Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4425


RED

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  DokÂładnie... polejcie mu bo dobrze gada Jestem z ÂŁaz koÂło Zawiercia i polecam trase z DÂąbrowy GĂłrniczej przez Pustynie B³êdowskÂą, potem zadupiami do Niegowonic i z ÂŁaz na Zawiercie aÂż do Podlesic gdzie gĂłrki i widoki niesamowite. Jak ktoÂś bĂŞdzie w okolicy to dajcie znaĂŚ GG - 7440265506646171
czesto tam jezdze.odezwe sie na pewno jak ta cholerna zima sie skonczy.moze uda sie skrzyknac jeszcze paru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie teraz przypomnia³o, genialny odcinek jest miêdzy Pi³¹ a Koszalinem w zesz³ym roku jechaliœmy tamtêdy z Gabrysiem nad morze, mimo tego ¿e przejechaliœmy wczeœniej ok 600km i byliœmy ju¿ zmêczeni to jak wpadliœmy na t¹ drogê z piêknym asfaltem i genialnymi zakrêtami to podnózki tar³y non stop bardzo d³ugi i zajebisty odcinek - szkoda tylko ze tak daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam trase na S³owacji z Miejscowoœci Martin w kierunku Banskiej Bystrzycy z tym , ¿e nie skrêcamy w lewo na Bansk¹ tylko prosto ju¿ nie pamiêtam jak siê te miejscowoœci nazywa³y ale ³¹cz¹ siê te trasy póŸniej . Po prostu bajka. Prêdkoœci ok 100-150km/h i winkiel w winkiel wyprofilowane jakby specjalnie pod motorki przez 30km równego jak stó³ asfaltu. Jak raz przejecha³em to zaraz siê zatrzyma³em w knajpce zostawiaj¹c plecaczek na obiadku a ja sobie zrobi³em 2 rundki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam trase na SÂłowacji z MiejscowoÂści Martin w kierunku Banskiej Bystrzycy z tym , Âże nie skrĂŞcamy w lewo na BanskÂą tylko prosto juÂż nie pamiĂŞtam jak siĂŞ te miejscowoÂści nazywaÂły ale ³¹czÂą siĂŞ te trasy póŸniej . Po prostu bajka. PrĂŞdkoÂści ok 100-150km/h i winkiel w winkiel wyprofilowane jakby specjalnie pod motorki przez 30km rĂłwnego jak stó³ asfaltu. Jak raz przejechaÂłem to zaraz siĂŞ zatrzymaÂłem w knajpce zostawiajÂąc plecaczek na obiadku a ja sobie zrobiÂłem 2 rundki.     
Mam takie same wrazenia ze Slowacji W zeszlym roku tylko na tym winklu z fotek zrobilem ponad 50km (w tym kawelek dojazdowki) W tym sezonie trzeba bedzie czesciej odwiedzac sasiadow post-98-1140215758.jpgpost-98-1140215681.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.