Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

nie Ty jeden nie umisz siĂŞ doczekaĂŚ... Crying or Very sad Crying or Very sad ja juÂż nie wiem jak motocykl wyglÂąda Cry Cry ale pĂłki co to pojedziesz ze mnÂą po sesji do roboty troche fortuny zrobiĂŚ Laughing Laughing a co do gÂłupoty... to obiecuje Cie pilnowaĂŚ nie moÂżesz mnie przecieÂż pokonaĂŚ ja tu jestem GÂłupek Roku
Heh taa fortune zbjemy i bedzie za co szalec... beztroskie zycie przed nami :wink: Jeszcze pod Twoja opieka to dopiero.. o nic sie martwic nie musze :mrgreen: Damy rade Suzi.. tylko 2 sesje przed nami :wink: Psychole twardzi sa, nie z takimi problemami sie mialo do czynienia :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh taa fortune zbjemy i bedzie za co szalec... beztroskie zycie przed nami  
no a jak 8)
Jeszcze pod Twoja opieka to dopiero.. o nic sie martwic nie musze  
hehe no nei musisz :wink: w koĂącu ja juz odstarszam samym widokiem wiec napenwo nikt niepowoÂłany sie do Nas nie zbliÂży
Damy rade Suzi.. tylko 2 sesje przed nami  Psychole twardzi sa, nie z takimi problemami sie mialo do czynienia  
no... czy damy sie okaze :? pĂłki co zawaliÂłam anatomie ale psychole dajÂą rade 8) wiĂŞc nie ma ten tego tylko do przodu- w razie czego naÂśle Was na paskudnÂą paniÂą WierciĂąskÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... czy damy sie okaze Confused pĂłki co zawaliÂłam anatomie Crying or Very sad ale psychole dajÂą rade Cool wiĂŞc nie ma ten tego tylko do przodu- w razie czego naÂśle Was na paskudnÂą paniÂą WierciĂąskÂą angel
Dasz rade dziewczyno.. co tam anatomia.. ja tam Cie naucze jak zbudowany jest czlowiek tylko powiedz kiedy mam przyjechac na zorska :mrgreen: Beti, pyszczq.. jak tam.. zyjesz, rany juz zagojone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juÂż
leca Suzi lecaaa.. ale piechty bo % uniemozliwiaja inny sposob :mrgreen:
Cooooooooo???????????NIe mow mi,ze sie za mna steskniles,bo jakos chyba Ci nie uwierze SmileNo chyba,ze sie mocno postarasz... SmileRany sie jeszcze goja...i pewnie dluuuuuuugo sie beda goic...Sad
Szajbusku jasne ze teskno bez Ciebie... taka kariera przed nami a Ty nic nie piszesz Przeciez ja sie caly czas staram A rany... ja juz wiem co je moze uleczyc :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo niooo proszeeee mowa o zakonie Âświetnie.. tez sie do niego wybieram.. a juz sie baÂłam ze sama tam bede..ale widze, ze moze jednak nie bede sama, bo kolezanki tez sie wybieraja ehhh ale kurde zakonnica...ehhh hmmm to chyba do mnie nie pasuje..ale co tam pasuje czy nie pasuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Suzi... nio taa.... w takim razie moze se same stworzymy jakis zakon zbuntowanych motocyklistek albo cos w tym stylu i ino motocyklistki beda mogly byc w tym zakonie wiesz.. bedemy sie charakteryzowac....a ile kontrowersji i zainteresowania beda wzbudzac nasze osoby na ulicach..... hehe to sie bedzie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi czabyloby sie juz cos po lekku obmyslac, wiesz... wszytko lacznie z najdorbniejszymy szczegolami..jakis regulamin by czabylo zrobic, zeby nie wszyscy tam wstep mieli musimy zebrac nasze wspolne sily i zaczac dziaÂłac Arczi spokjna glowa...o chlopow sie nie martw..jakbysmy ich chcieli i by nam ich tak brakowalo to bysmy zakonu tworzyc nie chcialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Suzi... nio taa....  w takim razie moze  se same stworzymy jakis zakon zbuntowanych motocyklistek albo cos w tym stylu i ino motocyklistki beda mogly byc w tym zakonie wiesz.. bedemy sie charakteryzowac....a ile kontrowersji i zainteresowania beda wzbudzac nasze osoby na ulicach..... hehe to sie bedzie dzialo
szalonaanka jestem ZA hem no to obmyÂślamy juÂż nasz status i warunki przyjĂŞcia   
a ja Wam powiem, ze czasy Amazonek minĂŞÂły wraz z nastaniem ery nowoÂżytnej no ale miÂło by byÂło zobaczyĂŚ Âładnie dziewczĂŞta na motocyklach, eksponujÂących swoje powabne ciaÂła w piĂŞknych strojach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam powiem, ze czasy Amazonek minĂŞÂły wraz z nastaniem ery nowoÂżytnej no ale miÂło by byÂło zobaczyĂŚ Âładnie dziewczĂŞta na motocyklach, eksponujÂących swoje powabne ciaÂła w piĂŞknych strojach
to nie do mnei takie aluzje KudÂłaty a poza tym to nic nie mineÂło dalej moÂżna ÂżyĂŚ jak kiedyÂś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie do mnei takie aluzje KudÂłaty      a poza tym to nic nie mineÂło    dalej moÂżna ÂżyĂŚ jak kiedyÂś   
tu nie ma Âżadnych aluzji z resztÂą nie powiesz mi, Âże nie lubisz siĂŞ pokazywaĂŚ i uwodziĂŚ nas, facetwĂł, mimo, ze jesteÂśmypunkt pierwszy regulaminu:  1. Facet to fikcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.