Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4436


Leo

Rekomendowane odpowiedzi

teksty z RMhttp://rafix7.webpark.pl/w niektĂłre po prostu aÂż ciĂŞÂżko uwierzyĂŚ
Ja pierdole przeczytalem wszystko poprostu obÂłed , jak oni tym sluchacza odpowiadaja "mam raka zlosliwego odp. to dla boga" kurwa paranoja.WytÂłukl bym te gnidy tam wszystkie razem z tymi chorymi ludzmi ktorzy wierza w tego debila ktory jest tam dyrektorem.Z zajebaniem jego na czele.GoœÌ RM: – A co robisz, ojcze Jacku, gdy widzisz, teraz w lecie, piĂŞknÂą, skÂąpo ubranÂą dziewczynĂŞ?o. Jacek: – To rzeczywiÂście trudne pytanie, ale tylko trudne na oko. Bo ja wtedy natychmiast myÂślĂŞ o wielkoÂści StwĂłrcy, ktĂłry byÂł w stanie coÂś tak doskonaÂłego stworzyĂŚ. I jestem dla niego peÂłen wdziĂŞcznoÂści.On by ja na tej ulicy gdzie ja widzial zapiol jakby mogl ¤ ¤ ¤ SÂłuchacz: – KsiÂądz nie chciaÂł pochowaĂŚ za darmo mojego ojca. Jak siĂŞ zapytaÂłem, co mam zrobiĂŚ, bo jest lato i gorÂąco, to on odpowiedziaÂł: „Zamarynuj go sobie”.I gdzie powaga , no jak tu nie zatluc kastetem takiego skurwysyna !!!Sorry za przeklenstwa ale nie da sie inaczej.Ide zapailic bo sie wkurwilem na ta czarna mafie zlodziejska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy rysunkowe sÂą narzĂŞdziem dewastacji psychiki dziecka. Ich bohaterowie sÂą gÂłosicielami satanizmu... na przykÂład ten kwaczÂący kaczor Donald... On nie zna litoÂści. Jest okrutny i bezwzglĂŞdny. JeÂśli nawet dochodzi do jakiegoÂś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.hahahahahahhahahahhahhahhahaMuzgoÂżerny Kaczor donald hahahahhahahja piedole to jakaÂś paranojaNa jakiej stacji leci to radio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.