Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4340


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

UUUU wicherklajstrze numero ty 31 ty sie tak nie do przodku szykuj bo za 6 nomerkow cie przegonie     Hehehe zerznia   wspomnienia   jak milo
Ty glupia kozia pa³o Chodzi mi o same pocz¹tki, Ciebie nawet tutaj nie by³o oszo³omie pod napiêciem Dzia³a³em jeszcze jako Wujek Samo Z³o, a numerek 31 tutaj wynik³ z tego, ¿e o ponownym uruchomieniu forum dowiedzia³em siê za póŸno Szanowny admin powinien to zmienic i powinienem miec pozycjê na pudle przynajmniej A tak w ogóle, to g³upi temat.......Ty te¿ ¿eœ gupi obszczymurku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogĂłle, to gÂłupi temat.......Ty teÂż ÂżeÂś gupi obszczymurku
nie pasuje zakuta palo to spadac !!! wont a juz wynocha ja przepraszam ale ja z murkami nic nie mam do czynienia jak juz cos do obszczykrzaczku ty tam idz sie lepiej do garazu podlacz pod druciki bo mamy jedna sprawe do rozwiazania albo JA albo ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadget pedele zasrany zrob mi laske
ja mu zrobiĂŞ z dupy jesieĂą Âśredniowiecza jak siĂŞ tylko pokaÂże !!
bronx szczele ci takego galasa ze ci glowe rozwali z cisnienia gorzej jak nas kaczmar nakryje i nam glowy pourywa heheheh[...]dlatego bronx ciag druta
AÂż miÂło czytaĂŚ ... super temat :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obszczymurku o w morde............. zajebiste haslo,najlepsze spadam z krzesÂła ludzie kajwyscie sie chowali wszyscy ja pindole,zjade zaraz ale jazda, mnie to sie bardzo bardzo ten temacik podoba:)kocham was moje paszczury bez was nudno by byÂło co stazy userzy to starzy,sie rozumieja, dajmy szanse nowym:) mnie to np rysio faja przypadÂł do gustu (pozytywnie zakrecone przywitanie,ale yno tyle o nim widu i slychu)Do piekÂła!! umca umcaa.... manka ma kuku w gÂłowke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piekÂła!! umca umcaa.... manka ma kuku w gÂłowke:)
wiadomo gdzie, to jedyne nasze wÂłaÂściwe miejsce docelowe i nietylko Ty masz kuku jest tu caÂłe mnustwo osĂłb z takim skrzywieniem spoÂłecznym no i chyba lepiej byĂŚ obszczymurkiem czy obszczykrzaczkiem niÂż obszczymajtem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronxi wiesz co nie pilam jeszcze tego drinka, bo w lokalu, w ktorym go pierwszy raz spotkalam zawsze jestem kierowca... poza tym wszystkie te drinki z tamtego menu sa MEGA BABSKIE! ale jak zejrzalam nazw BRONX od razu pomyslalam o Tobie i ilekroc tam jestem i czytam to menu, widzac nazwe tego drinka mysle o Tobie... moze kiedys telepatia Cie obudze w czwartkowa noc i sie bedziesz mial ochote napic jakis % (ten czwartek odpada bo jade na polnoc, a lokal z Drinkiem BRONX jest na PODBESKIDZIU) - but don't worry kiedys go skosztuje i opisze smak Twojego drinka hihihi P.S. skoro to Twoj temat to o tym chyba tez moge pisac pozdro i Twoje zdrowie(nie drinkiem BRONX czyms lepszym winko-polslodkie:D)aha Bronxiu nie Przczyny tylko wyjatek od reguly Pszczyny hihihi to tak wiesz a za dworcem w ktora ulice??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momencik kurna jego maĂŚ :D Wypraszam sobie

... szkoda ze teraz przybylo nam tylu swietych ..... 
ja tu przybyÂłem dawno temu na poczÂątku, od penego momĂŞtu zaczÂło mnie mniej interesowac to forum mogÂł bym nawet rzec ze pier***liĂŚ jak przysÂłowiowÂą Âżabe rak w stawie. ale napewno siĂŞ nie rozmnozyÂłem ani nie podzieliÂłem ani nic wiecej Wiec CI wszyscy napewno nie sÂą ÂŚwiĂŞci, a przynajmniemi do brudu pod paznokciem mego duÂżego palucha prawej stopy nie dorastajÂą a tak wogĂłle to Was wszystkich powinno siĂŞ gdzies pozamykac zdala od spoÂłeczĂąestawa bo siejecie zgroze i demoralizujecie mÂłodzieÂż, szpanujecie jedne przed drugim myÂślÂąc Âże majac motocykl mozecie zdobyc Âświata a tak naprawde wszytkim kieruje matrixide se kurna bÂłwana ulepiĂŚ i go wydymaĂŚ przynajmniej nie powie mie ze go gÂłowa boli, a wysiĂŞ tu obsmarowujcie dalje tym swoim gĂłwnemAVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ty to jesteÂś wyjÂątkowo normalny
No wlasnie !! Nie wiem jak ja sie moge z wami zadawac.... wy wszyscy jestescie tacy.......... dziwni
jedna z lepszych akcji.wypad do aktosów na zkaupy i atak na tesco i poc³¹unki miko³ajów i wiele innych glupot.ale jazd aby³a hehe...Jaca synek tys jee tez udany.
Trzeba bedzie to kiedys powtorzyc dzioÂłcha!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima, nie zima...ale nie moÂżna zwalaĂŚ na niÂą braku wychowania!!Im forum bĂŞdzie sie bardziej rozrastaĂŚ, tym wiĂŞcej bĂŞdzie userĂłw-pieniaczy, komentatorĂłw....no i kilku starych tez stale miĂŞsem ciepie na innych... alem walnoÂł przemyÂślenia.......heh..... idÂą sztangĂŞ powyginaĂŚ...Z porannym pozdrowiem : http://upload.miau.pl/1/47186.gif siĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.