Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4510


Ruffi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wychodzi Âże nikt nie zna doÂłoÂże jeszcze ze dwa grosze - teÂż oszczĂŞdzaÂłem na oponkach - a oto efekty:OPONA TYÂŁ: niestety nie mogĂŞ juÂż korzystaĂŚ z motocykla w taki sposĂłb jak na STARYM (!) dunlopie, gdyÂż w wyniku oszczĂŞdnoÂści na ostrzejszych winklach tyÂł Âślizga siĂŞ jak nigdy wczeÂśniej.OPONA PRZĂD: no có¿, grzesiek z suzi-moto mnie ostrzegaÂł, ale ja siĂŞ tylko ÂśmiaÂłem Âże se gmole sprawiĂŞ i nie bĂŞdzie problemu. gmole siĂŞ przydaÂły, a problemy trwaÂły baaaardzo dÂługo. gdyby nie AC to ta "oszczĂŞdnoœÌ" kosztowaÂłaby mnie tyle, co komplet nowiutkich dunlopĂłw. o szkodach mojej pasaÂżerki nie wspomnĂŞ... (trzeba byÂło sÂłuchaĂŚ grzeÂśka )PSo co wy sie do cholery tak k³ócicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec ZIOBU jak mialem cie za powaznego goscia to tym co tu odstawiles polozyles wszystko. nie spodziewalem sie takiego prostactwa z twojej strony. wskoczyles na klarka jak by nie wiem co a zarzuty sa wyssane z palca. bzdury w tym temacie piszesz i jeszcze pomawiasz. przemysl co napisales bo poczciwy z ciebie czlowiek. wydaje mi sie ze to jednak on ma tu racje. a co do gwarancji na nowe opony to takie sprawy jak "guzy" i inne takie sa nia objete. specjalnie zadzwonilem do kolegi ktory ma gumiarnie. a tak w temacierebelka to na tyle malo wymagajacy sprzet ze chbya lepiej bedzie zakupic nowe tansze oponki niz uzywke. a do tego rozmiar (ze 150 jak nie mniej) bedzie ciezko zÂłapac w wersji sportowej super przyczepnej czy jakiejs tam tego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart B ja tez mialem Cie za powaznego goscia....widac wszyscy sie mylimy.....a co do porstakow to poszukaj ich najpierw wsrod znajomkow, ktorych tak zazarcie bronisz......... Zanim napiszesz cos jeszcze na moj temat to zapytam oddawales SAM opone do reklamacji kiedys?????????????? pewnie nie... ale czego moglem sie spodziewac.........PS Na tym, zebys mnie lubial zalezy mi tak samo, jak na tym, zeby lubial mnie LEO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart B ja tez mialem Cie za powaznego goscia....widac wszyscy sie mylimy.....a co do porstakow to poszukaj ich najpierw wsrod znajomkow, ktorych tak zazarcie bronisz......... Zanim napiszesz cos jeszcze na moj temat to zapytam oddawales SAM opone do reklamacji kiedys?????????????? pewnie nie... ale czego moglem sie spodziewac.........
chyba masz slabsze dni bo reagujesz jak bab w ciazy a do tego widze ze jeszcze potrafisz przewidywac faktycznie stoje po stronie kolegi bo ma racje. mysle ze troche sie za bardzo podekscytowales tematem. chyba po to jest forum zeby sie wypowiadac a nie jebac ze forum pomyliles i takie tam. troche szacunku. a moze do GTW kandydujesz i brakuje ci podpisow ?? wyluzuj troche bo sie niezdrowo robi przez takie akcje.A w temacie to zobacz moze w cenniku maxissa. kolega zalozyl do seven fifty i jest zadowolony. cena przystepna. troche twardawe ale bez tragedii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie to zobacz moze w cenniku maxissa. kolega zalozyl do deven fifty i jest zadowolony.
Witaj Bart.B SprzawdzaÂłem MajÂą tylko jakiÂś Taiwan CHENG coÂś tam.A wydaje mi siĂŞ Âże ta sawa jednak bĂŞdzie lepsza od tego taiwanu. Ceny porĂłwnywalne.Natomiast znalazÂłem komplet brigstone za ok. 650zÂł w larssenie ale to p rzyszÂłym roku chcĂŞ sobie sprawiĂŚ.Pozdrawiam RuffiPs. Ziobu wyluzuj trochĂŞ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto? Ja ? Ja nie mam kota 
to o mnie chodzi ze moja zona tez pisze na forum. a ze on nie ma to jego nie pisze. chlopak sie zblaznil i teraz szuka zaczepki. Widzisz ziobu nie da sie widziec wszystkiego i czasem moze sie tak zdazyc ze ktos inny ma racje. ale to nie jest powod do walenia krzywych textow. nie chce sie przepychac ale wyl;uzuj troche bo niedlugo zaczniesz opowiadac o mojej matce dziadku i sasiadach a to chyba nie o to chodzi. poznalem cie osobiscie i uwazalem cie za powaznego czlowieka ale jak czytam takie wypowiedzi to az mnie czysci. przemysl sprawe i nie bluzgaj ze to czy tamto. jak bedzie trzeba to chomika i zlota rybke tez zarejstruje bo to forum dla wszystkich. pamietaj ze szacunek przede wszystkim. a ze podpierasz sie regulaminem to tam to tez pewnie jest napisane (chyba bo nie czytalem)pozdrawiam i bez urazy.a tak w temacie to chodzilo mi o producenta Maxiss. nie wiem z jakiego to kraju pochodzi ale ceny przyjazne. napisalem do kolegi ktory je ma z prozba o link do strony dystrybutora i o opinie po calym sezonie. jak mi tylko odpisze zaraz ci zapodam.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do porstakow to poszukaj ich najpierw wsrod znajomkow, ktorych tak zazarcie bronisz.........
