Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisza ino jedno :::::: jedna wilka rodzina i tyle :!::!::!: KaÂżdy z kaÂżdym, wszyscy ze wszystkimi :!::!::!: I po co siĂŞ tu wstydziĂŚ tego kto z kim :?: Chyba nie ma czego, prĂŞdzej czy póŸniej i tak siĂŞ wszystko wyda, nic siĂŞ nie ukryje :!::!::!:  :lol:  :ph34r:
No wÂłasnie mroofka i o tym caÂły czas mĂłwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisza ino jedno :::::: jedna wilka rodzina i tyle  KaÂżdy z kaÂżdym, wszyscy ze wszystkimi  I po co siĂŞ tu wstydziĂŚ tego kto z kim  Chyba nie ma czego, prĂŞdzej czy póŸniej i tak siĂŞ wszystko wyda, nic siĂŞ nie ukryje    
mroofka, istnieje jeszcze cos takiego jak uczucie :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To jest chyba przeznaczenie  
heh wiesz jak jest Beti..przeznaczenie czy nie.. za 10 lat sie wszystko odmieni na lepsze :roll: :wink:
Wiesz Marcinku..chyba sobie musimy dzis powaznie porozmawiac jak sie spotkamy..i omowic wszytkie kwiestie  
Dokladnie Aniu.. ale dzis za malo czasu mielsimy ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisza ino jedno :::::: jedna wilka rodzina i tyle  KaÂżdy z kaÂżdym, wszyscy ze wszystkimi  I po co siĂŞ tu wstydziĂŚ tego kto z kim  Chyba nie ma czego, prĂŞdzej czy póŸniej i tak siĂŞ wszystko wyda, nic siĂŞ nie ukryje    
mroofka, istnieje jeszcze cos takiego jak uczucie :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To jest chyba przeznaczenie  
heh wiesz jak jest Beti..przeznaczenie czy nie.. za 10 lat sie wszystko odmieni na lepsze :roll: :wink:
Wiesz Marcinku..chyba sobie musimy dzis powaznie porozmawiac jak sie spotkamy..i omowic wszytkie kwiestie  
Dokladnie Aniu.. ale dzis za malo czasu mielsimy ehh [ Dodano: 2005-11-02, 20:59 ]Sorki.. ale nie wiem czemu sie 2 razy wyslalo :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej.. mi chyba pasuje.. Jesli tobie tez.. to z miÂła checia spedze czas w twoim towarzystwie ...  
:hooah!: :mrgreen:
Beti, wiesz dobrze ze to nie tak.. jakbys tylko mieszkaÂła blizej to bys razem z nami wszedzie sie spotykaÂła  i np. widzisz spotkania nie mialabym tylko z Marcinkiem tz we dwoje ale jeszcze ty bys moglabyc i byloby nas troje  a czym wiecej nas tym razniej  
Ojj to by byly przygody.. z takimi dwoma lobuzami to zyc nie umierac :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku.. kto tu Âłobuz.. to Âłobuz... my to grzene, fajne laski i tyle    A Âłobuz to ty  a dlaczego ty to dobrze juz wiesz... nie bede pisac o tym publicznie  
Kogo Ty tu ze mnie robisz Aniu.. wszyscy wiedza ze ja jestem swiety aniol z aureola :mrgreen: heh zgadzam sie.. jestescie fajne laski i na dodatek extra lobuzy :wink: moglbym tu caly poemat napisac o Szalonej Ani z gornych :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe,no nielzle...

jestescie fajne laski i na dodatek extra lobuzy
dzieku8je,uznam to za komplemen...ale lobuziakiem to i moze ja bylam kiedys...teraz jestem tylko zlosnica Dobra Skalar,dzeiki tym slowom nie jestes juz ten niedobry...Jestem zbyt lagodna dla Ciebie i poblazliwa....Ale inaczej nie moge,pewnie to sie zmieni jak Cie osobiscie poznam :mrgreen: Aniu.....wiem,ze gdybym mieszkala blizej...no coz,pozostaje mi sie tylko narazie marzyc,ale moze niedlugo sie wybiore...oj bedzie sie dzialo wtedy Ale co do trojkacikow to sie nie zgdzam ,lepiej jak bedzie nas wiecej....Oczywiscie jeden dzien poswiece dla Ciebie,musimy sie w koncu nagadac kiedys No to zem sie rozpisala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheheheheheh...no to wpadlam,no nie no...wtopa na calego;/zlapano mnie na moim wlasnym pisaniu......raczej chodzilo mi o to,ze jak juz to z wieksza liczba forumowiczow wolalabym spedzic czas i ich poznac oczywiscie Mroofko!!!!!!!!!!Nie lap mnie za slowka No a na marginesie,ani trojkaciki,anoi grupowo,tylko we dwoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieku8je,uznam to za komplemen...ale lobuziakiem to i moze ja bylam kiedys...teraz jestem tylko zlosnica  
Heh tak jak siostra ktora wtyczki z gniazdek wyrywa
Dobra Skalar,dzeiki tym slowom nie jestes juz ten niedobry...Jestem zbyt lagodna dla Ciebie i poblazliwa....
Ale inaczej nie moge,pewnie to sie zmieni jak Cie osobiscie poznam  
na lepsze oczywiscie 8) :mrgreen: A za grupowe jakas premia w wynaagrodzeniu :?: bo jesli nie to tez pasuje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..chyba potem to juz nam zostaje..hmm.. sex ze zwierzetami  ( ale w tym wypadku jo sie na to nie pisza  z gĂłry mowia )  
heheeee jo sie na takie coÂś nie pisza.. choc hmmmmmm czasami i we mnie budza sie dzikie i zwierzece rzÂądze....... ale zoofilia odpado..... takich zboczeĂą niy mom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.