Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a juÂż nie miaÂła   oj SKALARKU co z Ciebie wyrosÂło ostatnimi czasy  
ehh Suzi.. ale pod ta tygrysia przykrywka ciagle znajduje sie ten sam grzeczniutki i niewinny Skalarek :mrgreen: [ Dodano: 2005-11-01, 13:44 ]Zuzia a moze zechcesz zagrac z nami w tym filmie :?: Wiesz jak jest.. jakas extra rolke Ci sie skombinuje :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:a juÂż nie miaÂła oj SKALARKU co z Ciebie wyrosÂło ostatnimi czasy  ehh Suzi.. ale pod ta tygrysia przykrywka ciagle znajduje sie ten sam grzeczniutki i niewinny Skalarek    
no przecieÂż ja w to nie wÂątpie
Zuzia a moze zechcesz zagrac z nami w tym filmie   Wiesz jak jest.. jakas extra rolke Ci sie skombinuje    
no wiessz... ja to ani talentu nie mam ani odpowiednich predyspozycji.. ale moge robiĂŚ za jakiÂś element otoczenia, :mrgreen: np za zmore senna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ponoc na wszystko przyjdzie odpowiednia pora  
Beti, juz za 10 lat.. niech nam tylko 30 stuknie to zobaczysz :wink: :roll:
no wiessz...  ja to ani talentu nie mam ani odpowiednich predyspozycji..   ale moge robiĂŚ za jakiÂś element otoczenia,  np za zmore senna  
hej sliczna.. co to za kompleksy :!: Od tego to ja jestem Zobaczysz jaka kariere zrobisz, jeszcze jak razem wystapimy to caly swiat padnie nam do stop :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:no wiessz... ja to ani talentu nie mam ani odpowiednich predyspozycji.. ale moge robiĂŚ za jakiÂś element otoczenia, np za zmore senna  hej sliczna.. co to za kompleksy  Od tego to ja jestem  Zobaczysz jaka kariere zrobisz, jeszcze jak razem wystapimy to caly swiat padnie nam do stop  
no tak SkalarkubĂŞdzie to furrora i bĂŞdzie to odcinek "PiĂŞkny i Bestia" ale oki czekam na tekst scenariuszu do tego odcinka moÂże miĂŞdzy bieganiem na stadionie, staniem na gÂłowie a naukÂą Âłaciny zdoÂłam siĂŞ tego nauczyĂŚ a od kompleksĂłw zawsze byÂłam ja!! :| :wink: tak wiĂŞc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dziewczyny,powiedzcie mi-oplaca sie  
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :!: :mrgreen:
no tak SkalarkubĂŞdzie to furrora i bĂŞdzie to odcinek "PiĂŞkny i Bestia"   ale oki czekam na tekst scenariuszu do tego odcinka moÂże miĂŞdzy bieganiem na stadionie, staniem na gÂłowie a naukÂą Âłaciny zdoÂłam siĂŞ tego nauczyĂŚ    a od kompleksĂłw zawsze byÂłam ja!!   tak wiĂŞc
Wypraszam sobie.. od kompleksow jestem ja :| :roll: :wink: Heh a odcinek bedzie sie nazywac "Sliczna i Piekny"... nie wiem skad Ci sie ta bestia wziela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.