Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mowisz o suzi, ze z niej qjonek sie zrobil, tak chodzby z Ciebie nie byÂł  
Cytat:Ja sie Ciebie boje spuscic z oczu  eee tam.. opowiadasz.. ja wÂłasnie tego nie rozumie...dlaczego tak mĂłwisz... przeciez wiesz ze ja grzeczna jestem  
Boje sie Cie spuscic z oczu bo mozesz mi sie zgubic i juz Cie nie odnajde, a wtedy... A grzeczna to Ty jestes tylko wtedy kiedy spisz :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:ano zajĂŞta i tĂŞskni strasznie Skalarku  tak nie moze byc Suzi    co za qjonek sie z Ciebie zrobil  
buhahaha zamaist kujonek przeczytaÂłam gnojek i juz CI chcialam masakre zrobiĂŚ SKALARONTKO :ph34r: a nie zrobiÂł sie ze mnei ani kujonek ani gnojek tylko mam 30h tygodniowo i siedze na tej uczelni jak udup i tyle :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahaha zamaist kujonek przeczytaÂłam gnojek    i juz CI chcialam masakre zrobiĂŚ SKALARONTKO  a nie zrobiÂł sie ze mnei ani kujonek ani gnojek tylko mam 30h tygodniowo i siedze na tej uczelni jak udup i tyle
heh ale by sie dostalo niewinnemu Skalarkowi :? :mrgreen: nio wiesz.. Ty naprawde jestes przemeczona zwolnij dziewczyno bo sie nam zajedziesz :!: i juz nie bede mial z kim zrobic czegos totalnie glupiego :!: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale by sie dostalo niewinnemu Skalarkowi   nio wiesz.. Ty naprawde jestes przemeczona  zwolnij dziewczyno bo sie nam zajedziesz  i juz nie bede mial z kim zrobic czegos totalnie glupiego  
no Suzik sie wzioÂł za studiowanie a Ty nie marudz mnie przecieÂż nic i nikt nie pokona 8) 8) a co do gÂłupoty to wiesz ze ja zawsze pierwsza wiec siĂŞ nie martw jeszcze nie jednÂą komende i bÂłotko zaliczysz ze mna :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi, to ja sie juz przyszlego sezonu nie potrafie doczekac  Bedziemy madrzejsi o 1 rok studiowania   Ze Ciebie nic nie pokona to ja dobrze wiem  tylko ze Ty musisz mnie pilnowac zebym sobie krzywdy nie zrobil przy robieniu czegos glupiego  
nie Ty jeden nie umisz siĂŞ doczekaĂŚ... ja juÂż nie wiem jak motocykl wyglÂąda :cry3: :cry3: ale pĂłki co to pojedziesz ze mnÂą po sesji do roboty troche fortuny zrobiĂŚ a co do gÂłupoty... to obiecuje Cie pilnowaĂŚ nie moÂżesz mnie przecieÂż pokonaĂŚ ja tu jestem GÂłupek Roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.