Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4514


bakteś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ponownie wszystkich...Przez jakiœ czas mnie nie by³o bo pchn¹³em Ninje wiêc nie czu³em siê uprawniony by klechaÌ na forum jak nie mia³em rumaka...Ale od wczoraj siê to zmieni³o.... Jestem œwie¿oupieczonym w³aœcicielem VFR-ki Mia³o byÌ Duk ST3 ale to narazie miêdzy bajki ... kiedyœ wrócimy do tematu No wiêc jestem z powrotem i postaram siê troche poudzielaÌ POzdro dla braci motocyklowej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no welkome back mam nadzieje ze tym razem ci nie bada podnozki odpadac see ya na trasie hej
No w ¿wi¹zku z tymi podnó¿kami to ja mam 2 nadzieje:1 - ¿e jakoœÌ wykonania Hondy bêdzie lepsza od Kawasaki (aczkolwiek mia³em dwie Kawy i z obu by³em bardzo zadowolony wiêc nie powiem z³ego s³owa)... Nie licz¹c tego podnó¿ka to nic siê nigdy z Ninj¹ nie dzia³o...2 - ¿e ja ju¿ stane z awari¹ to siê ktoœ zatrzyma by pomóc a nie tak jak wtedy wszyscy nam pomachali i rura dalej ... ale mo¿e nie bêdzie tak Ÿle.... BYLE DO WIOSNY !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu  A udzielac sie mogles bez moto,ja w tej chwili tez nie mam moto a pisze na 4um 
... no wÂłaÂśnie...z tego co ostatnio pamiĂŞtam to maiÂłeÂś szlifa Âże cie nawet musiaÂły pielĂŞgniarki forumowe i nie tylko forumowe "kurowaĂŚ" w szpitalu...i potem byÂło coÂś Âże sprzedajesz gsxr...nie mam czasu by czytaĂŚ wszystko wstecz...uaktualnij moje dane:gsxr sprzedany?co kupujesz nowego?jak zdrĂłwko? nie ma ÂśladĂłw po wypadku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PamiĂŞtam tÂą czarnÂą Ninje, kupa czasu minĂŞÂła odkÂąd jÂą widziaÂłem PamiĂŞtny pierwszy zlot w Sarnowie... Ehhh Âłezka siĂŞ w oku krĂŞci. Ale w nowym sezonie na pewno siĂŞ jeszcze spotkamy Pozdro.
No w tym roku te¿ obowi¹zkowo Sarnów I otwarcie sezonu w tym koœció³ku tam na tym zadupiu za Balicami (tam gdzie w zesz³ym roku)...Ninja posz³a niestety chyba w nienajlepsze rêce:Przyjecha³ taki 30-paro letni z tatua¿ami wokó³ oczu (wtajemniczeni wiedz¹ co to znaczy). Pytam siê jeŸdzi³eœ kiedyœ? A on: Tak, na simsonie! No ale to ju¿ nie mój problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witaj ponownie, powiem szczeÂże Âże juÂż zaczynaÂłem sie zastanawiaĂŚ co siĂŞ z TobÂą dzieje
CO siê dzia³o :wesele, podró¿ poœlubna, sprzeda¿ motocykla, kupno mieszkania, remont nowego mieszkania, sprzeda¿ starego mieszkania, przeprowadzka, dalej remont mieszkania, poszukiwanie kupno motoru (wbrew proœbom groŸbom namowom szanta¿om b³aganiom przekupstwom itd - ca³ej rodzinny pocz¹wszy od babci a skoùczywszy na psie - zdrajca !!!)...a do tego sajgon w robocie...ot co siê dzia³o...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem Prezes ! Widze ,ze czasu nie marnowales, a i sprzeta zamieniles na cos bardziej spokojnego Chcialem podjechac i poparadowac na Waszym weselisku ,ale wtedy kiepska pogoda byla teraz moge Wam zyczyc... troche spoznione ,ale co tam WSZYSTKIEGO NAJ NA NOWEJ... NA NOWYCH DROGACH I AUTOSTRADACH ZYCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.