Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4398


owczar

Rekomendowane odpowiedzi

na motorach znam sie jeszcze slabo i chcem troche zwiekszyc moc w mojej hondzie xl 600nie chodzi mi o pretkosc tylko o zrywnoscnarazie zmienilem tlumik na Sebring i wypolerowalem kanaly dolotowei mam zamiar kupic leprzom swiece do tego modelui leprzy filtr powietrzamam prosbe co jeszcze moge zrobic by muj motor lepiej pracowaÂł post-1343-1139086668.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bior¹c pod uwage ¿e brakuje Ci mocy w 600tce to musisz naprawde nieŸle œmigaÌ w terenie. A mo¿e czas przesi¹œÌ sie na jakiegoœ wyczyna? JakaÌ 250 w 2T i 55KM powinno wystarczyÌ. A tak naprawde to zastanów sie czy to ma sens? Ka¿dy tuning to du¿e koszty, i zmniejszenie ¿ywotnoœci silnika - mo¿e czas na zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam usuniêcie wszystkiego z motocykla, modyfikacjê ramy i przesuniêcie silnika do ty³u, demonta¿ wydechu wraz z t³umikiem, zegarów, elektryki i ryflowanej blachy.U¿ywanie najlepszej benzyny, najbardziej profesjonalnego gearu terenowego (¿eby by³ jak najbardziej lekki), odpowiedni¹ dietê, monta¿ karbonowego t³oka, usuniêcie dekompresatorów i tak dalej i tak dalej.U mnie dzia³a. Podobno z dobrej XLi mo¿na wyci¹gn¹Ì 69 koni i wagê oko³o 120kg z p³ynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam JeÂśli choĂŚ toche znasz sie na silniczkach to powinno ci pomĂłc:Po pierwsze powinieneÂś splanowaĂŚ gÂłowice, zaÂłoÂżyĂŚ sportowy waÂłek rozrzÂądu, lekki zamach, sportowe Âświece,lekkie zawory,wypolerowaĂŚ kanaÂły wylotowe i wygÂładziĂŚ kanaÂły ssÂące prostopadle to przelotu mieszanki co zagwarantuje jej lepsze skroplenie OdchudziĂŚ i wypolerowaĂŚ korbowody..CzytaÂłem Âże wydech juÂż jest wiĂŞc sprawa zaÂłatwiona..A co do dolotu to odrazaÂł bym cie stozkowe filtry powierza bo jak zaĂłwaÂżyÂłeÂś on sie skÂłada z samych drucikĂłw i nie zapewnia ochrony silnika...moÂżesz tez zmieniĂŚ dysze , dla leprszego spalania zaÂłoÂżyĂŚ magnetyzer i strumienniceTo powinno cie zadowoliĂŚ Ale ostrzegam cie Âże wszelkie poprawianie fabryki koĂączy sie osabieniem wytrzynmaÂłoÂści silnikaJa podobny tuning zastosowaÂłem w moim sprzĂŞcie i jestm bardzo zadowolny choĂŚ to jest 2TPozdrawiam i Âżycze owocnej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.