Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4678


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!! Tydzieù temu dosta³em zaproszenie od Dyrektora Domu Dziecka w Sarnowie im. Dominika Savio, na imprezê dobroczynn¹ pt. " Ostatki w Sarnowie", po³¹czon¹ z wystêpami artystycznymi oraz aukcj¹ prac plastycznych wykonanych przez wychowanków w/w Domu Dziecka.Z Forumowego grona pojawi³em siê ja , Rozuss i moja druga polowa .Po samym wejœciu przywita³y nas gor¹co dzieciaki, i zprosi³y na salê gdzie byli juz zaproszeni goœcie. Dyrektor oczywiœcie nas przedstawi³, jak równie¿ doda³ kilka mi³ych zdaù na nasz temat.Na pocz¹tku odby³ siê mini Koncert zespo³u Blues...(coœ tam ), po wczuciu siê w rytm tych gor¹cych kawa³ków , dzieciaki prezentowa³y swoje przedstawienia, œpiewa³y, taùczy³y i (podrywa³y Marcina ).Szczególn¹ uwagê zwróciliœmy na pokaz ch³opców z Domu Dziecka którzy zrobili pokaz Break-dance ( NAPRAWDE POD WRAZENIEM ).Po tych wszytskich zabawnych i intryguj¹cych przedstawianiach zostaliœmy zaproszeni na drobny poczêstunek i licytacjê.Wylicytowalismy jako Forum za kwotê 150 z³otych, piêkn¹ antyramê na której wymalowany by³ Dom Dziecka (na zdjêciu poni¿ej) .Nie odby³o siê tez bez Radia Katowice, które zrobi³o reporta¿ na tej imprezie.Wsród goœci pojawili siê m.in Pani pose³ Bo¿ena Respondek.Podsumowuj¹c zabawê by³a ona bardzo przyjemna.( Jedna 2-3 letnia dziewczynka podrywa³a Marcina, drapiac go po plecach, a kiedy chcia³ j¹ zabrac na rêce rozp³aka³a sie, ale na mój gust to da³a mu kosza ).PozdrawiamMakupost-576-1140816258.jpgpost-576-1140816943.jpgpost-576-1140817281.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Jedna 2-3 letnia dziewczynka podrywaÂła Marcina, drapiac go po plecach, a kiedy chciaÂł jÂą zabrac na rĂŞce rozpÂłakaÂła sie, ale na mĂłj gust to daÂła mu kosza ).
ona mi zdrapywaÂła napis forumowy z koszulki a nie drapaÂła po plecach ojj Maku Maku..... hehe a do ciebie tez sie przykleila dziewczynka i nawet dostalem na przywitanie liscia A wracajac do imprezy to byÂła naprawde spoko. Bardzo serdecznie zostaliÂśmy przyjeci przez Pana Dyrektora jak i pozostaÂłych goÂści no i oczywiscie co napisaÂł wczesniej Maku przedstawiÂł nas i powiedziaÂł duzo miÂłych rzeczy na temat Forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku! masz wjebane! czemu nic nie powiedziaÂłeÂś o tym???
No juz pisalem , nie mowil bo tylko Pan Prezez Maku zostal zaproszony hehehehe.Ma was w dupie ogolnie rzecz biorac No Maku juz sie wylansowales u siebie w miasteczku za pomoca ludzi z forum - CONGRATULATIONS - bo chyba o to biegalo ??? To juz chyba Ci nie jestesmy potrzebni ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz pisalem , nie mowil bo tylko Pan Prezez Maku zostal zaproszony hehehehe.Ma was w dupie ogolnie rzecz biorac No Maku juz sie wylansowales u siebie w miasteczku za pomoca ludzi z forum - CONGRATULATIONS - bo chyba o to biegalo ??? To juz chyba Ci nie jestesmy potrzebni ??? 
kurwa , wy to sie czepiac tylko potraficie ! fajnie ze sie spotkanie udalo , pozdr all
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasniam cala sprawe Maku jest czysciutki jak lza To do mnie zadzwonil dyrektor i mnie zaprosil na impreze a to dlatego ze mogl zaprosic tylko pojedyncze osoby bo impreza byla robiona dla przyjaciol domu i zapraszane byly tylko osoby reprezentujace dana firme a ze dyrektor mial moj numer tel. wiec zadzwonil do mnie chwala mu za to ze pamietal o nas a ze ja (nie chcialem nie moglem do wyboru) tam byc a mialem tel do Maka a to On byl organizatorem jesiennej imprezy wiec uznalem ze moze nas tam reprezentowac jesli kogos tym urazilem to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie!!!!!!! a glupie komety zachowajcie dla siebie... licze ze wy tez cos zorganizujecie w sezonie, bo przeciez kazdy moze zorganizowac jakis zlot, ja w wieku 17 lat potrafiÂłem a takie stare konie jak wy to co.... P.S. Sory zapomniaÂłem ze wuy sie boicie ze potem was wezmÂą na jĂŞzyki z zazdroÂści tak jak mnie to spotkaÂło... NO COMMENT - CzÂłowiek sie stara chce dobrze, to jeszcze najezdzaja na niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. TrochĂŞ sie wyjasniÂło ale Maku mĂłgÂł to wyjasnienie napisac w pierwszym swoim poÂście tutaj. Na pewno mniej ludzi byÂłoby niezadowolnych. Ja tez w pierwszej chwili poczuÂłem siĂŞ olany bo zawsze chĂŞtnie wpÂłacam na Dom Dziecka i jak mogĂŞ to siĂŞ tam pojawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIo Maku sie wylansowal dziki nam-motocyklistÂą,a jak przychodzi co do czego to siedzi cicho!Mysle, ze jak ktos ,,reprezentuje'' motocyklistow to powinien pojawiac sie nie tylko na zlotach charytatywnych, a przedewszytskim motocyklowych!Nie bede komentowal zachowania Maka w ostatnim czasie bo znowu wyjdzie jaki to ja jestem zly i niedobry :| Kto go zna to wie.......... Tyle PS. Pierwszy post jaki Maku napisze po mojej wypowiedzi to bedzie post, w ktorym mnie bluzga :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio czuje siĂŞ zaproszony na zlot ktĂłry zorganizujesz w sezonie 2006, wiem ze to bedzie zlot porownywalny do Sarnowa lub wiekszy.Z reszta co ja sie bede tÂłumaczyÂł, to jest tylko i wylacznie poja sprawa co ja robie... I jakie mam plany na przyszÂłosc, jak tak bardzo sie wam to niepodoba to napiszcie otwarcie ze nie chcecie zebym cokolwiek robil na rzecz forum, ba potraficie tylko otwierac gĂŞby, a szczegolnie 15-latek bo mysli ze jest fajny jak naskoczy na drugiego nie majac racji...I naprawde nie ma sprawy chamsin bedzie robil zloty czy kto inny i po sprawie ... wielkie halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.