Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4046


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

ja widzialem niedano jawe streeta na allegro bylo fajna niala owiewke z halogenami z przodu i dzwigniety tyl a tak wszystko odnowione i odrestaurowanee:P moim zdaniem lepsza byla by zrobiona na orginala bo jak sie przerabia cos do czego niema czesci do tuningu to jest troche dlubania zeby cos sie zgralo iwem cos o tym jak tuningowalem simsona :Dpost-1278-1137331446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzbena CI bêdzie ¿yeica epoksydowa mata szklana( najlepiej p³ótno) i forma baku, mo¿esz jaz zrobiÌ z z gipsu , czyli w jamis dy¿ej misce wlewasz gips odciskasz w nim po³ówke baku(smarejusze t³uszczem ¿eby gips nie przywar³ zabardz) po zastygniêciu wyjumujesz bak i gips smarujesz t³uszczem ( polecam paste do pod³ug AGATA) wyk³adasz p³ótnem i ¿ywic¹ po zaschniêciu wyjmujesz po³ówke baku z i robisz tak samo druga potem ca³oœc ³oczysz razem szpachlujesz wyruwnujesz maluszje i bak gotowy )To najporostrszy sposub wykonania baku w domowych warunkach oczywiœcie efekt zalezyu tylko i wy³¹cznie od ciebie ta sama technika morzesz wykonac wiêkszoœ leementów ( owiewki zadupki b³otniki itp)PozdrawiamP.Sa jeœ³u masz wiecej kasy, mo¿esz kupiÌ p³ótno w³ukna weglowego w czechach jest niewiele dro¿esz od mtyszklanej )no i nie szalej z ¿ywic¹ bo bêdziesz mia³ bak pancerny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj O jco ja czytam wydech pod zadupkiem mo¿e i bêdzie to jakoœ wygl¹da³o, ocenimy póŸniej, ale mocy stracisz no chyba ¿e komore dekompresyjna zrobi³eœ tam gdzie trzeba ) PozdrawiamP.SMoja zjawcia te¿ leki facelifting przechodzi fotki równie¿ nie bawem.A i jeszcze jedno bo nie wiem czy by³o pisane wczeœniej a mianowicê opny, bo pewnie seryjne CIe nie zadowol¹ wiec powiem CI jedno zmieniaj na jakie chesz ale tylko w tych samych rozmiarach czyli ty³ 90 przód 80 bo jeœ³i dasz 100 na ty³ tak jak to wiele osób robi ( ja tez tak zrobi³em) to Ci piowiem, ¿e prowadznie motocykla siê pogorszy,a przeciez w jawie i tak nie jest idealne. Wiêc pamiêtaj przy tych przeróbka Twoje zdrowie najwazniejsze, nie wspominam tu o inncy uczestnikach bo to chyba jasne ¿e ich te¿ jest wa¿ne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj O jco ja czytam wydech pod zadupkiem mo¿e i bêdzie to jakoœ wygl¹da³o, ocenimy póŸniej, ale mocy stracisz no chyba ¿e komore dekompresyjna zrobi³eœ tam gdzie trzeba ) PozdrawiamP.SMoja zjawcia te¿ leki facelifting przechodzi fotki równie¿ nie bawem.A i jeszcze jedno bo nie wiem czy by³o pisane wczeœniej a mianowicê opny, bo pewnie seryjne CIe nie zadowol¹ wiec powiem CI jedno zmieniaj na jakie chesz ale tylko w tych samych rozmiarach czyli ty³ 90 przód 80 bo jeœ³i dasz 100 na ty³ tak jak to wiele osób robi ( ja tez tak zrobi³em) to Ci piowiem, ¿e prowadznie motocykla siê pogorszy,a przeciez w jawie i tak nie jest idealne. Wiêc pamiêtaj przy tych przeróbka Twoje zdrowie najwazniejsze, nie wspominam tu o inncy uczestnikach bo to chyba jasne ¿e ich te¿ jest wa¿ne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz prosta nie stawiac Jawy na gume )a tak na powazxnie to ja moja skrzynie i silnik n-razy rozbiera³em i robi³em i z doœwiadczenie teraz wiem, ¿e u¿ywana orginalna ( czeska) czeœc jest lepsza ni¿ polska rzemieœlnicza. ALe z ³¹ncuszkami tak jest zê siê nacii¹gaj¹ i chyba nic tego nie zmienie jednym s³owem za³u¿ orginalny czeski, no chyba ¿e znajdziesz jakiœ lepszy odpowiedznik o tych samych wymiarach.A co do sprzêg³a jeœ³i mia³es orginalne to polecam Ci za³o¿yÌ ca³e sprzeg³o z CZ owiwle ³atwiej je wyregulowac i lepiej dzia³ niz orgina³, w którym mia³em tak¹ sytuacje ¿e siê urywa³y œruby i wogóle szkoda gadaÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.