Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

gmole do cbr


zboq

Rekomendowane odpowiedzi

ziobu, wÂłasnie to chce zrobiĂŚ kupiĂŚ i sam sobie zamontowaĂŚ, ale nie wiem jak sie to robi i gdzie sie to wkreca. crash pady widziaÂłem za 100 zÂł a w salonie chcÂą 280 zÂł wiec za wkrecenie plastikĂł wtyle bede buliÂł a co do tej klatki to fajna sprawa jeÂśli ktoÂś lubi na gumie jezdziĂŚ itd. a estetyka to.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te klatki to raczej do stuntu..... Do normalnego uzytkowania wystarcza zwykle crashpady... Samemu mona sobie zamontowac...ja za swoje placilem 90 PLN za komplet i jestem bardzo zadowolony
testowa³eœ ¿e uwa¿asz ¿e jesteœ tak zadowolony???ja widzia³em motocykl który mia³ pokrzywion¹ ramê i wy³aman¹ œrubê z silnika w³aœnie przez crashpady niestety,czêsto ludzie montuj¹ crashe w miejscach gdzie konstruktorzy o tym nie pomyœleli i przy wiêkszych prêdkoœciach mo¿e siê to gorzej skoùczyÌ ni¿ bez crashów a co do klatki to Spider mo racja-to œwitena sprawa ale koszta i ludzi którzy potrafi¹ tak¹ wyspawaÌ s¹ duuu¿o wiêksze ni¿ crash padów-chyba ¿e s¹siad z³ota r¹czka nam sypnie z prêtów piêkn¹ klatê,co nie tylko trwale uszkodzi piêkno motocykla ale wcla enie musi dobrze chroniÌ najlepiejby by³o wogóle siê nie k³aœÌ na asfalt :? pozdro i ¿yczê ¿ebyœcie nigdy nie musieli testowaÌ ani crashów ani klatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowaÂłeÂś Âże uwaÂżasz Âże jesteÂś tak zadowolony???  ja widziaÂłem motocykl ktĂłry miaÂł pokrzywionÂą ramĂŞ i wyÂłamanÂą ÂśrubĂŞ z silnika wÂłaÂśnie przez crashpady  
niestety,czĂŞsto ludzie montujÂą crashe w miejscach gdzie konstruktorzy o tym nie pomyÂśleli i przy wiĂŞkszych prĂŞdkoÂściach moÂże siĂŞ to gorzej skoĂączyĂŚ niÂż bez crashĂłw    
Testowalem na razie , jak mi ojciec motocykl w garazu przewrocil........Innych testow nie chce, ale wiem jakby sie to moglo skonczyc bez crashpadow.Ja mam zamontowane w miejsce przewidziane przez producenta :|A to ze crashpad, klatka lub cokolwiek innego moze narobic duzo wiecej szkod gdy wpadnie w jakas dziure albo cos takiego to chyba wie kazdy kto je zaklada :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

MaÂły szlif pod koniec sezonu skÂłoniÂł mnie do zamontowania crash-padĂłw do mojej ZX7-ki. JeÂśli ktoÂś ma namiary na kogoÂś, kto siĂŞ tym zajmuje to bardzo proszĂŞ o info.JeÂśli macie likna do stronki z instrukcjÂą do montowania crash-padĂłw do ZX7 to teÂż zapodajcie Jak narazie to znalazÂłem 2 goÂści na allegro, ktĂłrzy oferujÂą mi crash pady za 100zÂł, ale nie wiem czy one sÂą do mojego moto. Bo chyba do kaÂżdego modelu sÂą troche inne, czy jak to jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.louis.de sa crash pady ale do zx7r nie przyuwazylem. Sam szukam crashpadow do cbr 600 f2
Ja w tym sezonie montowa³em crashpady cbr F2, wiedz o tm ¿e wi¹¿e siê to z dziurawieniem plastików, ale ja jestem zadowolony wa¿n¹ spraw¹ z tego co wiem jest dobór twrdoœci œrub, gdy¿ ich z³y wybór rzeczywiœcie mo¿e skoùczyÌ siê pokrzywieniem ramy lub pêkniêciem jej w razie wypadku no a wtedy wiadomo crashpad nie spe³ni swojej roli. Nie pytaj sk¹d je mia³em bo by³y robione u znajomego na zamówienie ze specjalnego tworzywa, ale s¹ ju¿ niestety po crashte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.louis.de sa crash pady ale do zx7r nie przyuwazylem. Sam szukam crashpadow do cbr 600 f2
Ja w tym sezonie montowa³em crashpady cbr F2, wiedz o tm ¿e wi¹¿e siê to z dziurawieniem plastików, ale ja jestem zadowolony wa¿n¹ spraw¹ z tego co wiem jest dobór twrdoœci œrub, gdy¿ ich z³y wybór rzeczywiœcie mo¿e skoùczyÌ siê pokrzywieniem ramy lub pêkniêciem jej w razie wypadku no a wtedy wiadomo crashpad nie spe³ni swojej roli. Nie pytaj sk¹d je mia³em bo by³y robione u znajomego na zamówienie ze specjalnego tworzywa, ale s¹ ju¿ niestety po crashteœcie i zda³y egzamin powiedzmy na 4+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiacie tu o crashpadach a ja mielem doswiadczenie z nimi W tamtym sezonie stracilem 2 sztuki!!! bo sruby sie odkrecily z wibracji wiec jak ktos kupi to podstawa posmarowac takim specjalnym preparatem przeciwko odkrecaniu sie srub ponizej zamieszczam zdjecie jak wygladal crashpad po moim szlifie na autostradzie (przejechal na nim ok 50metrow) Widac ze troche sie spilowal wiec kupujce jak najdluzsze! Uratowalo to owiewke boczna przed zniszczeniem ale za to ta przy siedzeniu pasarzera byla cala przetarta - na czyms musialo byc podparcie...post-4-1137187574.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.