Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4485


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

elo:)Ja mam prawie 18 lat i niedawno kupilem yamahe dt 80 po tuningu silnika i ma ok 20 km, przed tem jezdzilem kilka lat na simsonie ktory ciagle mial robione bele co w silniku zeby byl szybszy /;0 i macie racje ze wiek si eliczy z wiekiem przychodzi doswidczenie w jezdzie ale ja z moim niedlugimi ptaktykami na motorze jezdzilem juz nieco wiekszymi maszynami  takimi jak vt 600 i vtr 1000 i zdecydowalem ze do jest troche za mocne jak na mnie (jeszcze) a rejsruja niektorzy takie motory na motorower jak ta aprilia abo nsr zeby niejezdzic co roku na przeglad :P:P pozdro takie jest moje zdanie
Ludzaie nei rejestrujÂą tego Âżeby nie jeÂżdzĂŚ na przeglÂą tylkko tak jak mĂłj bracik Âżeby jeÂżdzic bez prawka......takie jest moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzaie nei rejestrujÂą tego Âżeby nie jeÂżdzĂŚ na przeglÂą tylkko tak jak mĂłj bracik Âżeby jeÂżdzic bez prawka......takie jest moje zdanietak tyz jestkazdy chce mmiec jak nojleprzy sprzynt jedni rejstruja zeby jezdzic tak jak godosz bez prawka a jedni zeby nie jezdzic na przeglady boz takim czyms tyz si espootkolch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZaleÂży na jakich zĂŞbatkach ale to moÂże nawet 200km/h lataĂŚ, ale przy cylindrze i tÂłoku 160cm waÂł lubi nie wytrzymaĂŚ, sam kiedyÂś byÂłem bliski zaÂłoÂżenia ale fachowcy od 125 mi odradzili!!!!
Tez mi mowili ze wal moze nie wytrzymac przy zmianie ze 125 na 160 ccm. Coz, ja jednak sie skusilem i jestem bardzo z tej decyzji zadowolony. Przejechalem ok. 15000 km na tym zestawie i nie odnotowalem zadnych problemow, zadnych stukow, pukow czy innych... Kolejna sprawa to taka jak wlasciciel dba potem o taka maszyne... zylowanie i dawanie jej po dupie napewno wkrotce przyczyni sie do zniszczenia walu czy innych podzespolow... Jesli dbasz, szanujesz i inwestujesz w lepsze oleje to gwarantuje ze motorek dluuugo pozyje;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszyscy by mieli przesrane Ale z drugiej strony - lepiej jeÂździĂŚ trochĂŞ bardziej legalnie na 40konnym (de facto) piÂździku niÂż kupowaĂŚ sprzĂŞty po 50parĂŞ koni, jeÂździĂŚ na nielegalu, po kÂątach i uciekaĂŚ przed policjÂą, powodujÂąc wypadki. A z drugiej strony, jak ktoÂś nie ma umiejĂŞtnoÂści, to niewaÂżne czy ma 15 koni, czy 40. Przy 40 moÂże tylko bardziej boleĂŚ, ale szkody te same, wÂłaÂściwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.