo to jezdzilem na komarku 25letnim jesli nie starszym ktory mial predkosc swiatla 40km/h. Pozniej na zmartwychwstala Jawke wskoczylem ktora z 60km/h zajechalem do 45km/h (nie szlo jej odblokowac bo to byl sprzet bardzo rzadki nie bylo kitow). Po ponad roku czasu sprzedalem ja z lezka w oku bo tracilem czesc siebie. Wyjechalem do holandii by kupic sobie cos lepszego, i kupilem skuter tez 50ccm. W tamtym roku robilem kurs na moto w tymbede zdawal na nie. I znow przyjdzie mi sie pozegnac z czyms czym przezylem cale ok 7000km (prawie jak malzenstwo ). I niestety ten sezon chyba bede jezdzil tylko maluchem, bo bede zbieral na moto, prawdopodobnie jakas Yamha XJ. I od nastepnego sezonu znow bede chcial wrocic na 2 kolkach na droge.Nie nawidze dyskotek, wole zloty bo lubie rodzinna atmosfere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mo¿e ja sie przedstawie........Nazywam sie Micha³ Chmura urodzi³em sie 8.stycznia.1988 w katowicach i tam ju¿ chyba zostane Od najm³odszych lat bawie sie w pi¿dziki i to jest moja pasj¹Uwielbiam wszelakiego rodzaju zloty i imprezy o tematyce motocyklowej..Kursuje miedzy Katowicami a Miko³owem gdzie siê ucze w 4 letnim technikum o profilu mechanik samochodowy...S³ucham wszystkiego zaczynaj¹ od spokojnego bluesa po death metal i pochonde..no i oczywoœcie gram na gitarze Od niegawna zainteresowa³em sie malowaniem artstycznym aerografem wiêc ka¿d¹ woln¹ chwilê spêdzam w piwnicy i prubuje coœ stwo¿yÌ Mia³em ju¿ kila motorków ale dopiero po wakacjach kupiê po¿¹dny japoùski sprzêt..Kocham street figtery bo to jest to co mnie poci¹gaCwiczê jazd¹ ekstremaln¹ ,,a¿ sezon'' i ju¿ wiem ¿e to jest to czym chce sie zajmowaÌ....Narazie moge powiedziec ¿e przy tych co smigaj¹ na kompoœcie(oczwiœcie pozdro dla nich) to jestem cieùki jak d....a wê¿a Mia³em ju¿ kilka gleb ale na szczeœcie nie powa¿ny i mam nadzieje ze tak zostanieNoto tyle o mnie, nie bede wiêcej pisa³ bo was zanudze Pal gumy nie dusze........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA PRZYGODA Z MOTORAMI ZACZELA SIE OD ZNANEGO WAM ROWNIEZ ARCZIEGO KTORY PEWNEGO SLONECZNEGO DZIONKA ZABRAL MNIE NA 1 ZLOT W RUDACH I TAM 1 RAZ MIALAM STYCZNOSC Z MOTO I OD RAZU MNIE TO WCIÂĄGNEÂŁO...POZNALAM MANKE ZUZE I MADZIE (,,,,,ZWANE SAMICZKI,,,) NIE POMIJAJAC GADGETA , SARGONA, NNIGDY TEGO NIE ZAPOMNE ...;PPOZNIEJ BYL BOMERANG ..JACA BAHAM ANUSZKA..NIO I TAK SIE ZACZELO.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kilka s³ów odemnie Mia³am to (nie)szczêœcie przyjœÌ na œwiat 27 Czerwca pamiêtnego 86'roku Od dziecka lubi³am samochody,motocykle i ogólnie wszystko to,czym da³o sie kierowaÌ Mia³am przyjemnoœÌ uczêszczaÌ przez 9 lat do podstawówki 64 w Ligocie,która póŸniej przesz³a transformacje w gimnazjum nr 23 Kolejne 3 lata spêdzi³am w liceum katolickim (nie,nie uczy³y mnie zakonnice,tylko noramlni nauczyciele ) gdzie na nowo od¿y³a moja pasja do motocykli,poniewa¿ znalaz³am 3 bratnie dusze w tym nie jakiego naszego forumowego mr.dipi-ego,który to te¿ m.in. naprowadzi³ mnie na to forum Obecnie studjuje na I roku biologi na usiu.......niestety zaocznie Poza motocyklami,mam hopla na punkcie muzyki...a i wêdkuje sobie od czasu do czasu dla relaksu(ma³e rybki po z³apaniu wypuszczam )Ogólnie to jestem osob¹ niekonfliktow¹(chocia¿ czasem wychodze z siebie ),mo¿na by rzecz weso³¹ i lubie poznawaÌ nowych ludzi,szczególnie tych z którymi mam coœ wspólnego,jak choÌby motocykle W miare swoich mo¿liwoœci,zawsze chêtnie s³u¿e pomoc¹ no i teraz zaczynam pierwszy sezon na w³asnym moto wiêc tym bardziej nie umiem siê ju¿ doczekaÌ wiosny i œmiagania No to koniec elaboratu to spikniêcia w seoznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.