Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3570


edi1

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna o ile Banan zdoÂła odpaliĂŚ XR i poleci swoim sprzetem zwolni mi sie miejsce w sidecarze a tak na powaÂżnie Âśmigamy w czwartek w godzinach w miare moÂżliwoÂści wczesno-porannych > nocleg w PilÂżnie=imprezka > o ile nie poÂłoÂży nas Kure..ska Abrakadabra Czachy rano Âśmigamy na miejsce powrĂłt w niedziele i dokÂładna powtĂłrka z rozrywki post-1219-1134670118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave!nie widze problema jak chcesz sie podpiaĂŚlecimy tak jak pisaÂłem w czwartek rano Tarn-GĂłry>KÂłodzko>Hradec Kralove>Praha>Pilzno (tutaj mamy klepniety nocleg,ale myÂśle ze dodatkowe wyro sie znajdzie a jak nie to materacyk) osszzzywwwiœœœœcie idzzzziemy na pifo ceÂśkie rano zbieramy dupy i lecimy dalej zostaje ok.160km do celu po drodze troche przej... prze³êcz i jesteÂśmy na miejscu ; w sumie siakeÂś max.650km powrĂłt rĂłwnieÂż z kimacjÂą w PilÂżnie Banan leci XRja Âśmigam CB z wĂłzkiem ( jeÂśli XR nie da rady Banan jako pasaÂżer , poza tym jako baga¿ówa ) ekwipunek troszke bardziej bogatszy a niÂżeli na wyjzad do GiÂżyckawjazd na impreze 18 ojro+gasolina+pifo+Âżarcie+noclegi ( w PilÂżnie ) powinien sie budÂżet zamkn¹Ì w jakichÂś 800zÂł + rezerwa w razie jakby po szczegó³y pisz na : [email protected] lub zapraszam do Tarn-GĂłr na browar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.Niestety tak jak siĂŞ obawiaÂłem z Nimiec dupa wyszÂła "babcia" mi siĂŞ zesraÂła minusowe temperatury nie robiÂą za dobrze elektronice i moduÂł odmĂłwiÂł posÂłuszeĂąstwa a i z kaskÂą niezaciekawie.W tym roku niestety GiÂżycko.Sory za zamieszanie.JeÂśli ktoÂś chce jehaĂŚ do GiÂżycka to proszĂŞ o kontakt.Ps. Jedno jest pewne tam teÂż bĂŞdzie zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zajebiste zdjĂŞcia.Chu... mnie trafia, Âże mnie tam nie byÂło.Jak narazie to kur.. mĂłj motocykl 4- tydzieĂą stoi u elektronika, pan jak narazie stwierdziÂł, Âże niesÂą to trtanzystory , ale niewie co jest zepsute.Jak tak dalej bĂŞdzie to z GiÂżycka teÂż chu./.. bĂŞdzie.PoeÂżdziÂłem przez wekend na poÂżyczonym sprzĂŞcie, nieterty totalny brak wyczucia sprzĂŞta powodowaÂł, Âże po 40 km czuÂłem siĂŞ jak po 400. ale przynajmniej troche odreagowaÂłem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fotki, klimat musiaÂł byc nieziemski Toma, zaczynam siĂŞ utwierdzaĂŚ w przekonaniu, Âże w przyszÂłym roku powinienem tam byĂŚ
je moc ! jak bedzie okazja przy browarze zapodam kilka ciekawych historyjek i przytargam fotosy z porzednich lat .........wtedy bedziesz juÂż stracony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.