Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4347


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

No dokÂładnie, ja tez siĂŞ uczyÂłam na GNie i rzeczywiscie ma wyÂświetlacz biegĂłw
ja jeÂździÂłem dwoma rodzajami GN jeden miaÂł wyÂświetlacz (ten na egzaminie) a ten na jazdach nie miaÂł nawet obrotomieÂża a jak sie jedzie moto to da sie orietacyjnie wyczuc jaki sie ma bieg parzÂąc po obrotomieÂżu i prĂŞdkoÂściomeÂżu ale to przy spokojnej jeÂździe jak sie "ciÂśnie" to nie ma na to czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo moze nieprzezyles takich imprez w stanach to nuda speed limit 70mph i psy co zakret alkoholu w niedziele nieqpisz a w strippubie to nawet majtow laski niesciagaja NUDA JAK CH*J Stary to chyba ty tu nic nie prze¿y³eœ bo wiêkszoœÌ polaczków co tu przyje¿d¿a z myœl¹ ¿e sie dorobi¹ milionów a tu maj¹ wielkie rozczarowanie bo tu siê zapierdala prawdopodobnie tu przyjecha³eœ albo ktoœ z twoich znajomych i siê rozczarowa³eœ jak trzeba by³o kible sprz¹taÌ za 6$ na godzine.Jednym s³owem to ty wszystko wiesz speed limit 70 (ciekawe gdzie bo napewno nie w ilinois) a dodatkowo w Chicago copy nie maj¹ radarów jedynie stanowi cie mog¹ wzi¹œÌ na mph.A co do strip clubu to chyba nie by³eœ w Score albo 21 ty masz uraz do ameryki a ja do polski i siê nigdy nie dogadamy koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moze nieprzezyles takich imprez w stanach to nuda speed limit 70mph i psy co zakret alkoholu w niedziele nieqpisz a w strippubie to nawet majtow laski niesciagaja NUDA JAK CH*J Stary to chyba ty tu nic nie przeÂżyÂłeÂś bo wiĂŞkszoœÌ polaczkĂłw co tu przyjeÂżdÂża z myÂślÂą Âże sie dorobiÂą milionĂłw a tu majÂą wielkie rozczarowanie bo tu siĂŞ zapierdala prawdopodobnie tu przyjechaÂłeÂś albo ktoÂś z twoich znajomych i siĂŞ rozczarowaÂłeÂś jak trzeba byÂło kible sprzÂątaĂŚ za 6$ na godzine.Jednym sÂłowem  to ty wszystko wiesz speed limit 70 (ciekawe gdzie bo napewno nie w ilinois) a dodatkowo w Chicago copy nie majÂą radarĂłw jedynie stanowi cie mogÂą wzi¹œÌ na mph.A co do strip clubu to chyba nie byÂłeÂś w Score albo 21 ty masz uraz do ameryki a ja do polski i siĂŞ nigdy nie dogadamy koniec.
ja siedze w stanie w ilinois tu jest takie zjebane prawo stanowe o 3 rano wypierdalac z baru bo niedziela bylem tez w ketucky podobna nuda tyle ze juz od 12 w poludnie w niedziele mozna qpowac alkohol nie jak w indianie od poniedzialku , moze w ilinois jest 65speed limit w indianie jest 70 ale przewaznie wszedzie jest 55 na szczescie nieprzyjechalem tu kible sprzatac tylko na staz i niepracuje za min ustawowe urazow to do tego kraju nie mam bo nie ma do czego poprostu nie jest to kraj ktory uwaza sie za "wolny"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu mozecie sobie sciagnac najnowsza produkcje Slawa-gsxr o minionym sezonie  http://s15.yousendit.com/d.aspx?id=2URBTPP...2H0VMVWF83D32Q3Filmik zrobiony w 10min. takze jakosc taka sobie ale warto zobaczyc.Zwlaszcza ze wystepuje tam Ania z Renegatu  Aha,w niektorych momentach bylem niezle "rozmiekczony" takze wybaczcie mi to 
Sorki ale za sku...syna nic mi siê nie œci¹ga. Strona przeskakuje na g³ówn¹ i nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no...  Âładnie Gabrielu Gabrys az sie podnieciÂłam jak zobaczylam jak wymiatasz na kole
Ciekawe co ciĂŞ jeszcze podnieca, oglÂądajÂąc zawody raiderĂłw to orgazm osiÂągniesz po pierwszym przejezdzie a jest ich sporo Film extra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.