Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4013


ostek19

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnoÂśnie zamontowania i podÂświetlenia tablicy rejstracyjnej ,chcĂŞ jÂą zamontowaĂŚ inaczej niÂż byÂła oryginalnie bo podczas gleby zniszczyÂłem troszke te caÂłe mocowanie z lampÂą ,a i tak mi sie nie podobaÂło ,miaÂło by to wyglÂądaĂŚ mniej wiĂŞcej tak jak w tym czarnym ,u mnie tablica bĂŞdzie zamontowana na ramie w miejscu zaznaczonym strzaÂłkÂą ,i teraz mam pytanie ,czy to tak moÂże byĂŚ(czyt czy paÂły nie zabiorÂą dowodu za to Âże jest maÂło czytelna0 i czy moto musi miec podÂświetlenie tablicy czy jest wymagane tylko w nocy??PS.sory za mĂłj porzÂądek w garaÂżu post-36-1136395783.jpgpost-36-1136396002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg przepisĂłw tablica musi byĂŚ czytelna, czyli musi mieĂŚ takze podÂświetlenie, a gdzie jÂązaÂłoÂżysz, to Twoja sprawa, musisz speÂłniĂŚ warunki kodeksu drogowegojednak kto by siĂŞprzejmowaÂł sÂą tacy, co majÂą tablicĂŞ zaÂłoÂżonÂą miĂŞdzy silnikiem a tylnym koÂłem i jest czytelna tylko jak siĂŞ tam popatrzy zamontuj jÂą tak, ale daj oÂświetlenie, przynajmniej siĂŞtak nie doczepiÂą zawsze wciÂśniesz kit, Âże to tak w supermoto teraz zakÂładajÂą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim usunolem tez oryginalne oswietlenie oraz mocowanie...zamontowalem zaraz pod zadupkiem....jakos narazie nikt sie nie czepiÂł ....mysle ze dopiero na przegladzie ...a jesli chodzi o nasze smerfetki(GLINY) to tez jeszcze sie nie czepily w sumie to drobne wykroczenie...no aaaale maja powĂłd zeby sie doczepic i "udupic" jak im sie niebedzie podobaÂł dany klient ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,zrobie to tak ,a w razie czego stary stelaÂż z lampÂą mam,jak by mi skasowali dowĂłd to tylko 15 minut na przeÂłoÂżenie ,potem 10min na Miechowice do diagno-car , spowrotem do garaÂżu zamontowac jÂą spowrotem tak jak byÂła ,po dowĂłd i po problemie(koszt 30zÂł na przeglÂąd) ,Ale jak sie chce Âżeby moto fajnie wyglÂądaÂło to wymaga to troche filozofii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,znam osoby co jeÂżdzÂą bez i nie majÂą kÂłopotĂłw ,ale to trzeba uwaÂżac,dobrze puki jedziesz,ale jak staniesz na swiatÂłach,zatrzymiesz sie do sklepu po cos czy na stacji i juÂż cie mogÂą ujebac ,a taki przeglÂąd na ktĂłry paÂły wysyÂłajÂą jest chyba tanszy ,pomiĂŞtam bo mnie chuje z gs-em na przeglÂąd posÂłali za podgiĂŞtÂą tablice ,ale wtedy specjalnie im sie naraziÂłem ,bo w pseudo poscigu za mnÂą uszkodzili sobie Astre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,znam osoby co jeÂżdzÂą bez i nie majÂą kÂłopotĂłw ,ale to trzeba uwaÂżac,dobrze puki jedziesz,ale jak staniesz na swiatÂłach,zatrzymiesz sie do sklepu po cos czy na stacji i juÂż cie mogÂą ujebac ,a taki przeglÂąd na ktĂłry paÂły wysyÂłajÂą jest chyba tanszy ,pomiĂŞtam bo mnie chuje z gs-em na przeglÂąd posÂłali za podgiĂŞtÂą tablice ,ale wtedy specjalnie im sie naraziÂłem ,bo w pseudo poscigu za mnÂą uszkodzili sobie Astre
Wszystko zalezy od tego jakie masz podejœcie do sprawy. Dla mnie zaginanie, brudzenie i inne eksperymenty maj¹ce na celu uniemo¿³iwiÌ odczytanie numerów rejestracyjnych to totalny bezsens.Nie mam nic do ukrycia, staram siê nie ³amac przepisów i nie nara¿ac sie niebieskim, wiêc dla mnie takie figury to na serio sztuka abstrakcyjna Oczywiœcie kazdy robi jak uwa¿a, ale z racji mojego charakteru pewnych rzeczy nie akceptujê czy tez nie tolerujê
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CBku przez pewien czas ÂśmigaÂłem z tablicÂą mocowanÂą na wachaczu , zagiĂŞtÂą i podÂświetlonÂą na czerwono - nie miaÂłem Âżadnych problemĂłw rĂłwnieÂż na granicy , jednak wrĂłciÂłem do oryginalnego klasycznego wygladu , wiec przy odrobinie szczeÂścia rĂłbta co chceta !!! post-1219-1136493096.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem w dragu. Tablica ma byc dobrze widoczna i podswietlona.Natomiast jesli chodzi o tylna lampe ma ona byc w osi motocykla.Czyli nie mozesz miec blachy z boku opdsietlonej lampa pozycyjna.Sa tacy co tak jezdza i jakis wielkich problemow z tym nie ma.Ja mam jednak oswietlenie w lini a bleche z boku podswietlona osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w koncu olaÂłem tĂŞ lampe na gĂłrze i kupiÂłem taki sobie bÂłotniczek z lampÂą UFO ,jest nawet podÂśw. tablicy ,wyglÂąda Âśrodnio ale przynajmniej nie bĂŞde miaÂł problemĂłw z niebieskimi ,a w sumie i tak liczy sie yno jazda:). przy okazji kupiÂłem sobie teÂż fajne handbarki post-36-1141045047.jpgpost-36-1141044962.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko ;] ile dales?
dik³adnie nie pamiêtam ,coœ ko³o 130z³ bo mia³em zamówion¹ zwyk³¹ ,ale nie mieli i dali mi diodow¹ w cenie zwyk³ej,z tym ¿e niewiem co jak sie te diodki spal¹ albo przestan¹ dzia³aÌ,to chyba klapa,bo ¿erówke mo¿na kupiÌ na stacji i wymieniÌ a tego racze nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.