Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3460


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

Bronx ano juz jezdÂża dobrze sÂłyszaÂłeÂś, kumpel w zeszÂłym tygodniu wrĂłciÂł z lodowca:))a tak wracajÂąc do samego tematu to CI z jednÂą deskÂą to wcaleni nie takie bidoki tylko praktycznie patrzÂą siĂŞ wiadomo jazda w grupie zimno to trze coÂś wypic,wiec nuszki razem i problem mniejszy )a w zeszÂłym sezonie na kasprowym karnet na caÂły dzieĂą 50zÂł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a tak wracajÂąc do samego tematu to CI z jednÂą deskÂą to wcaleni nie takie bidoki tylko praktycznie patrzÂą siĂŞ wiadomo jazda w grupie zimno to trze coÂś wypic,wiec nuszki razem i problem mniejszy )a w zeszÂłym sezonie na kasprowym karnet na caÂły dzieĂą 50zÂł )
Saint w bialce tez takia sama cena za karnet ale duzo mniej ludziskow a druga sprawa stoki sa w roznych wariantach od najmnieszego jaies 200m i bardzo lagodny na bani do najwieks zego 1300m na kotelnicy w sumie 5 stopni trudnosci i sa w odleglosci kilkudziesiaciu metrow od siebie wiec jesli sie uczyc smigac to tylko tam, mozna sobie stopniowo zwiekszac stopien trudnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys hmm moze kiedys sprawdze ile mi to zajmie Mam nadzieje, ze nie wiecej niz 2 dni Anzo hehe jak bedzie okazja to ja poprosze o darmowa lekcje ;]
Anushka nie keidys bo kiedys w ustach kobiety znaczy nigdy tylko bierz sie za smiganie na nartach juz od tego sezonu nie jest to tak samo jak smiganie na moto ale zawsze cos :D:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja sie wybieram na sylwestra do austrii ale skipass w Kaprun kosztuje 130E prawie wiec niewiem jak z przejazdem i zakwaterowaniem (Jeszcze do tego w Kaprun) wyszlo cie to 600zl
Reso 600 mi wyszlo na Hochkar Natomiast ile zostawilem w kaprun to sie nie pytaj.... bylismyt tam 4 osoby przez tydzien na glowe wyszlo cos 1.5-1.8 .... w tym basen... dla pocieszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Anushka ja sie nauczylem podstaw w dwa dni
W dwa tygodnie stary to chyba tak...mnie tez poszlo szybko ale w dwa dni to sie przechodzi przez plog na wyzszy etap.Chyba ze ktos jest sprytny(np.JA )A tak powaznie to dwa dni wystarcza na tyle zeby zjechac z Gubalowki,nie wywracac sie i nie byc ostatnim...
A jeÂździÂł ktoÂś z was w Zakopcu? Ja od maÂłego jeÂźdÂże i jakoÂś tam jeszcze nie miaÂłem okazji zawitaĂŚ w zime.
Ja jezdze...Nosal chyba najczesciej.Mam tez fajna miejscowke w miare blisko wszedzie i chyba bylo po 27zl ze sniadankiem ale musial bym sprawdzic
wypozyczenie sprzetu
To akurat nie jest problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwa tygodnie stary to chyba tak...mnie tez poszlo szybko ale w dwa dni to sie przechodzi przez plog na wyzszy etap.Chyba ze ktos jest sprytny(np.JA )A tak powaznie to dwa dni wystarcza na tyle zeby zjechac z Gubalowki,nie wywracac sie i nie byc ostatnim... Ja jezdze...Nosal chyba najczesciej.Mam tez fajna miejscowke w miare blisko wszedzie i chyba bylo po 27zl ze sniadankiem ale musial bym sprawdzicTo akurat nie jest problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.