Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4149


Daro_22

Rekomendowane odpowiedzi

nauke jazdy na gumie zaczyna sie od podnoszenia przedniego kola na 3 cm...pozniej wyzej i wyzej
ja jak jechaÂłem pierwszy raz na Hondzie FireBlade 900 RR (i to jeszcze od wujka) to tak mnie korciÂło Âżeby postawiĂŚ na jedno i przydupiÂłem mu na gazie i mnie dÂźwigÂło na jakieÂś 30-40cm, ujechaÂłem tak pare metrow i puscilem z gazu bo troszke sie baÂłem, ale zajebiste uczucie a wiĂŞcej juÂż nie stawiaÂłem na gume bo nie miaÂłem okazji ale myÂśle Âże bym sie szybko nauczyÂł a nie tak jak ten palant z filmu, najbardziej mi sie chcialo smiac jak on go szrpie tak chocby to jakis simson byÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale myÂśle Âże bym sie szybko nauczyÂł a nie tak jak ten palant z filmu, najbardziej mi sie chcialo smiac jak on go szrpie      tak chocby to jakis simson byÂł 
Dziecko uwazaj jak sie bedziesz uczyl, bo jak wyglebisz to bedziesz nosil miano palantow nad palanty.A i nie zabij sie, bo juz kilku tak skonczylo.Niektorym sie wydaje, ze jak maszyna na gume z gazu idzie to stawianie jest banalnie proste, ale nie zdajecie sobie sprawy z tego, ze lekkie drgniecie prawej reki w zla strone i lezycie na plecach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak jechaÂłem pierwszy raz na Hondzie FireBlade 900 RR (i to jeszcze od wujka) to tak mnie korciÂło Âżeby postawiĂŚ na jedno i przydupiÂłem mu na gazie i mnie dÂźwigÂło na jakieÂś 30-40cm, ujechaÂłem tak pare metrow i puscilem z gazu bo troszke sie baÂłem, ale zajebiste uczucie      a wiĂŞcej juÂż nie stawiaÂłem na gume bo nie miaÂłem okazji      ale myÂśle Âże bym sie szybko nauczyÂł a nie tak jak ten palant z filmu, najbardziej mi sie chcialo smiac jak on go szrpie      tak chocby to jakis simson byÂł 
.....zobaczymy jak bedzimy sie smiac z Twojej pierwszej gleby na gumie....A to, ze nie jest latwo sie przewrocic to moga opowiedziec Ci, ktorzy z guma maja wiecej wspolnego niz stawianie Fireblade od Wujka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âżycie... kozak...gleba... nauke jazdy na gumie zaczyna sie od podnoszenia przedniego kola na 3 cm...pozniej wyzej i wyzej...probujemy z hamulcem az w koncu ciulamy ze sprzegla i przechodzimy na balans...proste 
Dzieki Ci stukrotne za ten poradnik!!!Tlumaczylem mojej mamie jak ma sprzeta stawiac na kolo...i nic.Albo nie szla maszyna do gory, albo mi mamusie nakrywala...A teraz starsza zap....da na kole az milo patrzec!!!!Masz u mnie browca!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.