Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4467


szalonaanka

Rekomendowane odpowiedzi

>> > >>>> Autentyczny list do Kubusia.> > Ten list jest w 100% autentyczny, zosta³ wys³any do producenta soków> > KUBUŒ ...> > >> > >>>> > > > > >> > > >> > >> > >>>> > > > > >> > > > "Drogi Kubusiu ! Chcia³em Ci w tym liœcie> > > serdecznie podziêkowaÌ za te wspania³e promocje,dziêki którym dzieci> > > mog¹ siê bawiÌ wysy³aj¹c do> > > Ciebie etykietki z soków, w zamian za co otrzymuj¹ drobne upominki. I> > > tak kilka miesiêcy temu moja córka skusi³a siê na KubusiowyPlecaczek.> > > Wszystkie pieni¹¿ki, które dostawa³a wydawa³a na> > te Twoje zagêszczane soczko smrodki licz¹c na to, ¿e kiedy wyœleza³o¿on¹> > iloœÌ etykiet otrzyma obiecany Plecaczek z Twoj¹ sympatyczn¹ mordk¹.> > Trzeba by³o zobaczyÌ jej> > > zawiedzion¹ dziesiêcioletni¹ minkê kiedy zamiast plecaczka otrzyma³a w> > > liœcie Przygodow¹ Bandankê z rozbrajaj¹cym wyjaœnieniem, ¿e Plecaczki> siê> > > skoùczy³y. Tak wiêc puchaty skurwysynu chcia³em Ci napisaÌ, ¿e Jeban¹> > > Przygodow¹ Bandankê mo¿esz sobie z ca³ym tym twoim posranym dzia³em> > > marketingu wsadziÌ w dupê, bo nie> > > mam szacunku dla kogoœ kto oszukuje dzieci. Mam nadziejê, ¿e spotkaj¹> ciê> > > wszelkie mo¿liwe> > > przykroœci a najlepiej,¿ebyprzez tysi¹c i jedn¹ noc ciebie i tegochuja> > > co> > > wymyœli³ tê promocjê r¿n¹³> > > Alibaba i czterdziestu nieogolonych rozbójników. ChoÌ znaj¹c bran¿ê> > > reklamow¹ obawiam siê, ¿e mog³oby to wam siê> > > spodobaÌ.Powinieneœ te¿ zmieniÌ imiê - zamiast Kubuœ - > > Kuba> > > rozpruwacz(dzieciêcych> portfeli ).> > > Moja córka jest zbyt m³oda ¿eby ciê po¿egnaÌ w> jedyny dopuszczalny w> tej> > > sytuacji sposób...> > > Pierdol siê Kubusiu...idziemy do Pysia Z powa¿aniem> > >> > >>>> > > > > >> > > > By³y Klient"> >post-544-1139498696.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej,¿ebyprzez tysi¹c i jedn¹ noc ciebie i tegochuja> > > co> > > wymyœli³ tê promocjê r¿n¹³> > > Alibaba i czterdziestu nieogolonych rozbójników. ChoÌ znaj¹c bran¿ê> > > reklamow¹ obawiam siê, ¿e mog³oby to wam siê> > > spodobaÌ.> > > Pierdol siê Kubusiu...idziemy do Pysia Z powa¿aniem> > >> > >>>> > > > > >> > > > By³y Klient"> >
hahah nie no,tekst poprostu zarÂąbisty Ale nie ma co,pamiĂŞtam jak kilka Âładnych lat temu,moÂżna byÂło wygraĂŚ koszulke z kubusiem i teÂż zbieralam te zakichane etykietki i zamiast koszlki dostaÂłam tekturke gdzie mogÂłam wkleiĂŚ swoje zdjĂŞcie i niby Âże stoje obok kubusia pamiĂŞtam,Âże jak siĂŞ spotkaÂłam z kuzynkÂą to nasz komentarz byÂł taki,Âże mogÂą sobie te tekturki w dupe wsadziĂŚ wiĂŞc to chyba nie jednego nabrali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.