Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4532


Gadged

Rekomendowane odpowiedzi

wróci³em - liczy³em na coœ wiêcejniestety nie uda³o mi siê znaleŸÌ ¿adnych potrzebnych czêœci natomiast w drodze powrotnej na autostradzie, na wysokoœci Chorzowa patrze, a po drugiej stronie jakaœ zielona kawa i zdaje siê ¿e Lulej na ktm'ie, latali na gumie a facet z auta obok robi³ zdjêcia. Patrze na termometr, a tam - 4 st. No nieŸle hehe
Wariaci, poprostu wariaci Nawet sie doimyslam kto mogl tam jezdzic na Kawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja sie wypowiem,bo dopiero przed godzina wstalam No wiec wypad w 100% udany tylko,ze tak jak wszyscy powiedzieli,bajzel nie do konca spelnial nasze oczekwiania,niestety niektore osobki szukaly rozne czesci do motorka i szukaly ,ale nic nie znalazly no i do tego jeszcze ta pizdziawa,buuu myslalam,ze zamarzne No a teraz moze troszke wiecej o ekipie:Hehe jest co pisac ekipa jak zwykle sie spisala te wspaniale trunki ktore konsumowalismy i haslo przewodnie Asi "Fresco, najlepsze wino na swiecie " no i oczywiscie nie wspominajac tu o wspanialym polskim winie KOMANDOS .No imprezka na dobre sie rozkrecila w drodze powrotnej jak chlopcy zaczeli nam pieknie spiewac utwory z rzedu DISCO POLO LIFE no oni sa niesamowici no,ale niestety czas szybciutko przelecial i nim sie obejzelismy a tu juz Rybnik-punkt kulminacyjny naszej drogi no,ale co tam czesc osob wrocila do domku no a czesc sie zebrala i poszla cos skonsumowac Posiedzielimy jeszcze przez jakis czas no i trzeba bylo sie zbierac,bo niestety co niektorzy musieli juz wracac i zostala nas 4 no wiec po stwierdzeniu iz jest jeszcze mloda godzina,postanowilismy ze idziemy gdzies na piwko no i tak zostalismy do 22 pozniej to juz bylo jeszcze disco i o 1 powrot-hehe Gadged pewnie jeszcze spi u siostry i mam nadzieje,ze chlopaki tez szczesliwie dojechali do domciu No nic jakos tak sie rozpisalam,dziekuje WSZYSTKIM za swietny wypad ,pozdrawiam no i do zas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze zapomnialam tu jeszcze wspomniec,ze mielismy swietnego przewodnika Jaskule,dzieki ktorem troszke pozwiedzalismy to i owo we Wrclawiu Acha i mam co dla niektory swietna nowine,jesli macie jakies problemy z nauka jezyka obcego to kierujcie sie do Gadgeda bo On to ma opanewane przynajmniej 5 jezykow perfekcyjnie chinski,czeski,arabski,niemiecki no i jeszcze tam jakis no i chyba juz wszystko napisalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjjj pieknie bylo, naprawde dawno sie tak dobrze nie bawilam bajzel ogĂłlnie ciulaty, ale za to droga suuuper. Jaskula dzieki za towarzystwo we Wrocku, trzeba bylo z nami wracac A moja franca tak podsumowala wyjkazd "bylo bardzo fajnie i baardzo smiesznie" pewnie powiedzialaby zajebiscie tylko jakos nie chce sie uczyc takich slow... nie to co my powiekszylam swoj slownik o saloop, batah, piitys i pare innych Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia, tylko prosze na forum dawac takie na ktorych jestem grzeczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No imprezka byÂła zajebista caÂła niedziela na bani ........ lacz sportowy je do VFR-ki ..........no i Asia topek zakupiÂła wiĂŞc ogĂłlnie zakupy udane .......ale i tak najbardziej liczyÂła sie droga z ekipÂą remontowÂą .........Maja jeszcze raz dzieki za podwiezienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez sie wypowiem co do bazaru moge powiedziec ze wybor opon byl rewelacyjny, duzo uzywanych motocykli, czesci sporo... Jednym slowem kazdy by cos znalazl dla siebie... Niestety ja jestem zawiedziony bo nie dostalem tych czesci jakie potrzebowalem... ale za to mam oponke na tyl za smieszne pieniadze. Hehe milo bylo znowu spotkac Rybnik Squad :D Nie ma to jak obrocic w 1 h i 10 min z Wrocka do Rudy ÂŚlÂąskiej... hehe oby starzy sie nie dowiedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.