W tym temacie nie odzywaÂł siĂŞ nikt inny z tzw "znajomkow" jak ja, wiec odbieram to jako personalnÂą aluzjĂŞ. Szkoda, ze tak szybko oceniasz ludzi, bo w sumie do tej pory nasza rozmowa byÂła na jakims poziomie.Wydaje mi siĂŞ ze w normalnych warunkach nie zebraÂłbys w sobie tyle energii, zeby powiedziec komus w twarz per "prostak" bo chwile potem musiaÂłby ktos dzwonic po karetke.Dziwi mnie twoja reakcja tym bardziej, ze jako gosc pewnie juz kilka sezonow jezdzacy, powinienes wiedziec, ze wlasnie czasami ci wszyscy prostacy beda niezastapieni w naglej sytuacji.
Zanim napiszesz cos jeszcze na moj temat to zapytam oddawales SAM opone do reklamacji kiedys?????????????? pewnie nie... ale czego moglem sie spodziewac.........
Barta tez chyba troche ponios³o, ale to moze dlatego, ze juz nie raz sie wspieralismy w gorszych i lepszych sprawach. A ja tez nie mam pieciu lat i potrafie sam sobie dac rade.A wracajac do meritum sprawy.Masz now¹ oponê zakupion¹ w salonie, po przejechaniu 1 tysiaka ma bicie, ewidentna wada opony. Idziesz do salonu masz gwarancje ..... mimo wszystko sprzedawca mowi, ze ma ciebie w dupie. Co robisz ?Idziesz do domu sie rozp³akac ? Taka sytuacja ma miejsce gdy kupujesz gume z bazaru - mozesz sobie wtedy za³ozyc taka opone na szyje i skoczyc z mostu.A w przypadku, gdy opona jest nowa i ma wade, a sprzedawca ma Ciebie w dupie ...... nag³aœniasz sytuacje na kilku ogolnopolskich forach, grupach dyskusyjnych, czatach, kó³kach rózancowych etcetera opisujacy dokladnie gdzie by³a kupiona za jaka kase, jaki rocznik, jaka wada .......... i po kilku tygodniach od rozg³osnienia sprawy sam dostajesz informacje "serdecznie zapraszamy do sklepu w celu uwzglednienia reklamacji" I nie mow mi, ze nie w Polsce ! Czy mam Ci poszukac w archiwum preclowym takie przypadki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do meritum sprawy.Masz now¹ oponê zakupion¹ w salonie, po przejechaniu 1 tysiaka ma bicie, ewidentna wada opony. Idziesz do salonu masz gwarancje ..... mimo wszystko sprzedawca mowi, ze ma ciebie w dupie. Co robisz ?Idziesz do domu sie rozp³akac ? Taka sytuacja ma miejsce gdy kupujesz gume z bazaru - mozesz sobie wtedy za³ozyc taka opone na szyje i skoczyc z mostu.A w przypadku, gdy opona jest nowa i ma wade, a sprzedawca ma Ciebie w dupie ...... nag³aœniasz sytuacje na kilku ogolnopolskich forach, grupach dyskusyjnych, czatach, kó³kach rózancowych etcetera opisujacy dokladnie gdzie by³a kupiona za jaka kase, jaki rocznik, jaka wada .......... i po kilku tygodniach od rozg³osnienia sprawy sam dostajesz informacje "serdecznie zapraszamy do sklepu w celu uwzglednienia reklamacji" I nie mow mi, ze nie w Polsce ! Czy mam Ci poszukac w archiwum preclowym takie przypadki ?
Koleœ prowadz¹cy sklep z gratami do moto musia³ by byÌ samobujc¹ finansowym nie przyjmuj¹Ì reklamacji. Jeden warunek - rachunek lub paragon.Ps. Klarkson czy wiesz coœ na twmat œwiêcenia motocykli w ty roku w Czêstochowie.Pozdro Ruffi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem oni majÂą maxxis i ten taiwan. Ale maxxis wychodzi tyle co bidgestone w larssenie. WiĂŞc jak bym miaÂł kaskĂŞ to chyba kupiÂł bym bridgestone.A adres to chyba WWW.maxxis.com.pl cz jakoÂś takPozdrawiamRuffi
u to taniej chyba bylo. bo wlasnie jak szukal na sezon 2005 to bridge bylo drozsze. SAVA nie znam tak wic nie pomoge.otwarcie sezonu http://forum.motocykle.slask.pl/otwarcie_s...orze-t3217.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajni wszyscy jestescie Jak juz bedzie ladna pogoda to kazdy sobie ulzy na pizdziku i na forum zrobi sie spokojniej Dajcie sobie teraz buzi na przeprosiny i po sprawie Bo za duzo moich znajomych zaczyna sie klucic miedzy soba i skonczy sie wkoncu, ze na np komposcie brygada bialy bedzie stala po jednej stronie, a bryhada czarnych po drugiej....Wiem, ze na forum jest po to zeby dyskutowac i czasem sie pospierac, bo zyjemy w wolnym kraju, ale to nie jest powod zeby wycuagac brudy o matce babci dziadka od strony sasiadku wujka gienka z sasiedniej wsi! Bo co jak co jestesmy jedna bracia-a czasem tego nie widac!Pozdrawiam Was serdecznie I tak was lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.