Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4259


Glancu Mc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wreszcie kupi³em sportowy wydech do mojej cbr600 oto link jak wygl¹da ten wydech a w³asciwie koncówka http://www.boxer-motor.com/sklep/product_i...products_id=619no i w³asnie to jest tylko koncówka potrzebuje jeszcze kawa³ek rury ³¹cz¹cy t³umnik z kolektorem gdzie mozna tak¹ rurke kupic musi to byc nierdzewka albo czy ktos zna kogos kto by³by wstanie to dorobic ten kawa³ek rurki musi byc lekko zagiêty z jednej strony powinien miec opaske zaciskow¹ a z drugiej chaczyk do sprêzyny ³¹cz¹cej j¹ z t³umnikiem pozdrawiam Glancu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glancu Mc jest czÂłowiek ktĂłry robi wydechy ,doloty i wszystko co jest z tym zwiÂązane.Mieszka w Chorzowie i zajmuje sie tym juÂż dobre kilka lat.GoÂśc jest naprawdĂŞ dobry w tym co robi i z czystym sumieniem moge Ci go poleciĂŚ.DOJAZD:Mieszkasz w Myslovitzach wiec od ronda Katowickiego kieruj sie w strone Chorzowa ul.KatowickÂą po prawej stronie mijasz stadion ÂŚlaski i przejeÂżdÂżasz na wprost duÂże skrzyzowanie ze ÂświatÂłami.Za nim przejedziesz okoÂło 500m i bedÂą swiatÂła po prawej stacja paliw a po lewej bedziesz miaÂł ul.Ks.GaÂłeczki i to wÂłaÂśnie na tej ulicy jest ten warsztat.Tylko jest maÂły problem nie moÂżna w tÂą ulice skrĂŞciÂś z Katowickiej.Musisz dalej jechac prosto i na nastepnych ÂświatÂłach zawrĂłciĂŚ (moÂżna):)Gdy juÂż bedziesz na ul.Ks. GaÂłeczki po przejechaniu 50m po lewej stronie jest jego warsztat.Facet ma ksywe KRYWULT.On Ci dorobi dolot i bĂŞdziesz w 100% zadowolony gwarantujePozdrawiam i szerokoÂści Âżycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze teraz duzo ludzi kupuje leo&vince bo sa w atrakcyjnych cenach. Ja w tamtym roku do mojego fajera kupilem nowke L&V SBK carbon oval i jak dla mnie ten wydech jest fajny ale dosc cichy... Polowalem na devila (piekny basik na wolnych i super brzmienie na wysokich) ale u nas ciezko o nie Wiec jak ktos szuka glosniego wydechu to raczej leo odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem w trakcie poszukiwania sportowego wydechu do mojej Cebry i za bardzo nie wiem jaki Nie chce zbyt cichego wiĂŞc z tego co wyczytaÂłam LeoVince odpada Chyba faktycznie poszukam jakiegoÂś Devila...myslaÂłam tez o Ixilu, ale nie wiem za bardzo jak brzmi JeÂśli moÂżecie doradziĂŚ coÂś fajnego to dziĂŞki Pozdrawiam,Karolcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc motomaniaczka daje ci link do stronki gdzie mozesz orientacyjnie pos³uchac który wydech jak gra http://www.sportrider.com/tech/146_0410_pipe_clips/ Ja kupi³em Leo Vince SBK Evolution II bo podoba mi sie to iz posiada on ³atwo wyci¹galny wk³ad t³umi¹cy po wyci¹gniêciu wk³ady t³umnik staje sie przelotowym g³osnym t³umnikiem jest to kwestia odkrêcenia jednej œrubki chyba kazdy sie ze mn¹ zgodzi ze g³osny wydech jest fajny ale nie na d³uzsz¹ trase jad¹c przyk³adowo ze œl¹ska nad moze mozna dostac pierdolca przy przelotowym t³umniku jest to poprostu mêcz¹ce dlatego wybra³em Leo Vince ze w kazdej chwili moge w³ozyc wk³ad wyg³uszaj¹cy i jade sobie spokojnie pozdrawiam ps. motomaniaczka zastanów sie nad tym wydechem bo cena jest naprawde okazyjna mozna go wyrwac za 490z³ nówka oczywiscie a w sklepie kosztuje 1516z³ wiec widac ró¿nice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc motomaniaczka daje ci link do stronki gdzie mozesz orientacyjnie pos³uchac który wydech jak gra http://www.sportrider.com/tech/146_0410_pipe_clips/ Ja kupi³em Leo Vince SBK Evolution II bo podoba mi sie to iz posiada on ³atwo wyci¹galny wk³ad t³umi¹cy po wyci¹gniêciu wk³ady t³umnik staje sie przelotowym g³osnym t³umnikiem jest to kwestia odkrêcenia jednej œrubki chyba kazdy sie ze mn¹ zgodzi ze g³osny wydech jest fajny ale nie na d³uzsz¹ trase jad¹c przyk³adowo ze œl¹ska nad moze mozna dostac pierdolca przy przelotowym t³umniku jest to poprostu mêcz¹ce dlatego wybra³em Leo Vince ze w kazdej chwili moge w³ozyc wk³ad wyg³uszaj¹cy i jade sobie spokojnie pozdrawiam ps. motomaniaczka zastanów sie nad tym wydechem bo cena jest naprawde okazyjna mozna go wyrwac za 490z³ nówka oczywiscie a w sklepie kosztuje 1516z³ wiec widac ró¿nice
Serdeczne dzieki za stronkĂŞ!!! wÂłaÂśnie Âściagam pliczki i bĂŞdziem sÂłuchaĂŚ Rewelacja!!! JuÂż nawet mam swoje typy!! ThxKarolcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac w pewnym sensie Glancu ma racje.Kiedyœ mia³em "przyjemnoœÌ"jechaÌ za kumplem z Bielska do Katowic (raptem 60km).On wymiata³ Mognom na pustych wydechach i o ma³o co mi pokrywka nie odpad³a a mam SHOEIa. Na d³u¿sz¹ podró¿ g³oœny wydech dla towarzysza drogi to masakra.Pozdrawiam i szerokoœci Ps. sobie tak gadam a sam mam karbonow¹ yoshimure :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem innego zdania.Mi jakos dzwiek z tlumika nieprzeszkadza wogule.Glancu Mc moze problem tkwi w zlym kasku ktory niespelnia do konca swojej roli a nie w glosnym wydechu
to sprĂłbuj sobie nad morze zajechaĂŚ na gÂłoÂśnym wydechu, Âżaden kask nie pomoÂże i bez stoperĂłw sie nieobejdziesam nieraz w dÂłuÂższej trasie naÂżekaÂłem na zbyt gÂłoÂśny wydech ale krĂłtkie wypady to bajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nikt z was nie zastanawial sie nad pocieciem swojego oryginalnego wydechu. Ja tak zrobielm, cherflik mnie namowil, mia³ tak zrobione w obydwu swych maszynach i by³o zajebiœcie. Dzwiêk jest ca³kiem niez³y jak za darmoche czyli flaszke !!!Wystarczy wyci¹Ì jedn¹ komore czyli 1/3, jak sie samemu nie umie to za max 50z³ w lepszym warsztacie ktoœ to zrobi. Niektóre wydechy (Suzuki) s¹ rozkrêcane, wiêc sprawa jeszcze bardziej u³atwionajedyny minus, powinna byÌ regulacja gaŸników jak ktoœ je ma, na wtrysku nic siê nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.