Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Beti prosza trocha jasniej..bo nic nie kumom z tego co zes napisala..mzoe i zes to fajnie ujela..ale dla mie...dla ciemnej bladynki to wiesz.... fest ciezkie zdefiniowanie zes mi zadaÂła i i tak nie kumom wiec prosza cie sprostuj jakos ta swoja wypowiedz Agatka... bedzie sie dziaÂło !!! ino muszemy se regulamin ustalic jakis ! Marcinek - Beti niech ci nie wyjasnia na gg tylko nam tukej wsystkim A co do korkow..nio takkk ahhh ten czas u mnie ciagle napiety..nio ale licze ze w tym tygodniu znajde juz napewno czas... wiesz.. do wtorku..raczej nie bardzo ... zreszta sam ..wiesz dlaczego..ale potem spokojnie powinnam miec czas.. w srode konkurts wiec szybko bede w domku wiec mozemy korki ci zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalarze,ja tego nie powiedzialam...to sa Twoje slowa...ja tak bynajmniej nie uwazam-no ale to jest tylko moje skromne zdanie...

.. Beti jak zwykle namieszala    A ja znowu wychodze na tego najgorszego...
tej co to zwykle miesza Ja sie napradwde fajnych rzeczy o sobie dowiaduje Tylko powiedz mi,gdzie jeszcze namieszalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm strescic watek ...a wiec hmmm powiem ci gÂłownie o co tutej teraz biego..tz co sie nawyrabiaÂło... a wiec ...ja i Suzi otwieramy zakon zbuntowanych motocyklistek aaa nio i doÂłacza do nas agatka_b narazioe musimy se wszytko rozprawcowac, poustalac i wogole i zakon rusza peÂłna parÂą !!!!! jednym sÂłowem do piekÂła !!!! Nio a ze mroofka stwierdzila ze sie nie nadaje na zakonnica postanowo wraz ze Skalarkiem stworzyc sekta.... Nio i juz mom nadzieja ze sie odnalazÂłes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widaĂŚ, ze siĂŞ dziewczynom nudzi, okropnie nudzi! no ale zyjemy w wolnym krajua powiedzcie mi moje kochane, sÂłodkie i przeurocze koleÂżanki, czy wyrobicie siĂŞ do wiosny? chĂŞtnie zobaczĂŞ Was w 'zakonnych' uniformach, bo chyba zamierzacie coÂś sobie uszyc, coÂś szokujÂącego, kuszÂącego i super ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widaĂŚ, ze siĂŞ dziewczynom nudzi, okropnie nudzi! a powiedzcie mi moje kochane, sÂłodkie i przeurocze koleÂżanki, czy wyrobicie siĂŞ do wiosny? chĂŞtnie zobaczĂŞ Was w 'zakonnych' uniformach, bo chyba zamierzacie coÂś sobie uszyc, coÂś szokujÂącego, kuszÂącego i super ekstra
Wojtus ... gdyby nam sie nie nudzilo to bysmy nie wymyslaÂły takich rzeczy A co do wiosny..nio wiesz...otwarcie zakonu to nie taka Âłatwa sprawa....a do tego "niezwyklego zakonu zbuntowanych motocyklistek" ktorych przewodnim hasÂłem jest DO PIEKÂŁA !!!!!! aaa co do naszych zakonnych ciuszkĂłw....hehe Wojtus o to sie nie martw... zapewniamy Cie jednak ze napewno to niebeda zwykÂłe szaty zakonnic , bo my jestesmy i bedziemy niezwykÂłe Pinki Co zrobiliscie z mojego tematu? Mialysmy sobie gole cialka ogladac, a tu co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatka_b wiesz w sumie ja i suzi my sa wspoÂłwÂłascicielkami, ale w sumie zakon nasz to jednosc, czyli kazdy czÂłonek zakonu bedzie jesgo wspoÂłwÂłascicielem, wiec ty takze nim jestes Alez oczywiscie mozesz przygotowac a wiesz potem mamy jeszcze wiecej do opracowania, ale to wspolnie musimy tz musimy opracowac gdzie powstanie siedziba naszego zakonu, wiesz trzeba go zaprojektowac, nioooo i regulamin jakis odwalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm strescic watek ...a wiec  hmmm powiem ci gÂłownie o co tutej teraz biego..tz co sie nawyrabiaÂło... a wiec ...ja i Suzi otwieramy zakon zbuntowanych motocyklistek aaa nio i doÂłacza do nas agatka_b narazioe musimy se wszytko rozprawcowac, poustalac i wogole i zakon rusza peÂłna parÂą !!!!! jednym sÂłowem do piekÂła !!!!
Oo a ja moge do Was do³¹czyÌ?? Zabardzo nie kapuje o co biega ale to nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa agatka..... tylko nie zapomnij... ze my nie sa zwykle zakonnice ino zbuntowane motocyklistki wiec wiesz... zeby te ciuszki nasze to nie byÂły zadne dÂługie kiece, albo nic w tym stylu.. zreszta co ja Ci mowie.. ty juz napewno wiesz dobrze o ci chodzi
ja proponujĂŞ abyÂście nie nosiÂły bielizny do tych ciuszkĂłw bĂŞdzie goÂło i wesoÂło mnie to siĂŞ baardzo podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.