Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3542


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z tym ze w jednym z tematow http://forum.motocykle.slask.pl/Kalendarz_...-t3513-s30.htmlzrodzil sie pomysl zrobienia kalendarza forumowego tak wiec mysle ze mozna stwozyc nowy temat. Tak wiec moje propozycje to:wszyscy ktorzy maja jakies pojecie o grafice komputerowej i chce sie przylozyc to w/w pomyslu zaproponuja swoje poysly powiedzmy do np 11 grudnia a pozniej za pomoca ankiety wybierzemy jedyny sÂłuszny i pojdzie do druku. pozniej zrobimy liste chetnych na zakup w/w i ustalimy nakÂład no i koszty druku. Sponsozy mile widziani. mysle ze kazdy salon czy serwis chetnie umiesc reklame na takim kalendarzu a w zamian zaproponuje jakies pieniadze na produkcje i otrzyma jakies tam ilosci dla klientow (tutaj usmiech do SUZIMOTO, BOOSTERA, HONDA KAWALER i wszystkicxh innych zwiazanych z tematem lub nie) mysle ze kwote mozna ustalic na "co Âłaska". tak bym to widzia ale moze macie jakies lepsze propozycje?zapraszam wszystkich chetnych do dzialania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na forum VW ostatnio powstal wlasnie taki sam pomysl i doszedl do skutku, a ze to bedzie wersja motocyklowa, wiec o wiele fajniejsza :> ale nie wiem czy nie za duzo bajzlu by bylo, gdy kazdy bedzie swoja grafike prezentowal... nie lepiej, zeby ta strona projektu zajmowala sie 1 osoba na tyle kompetentna? a na tamtym forum pomysl polegal na tym, ze kazdy wrzucal do tematu zdjecia swojej maszyny i potem poprzez glosowanie wybierano tam 6 najlepszych zdjec do kalendarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PomysÂł wypasiony... a moÂże tak by tak na kalendarzu.. nasze miejscĂłwki umieÂściĂŚ.. np.. grafia z kompostu..i tak pare motocykli...druga strona s1 i tam tesh jakaÂśfajna grafika z moto.. i tak dalej.. moÂże oczyszczalnia.. piszcie co o tym myÂślicie..ja moge coÂś sprĂłbowaĂŚ....zrobiĂŚ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaja wszystki propozyszyn mam taka propozuyszyn Faktycznie, z roznymi prodÂżektami moze byc troche klopot bo malawo czasu. aDick sie zaoferowal ze zrobi projekt, Lysy ze wydrukuje tak wiec sprawy techniczne ma juz powiedzmy ze nagrane. teraz tylko chetni proszeni sa o zglaszanie sie no i jacys sponsozyaha no i prodÂżektant proszony o informacje jakie fotki w jakich rozmiarach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec... fotki najlepiej w 300DPI, chyba ¿e np jeden miesi¹Ì skleciÌ z kilku zdjeÌ.Kalendarium mam gotowe, tylko niewiem jaki format? £ysy mi musi podac potem pole drukowe p³yty;) ale to juz sie ugadamy sami.u nas standard kalendarza 12-to planszowego to nieca³e A3.niewiem tylko jak zbieraÌ foty, nie chce ¿eby mi ktoœ skrzynke zapcha³mo¿e ka¿dy po jednej focie i sie coœ wybierze, ale PCHE£A niech coœ wybierze,a mo¿e sponsorzy sie wypowiedz¹, te¿ moge mieÌ jakieœ uwagi czy ¿¹dania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sjestra jest po grafice komputerowej.Jeszcze nie widzialem nikogo lepszego od niej(dyplom z wyroznieniem,etc)...Mogla by sie tym zajac gdybym ja poprosil.Druku po kosztach nie zalatwie... A pomysl na grafike?Gdyby chetni na kalendarz przyslali po jednej swojej ulubionej fotce motocyklowej.Najlepiej wlasnorecznie zrobionej,pozklejac je razem i uzyc jako tla pod kalendarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam wam przyk³adowe ceny dla nak³adu 300 i 500 sztuk, dla dwóch ró¿nych kalendarzy:1. Kalendarz formatu A2, na papierze kredowym o gramaturze 150g z srebrn¹ listw¹ dla nak³adu 300 sztuk cena jednostkowa wynosi 2,5 z³, a dla nak³adu 500 sztuk 1,8 z³. Jeœli mia³by on byÌ uszlachetniony foli¹ lub lakierem UV nale¿y doliczyÌ do jeszcze 30 groszy. 2. Kalendarz formatu A3, na papierze kredowym o gramaturze 170g, o objêtoœci 6 kart (ka¿dy miesi¹c na osobnej stronie), spiralowany. Dla nak³adu 300 sztuk cena jednostkowa wynosi 10 z³, a dla nak³adu 500 sztuk 6,8 z³S¹ to przyk³adowe kalkulacje, jak ktoœ ma jakieœ pomys³y odnoœnie kalendarzy niech pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.