Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mroofka, heheh czyli jakby nie bylo my kobiety w tym, temacie zadzimy i mozemy podpuszczac facetow jak i na forum tak i na zywo ehhehe , a podpuszczanie, hehe ohh... i podkrecanie jak ja to lubie hehe ale oczywiscie zeby nie bylo... tu jestem spopkojna... i opanowana wobec facetow i jakby co to nikogo nie podpuszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalonaanka, tylko musimy uwazac zeby oni nas zabardzo nie podpuÂścili... bo co by to bylo....a na zywo.... heh.. widzisz jak to jest Nico mi pierw wino obiecuje i sie jakos z tym tak nie spieszy a jak mi ktos obieca winko to ja nie popuszcze... bo ja winko bardzo lubie 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroofka, heheh wiesz bo faceci duzo mĂłwia maÂło czynia i tu jest caly feler w facetach hehe ale wiesz zeby nie bylo to nie kazdy taki jest ... HEHE wiesz.. ja wierze ze TY i ja nie damy sie im tak Âładwo podpuscic az za bardzo, bo przeciez hehe kobieta to cenna rzecz nie kazdy moze miec do niej dostep a w szczegolnosci do takich kobiet jak my heheh i pamietaj zeby sie nie dac naciagnac na jakies tanie wino... bo mam nadzieje ze w twoim przypadku to nie wchodzi w gre, hehe nawet trzeba o wina sie klocic zeby byly pozadne, hehe bo dla pozadnych kobiet jakimi my jestesmy musza byc pozadne winka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalonaanka, ale ja jednak wierze, Âże w nich co jakies ludzkie odruchy... Bo w sumie co by to bylo gdyby ich nie bylo... fakt kobietom by sie pozniej zmarszczki robily (mniej nerwow) ale ja nie lubie nudy a bez nich bylo by nie za ciekawie... a ze kazdy facet to..... trudno tacy juz sa i inni nie beda... trzeba to zrozumiec,zaakcpetowac inaczej staropanienstwo nam grozi :D:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroofka, hehe chodzby to nawet byla woda mineralna, ale byleby towarzystwo hehehe saint, eee tam... wiesz niby nie brakuje, ale czasem tez potrzeba kogos nowego do towarzystwa hehehe [ Dodano: 2005-09-05, 21:20 ]

saint,  a moze i brakuje...... zalezy komu ...... zalezy jakiego towarzystwa  :D  :lol:
wÂłasnie .... swiete sÂłowa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.