Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3542


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja oczywiscie tez sie pisze na kalendarzyk moze nawet nie jeden A moze polaczycie graficy wszystkie zdjecia nadeslane przez forumowiczow i jakos to posklejacie
a moze by tak zrobic "zbitke" na kazdym miesiacu po kilka zdjec - oczywiscie maszyn 4rumowiczow - niz kopiowac zdjecia z netu - taki kalendarz przeciez w sklepie mozna kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kilka propozycji moich zdjĂŞĂŚ, myÂśle Âże ani Tomek, ani Maciek, a tymbardziej Chris niebĂŞdzie miaÂł nic przeciwko wykorzystaniu tych zdjĂŞĂŚ Jak dla mnie zdjĂŞcie z SendÂą do gĂłry koÂłami jest mistrzowskie i byĂŚ musi. A oto popozycje:P.S.To jedno zdjĂŞcie (nr 4) nie jest z rajdu ParyÂż - Dakar, tylko zostaÂło zrobione w 28.5 na piaskowni w DG post-103-1133464714.jpgpost-103-1133464763.jpgpost-103-1133464787.jpgpost-103-1133464830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja proponuje wersje moto z dziewczynami ChĂŞtnie bym zakupiÂł taki kalendarzyk 
o masz gÂłowe na karku lepsze to niz same nasze mordki:) wiec my z moto to mi sie podoba wy dacie nam masyzny a my juz sie postaramy upiekszyc widok tych pieknych bestiitylko czemu nikt nic w tym kierunku nie robi??..cyzli jednak same moto beda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie, widze Âże sie dyma robi.w skrĂłcie:1. kaÂżdy jedno zdjecie.2. na maila: [email protected]. z Nickiem forumowym, ewentualnie opis fotki(krĂłtki)4. OBOWIÂĄZKOWA rozdzielczoœÌ zdjecia to 300DPI, jak ktoÂś ma kÂłopot z tym to na PW albo gg waliĂŚ do mnie5. wrzucaĂŚ teÂż babki? bo niewiem co na to kobiety nasze;) chyba Âże przeÂślÂą swoje zdjÂątka, czekam... bÂądÂź tez moge sam wykonaĂŚ.6. kaÂżdy pomysÂł moze mi pomĂłc w realizacji, wiec prosze pisaĂŚ dalej.7. ewentualnych sponsorĂłw prosze takÂże o przesÂłanie LOGA firmy, najlepiej plik np: .cdr .psd .eps .idd .pdf w ostatecznosci .jpg .bmp.8. ÂŁysy, bierzemy na lewo to bedzie bez vatu;) tzn, bez fakturki;) da rade?9. myÂślaÂłem Âżeby jeden miesiÂąc poÂświecic na to by posklejac foty z gĂŞbami forumowiczĂłw... ale nie ktĂłrzy sie wstydzÂą;P10. patrz punkty powyÂżej.ps. jak mi sie coÂś wspomni to napisze, czekam na foty, wnet przeÂśle prototyp jednej stronki.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wpadÂłam na super fjany pomysÂł i omĂłwiÂłam go juz z jedna forumowiczka i jest ZA!!mianowi cie:wybiegajac juz nieco do przodu,pomyslaÂłam ze w wakacje lub przed lub po w 2006 roku mozna bedzie zrobic kalendarz w ktĂłrym oprĂłcz motocykli znajda siĂŞ rowniez forumowiczki,nawet jedna zaproponowaÂła z emoÂże byc w strojahc kompielowych:) wiec:panowie udostĂŞpnia nam swoje maszyny a my mozemy dotrzymac towarzystwa bestiom:) oczywiscie rzecza widoma jest ze bez meskiego dopingu nic z tego nie wyjdzie bo my takie nieÂśmiaÂłe jestesmy:) no i jakos maÂłe zainteresowanie w ogĂłle jest tym kalendarzem wiec jesli bedzie zgoda,i doping to my rozwarzymy to a co do 2006 no to zbierac te foty moto i jazda;d;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wpadÂłam na super fjany pomysÂł i omĂłwiÂłam go juz z jedna forumowiczka i jest ZA!!mianowi cie:wybiegajac juz nieco do przodu,pomyslaÂłam ze w wakacje lub przed lub po w 2006 roku mozna bedzie zrobic kalendarz w ktĂłrym oprĂłcz motocykli znajda siĂŞ rowniez forumowiczki,nawet jedna zaproponowaÂła z emoÂże byc w strojahc kompielowych:) wiec:panowie udostĂŞpnia nam swoje maszyny a my mozemy dotrzymac towarzystwa bestiom:) oczywiscie rzecza widoma jest ze bez meskiego dopingu nic z tego nie wyjdzie   bo my takie nieÂśmiaÂłe jestesmy:) no i jakos maÂłe zainteresowanie w ogĂłle jest tym kalendarzem wiec jesli bedzie zgoda,i doping to my rozwarzymy to   a co do 2006 no to zbierac te foty moto i jazda;d;d
AGATKA to by musiaÂł byĂŚ mega hiper doping ze strony panĂłw... a poza tym ja i fotki <hahaha> wiecie Âże ja uciekam przed aparatami bo mi szkoda Âżeby siĂŞ popsuÂły na mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. wrzucaĂŚ teÂż babki? bo niewiem co na to kobiety nasze;) chyba Âże przeÂślÂą swoje zdjÂątka, czekam... bÂądÂź tez moge sam wykonaĂŚ.9. myÂślaÂłem Âżeby jeden miesiÂąc poÂświecic na to by posklejac foty z gĂŞbami forumowiczĂłw... ale nie ktĂłrzy sie wstydzÂą;P
hem co do BABEK aDiczku mĂłj kochany to jeÂśli chcesz to Ci fotki poÂślemy ale ja sie nie znam i nie wiem jakie:]a punkt 9 jest superasty i najlepiej walnÂąc full fotek pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.