Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co bĂŞdĂŞ "konserwowaÂł" ?
hehe a co bys chcial ? wiesz ja sadze ze bedziesz jak konserwator od wszystkiego... poczawszy..od naprawiania.. cieknacych kaloryferĂłw, naprawiania naszych maszyn, konczacy na naprawianiu naszgo humoru i pocieszaniu nas w ciezkich chwilach i gorszych dniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym najchĂŞtniej ten wasz humor konserwowaÂł PocieszaĂŚ skutecznie teÂż potrafiĂŞ Na wiele wyszukanych sposobĂłw
hehe wiele potrafisz...powiadasz... Nio to zrob jakas maÂła prezentacje.. albo chociaz.. wiesz... powiedz nam cos wiecej o twoich zdolnosciach.. oczywiscie takze tych ukrytych wiesz musimy wiedziec komu dajemy tak wysokie stanowisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MogĂŞ zrobiĂŚ prezentacjĂŞ moich zdolnoÂści Dla kaÂżdej z osobna i dla wszystkich razem
Nio wiec okej.. nie ma sprawy sadze ze sie to reszcie zaÂłogi.. dziewczyn tez spodoba.. wiec wiesz..opracuj sobie jakis programik ktory kazdej nas z osobna przedstawisz... nioo chyba ze... hehe dziaÂłasz spontanicznie pod wplywem chwili..i se opracowywac nic nie musisz..to wiesz..okej... ale jeszcze prosimy abys przed swoim prezentwaniem dal nam jakies cv musimy sobie przejrzec ÂŁysy A, Âże siĂŞ tak zapytam na czym bĂŞdziecie jeÂździÂły siostry motocyklistki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nam temacik ucieka... Teraz bedzie o zakonach i sektach.... Chyba znowu na jakis czas umilkne.....bo narazie nia mam o czym pisac,bo do zakoniku sie nie nadaje A co do Ciebie Skalar....masz calkowita racje....troche mnie to dziwi,ze przyznaje Ci racje,ale ja niestety masz...;/Tylko nie ciesz sie za bardzi,bo nie bedzie tak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako Âże temat byÂł zaÂłoÂżony po to Âżeby se baby mogÂły goÂści oglÂądaĂŚ -wÂłaÂściwie podglÂądaĂŚ wiĂŞc ja zarzucam tu foty Âżeby odÂświerzyĂŚ tematnie wiem czy tego oczekiwaÂłyÂście,mi sie nie podoba no ale ja z innej strony na to patrze : prosze http://images.search.yahoo.com/search/imag...F-8&fl=0&save=0pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.