Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4340


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

" ks.: ...trzeba œciszyÌ radio przedewszystkim koleœ.: halo ks.: bardzo prosze... koleœ.: szczêœÌ Bo¿e ks.: szczêœÌ Bo¿e koleœ.: trzy s³owa do ojca prowadz¹cego... - huj ci w dupe... ks.: Ooooo...... widze ¿e Pan siê ³adnie przedstawi³ przed nam...(@#$) tutaj w tej chwili s³uchaczom...(@#%) ... (@#%) przed milionami s³uchaczy... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morda co tak ucichlo ?? no dalej leczyc te krzywa psyche
Nie chce mi siĂŞ Rano ide do roboty, dzisiaj pomagaÂłem kumplowi w przeprowadzce, wiĂŞc nawet jakbyÂś zassal moje plemniki, to by to nic nie daÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze to kajs napisac a tu je dobre miejsce. Zem wzial dzisiaj i w koncu poczyscil moto, zaczal co nie co polerowac, tutaj cos przykrecic a tam cos odkrecic... I tak minely mi 2,5 H. Zrobilo mi to taka frajde ze jutro od samego rana walcze dalej... Nie ma to jak porobic cos przy moto!! Nic nie daje mi takiego relaksu i uciechy w nudne zimowe dni!! BYLE DO WIOSNY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, wiĂŞc nawet jakbyÂś zassal moje plemniki, to by to nic nie daÂło
dalo by dalo, zygalbym dalej jak widze Jaca tylko sie nie podniecaj tak , no ja tez w robiocei siedze i ukradkiem pisze sobie ;]do zobaczenia w pon bo na weekend jade sie wyszalec na bialym puszku adios bejby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacza, dlaczemu w³¹czasz siê do dyskusji do którj nie by³eœ zaproszony? Chcesz dostaÌ miêdzy oczy?
ProsÂże o wybacznie o Wielki Arczibaldzie von GÂąbka!! JakÂże mogÂłem tak niegodziwnie postÂąpiĂŚ...postanawiam siĂŞ poprawiĂŚ i wiĂŞcej tego nie uczynie
MioeliÂścei sie na mnei wyÂżywaĂŚ
Ja jestem pacyfistÂą i nie moge patrzeĂŚ, jak cierpiÂą inni...wiĂŞc bijĂŞ tak dÂługo, aÂż nic juÂż przeciwnik nie bedzie czuÂł...taki humanitarny jestem....A Twoja propozycja zakrawa na jakiÂś sadomaso Wkurze siĂŞ na np: dupoliza Arcziego i Ciebie bĂŞdzie moÂżna biĂŚ w ramach relaksu??A bĂŞdziesz siĂŞ bronil??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProsÂże o wybacznie o Wielki Arczibaldzie von GÂąbka!!  JakÂże mogÂłem tak niegodziwnie postÂąpiĂŚ...postanawiam siĂŞ poprawiĂŚ i wiĂŞcej tego nie uczynie            
MioeliÂścei sie na mnei wyÂżywaĂŚ
Ja jestem pacyfistÂą i nie moge patrzeĂŚ, jak cierpiÂą inni...wiĂŞc bijĂŞ tak dÂługo, aÂż nic juÂż przeciwnik nie bedzie czuÂł...taki humanitarny jestem....A Twoja propozycja zakrawa na jakiÂś sadomaso Wkurze siĂŞ na np: dupoliza Arcziego i Ciebie bĂŞdzie moÂżna biĂŚ w ramach relaksu??A bĂŞdziesz siĂŞ bronil??
HEHEHEHSadomaso??NIEELubie ÂściÂągaĂŚ na siebie nieszczĂŞcia??NIEEChce sie troszke poÂśmiac z waszych docinkĂłw heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.