Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZamkniĂŞty odcinek drogi S1


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

heh ,nie ma zle ,ja jak bym nie musiaÂł w gipsie siedzieĂŚ to bym to wogĂłle lajtowo wzioÂł i pewnie dzisiaj bym smigaÂł bo pogoda jest super ,ale ku.. ten gips mnie mĂŞczy i do tego jakieÂś zastrzyki codzienne do brzucha ,niewiem po co ,chyba je oleje . Wiecie ,najgorzej z matkÂą ,jeszcze od chirurga i ortopedy sie nasÂłuchaÂła Âże ci na tych motuuuuurach to sie zabijajÂą itd. normalna gadka no i zamiast na wydechu yoschimury zainwestuje chyba w kombik i buty na moto ,bo gdy bym to miaÂł to pewnie bym wyszedÂł bez szwanku ale mÂądry polak po szkodzie :? Moto dzisiaj oglÂądaÂłem dokÂładni i niema praktycznie szkĂłd poza tymi drobnostkami ktĂłrych i tak chciaÂłem sie pozbyĂŚ jak tylny bÂłotnik z migaczami ,mam tylko pewne podejrzenia co do kiery bo mi siĂŞ tak jakos dziwnie trzyma ,ale skrzywiona chyba nie jest ,moÂżliwe Âże klamka sprzĂŞgÂła poszÂła do gĂłry troche i to dla tego.Tak jak mĂłwilem ,najgorzej z rodzinÂą ,ale mysle Âże im przejdzie :wink: DziĂŞki wszystkim ktĂłrzy mi pomogli i do zobaczenia(na moto) w next sezonie (mam nadzieje) JACA tam jest tylko jedna fota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostek jak leciales to myslalem ze nie bedzie co z Ciebie zbierac normalnie :? Podbieglismy do Ciebie cala ekipa jak upadles i podzielilismy sie na 2 grupy! Ta grupa ktora ratuje CIebie i ta grupa ktora ratowala motocykl.... Widzialem ze wstales i juz duzo osob bylo kolo Ciebie wiec poszedlem zobaczyc motocykl...a tu zonk myslalem ze strarty beda ogromne a tu praktycznie nic nie bylo widac! Gdyby to byl plastik jakis to musielibysmy go zbierac szczotka z drogi Dobrze, ze czujesz sie dobrze! Ciesze sie ze nic powazniejszego sie nie stalo! Wracaj do zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczÂątku chciaÂłem podziĂŞkowaĂŚ MaĂŚkowi za to Âże mnie zebraÂł po drodze na S1, oraz Dawidowi za to Âże mnie zebraÂł z S1 do BĂŞdzina. ChÂłopaki wielkie dziĂŞki! :up: Wczoraj na S1 byÂło super! Chris jeÂździÂł motorynÂą na jednym i te sprawy. Ostek zdrowiej szybko!! Szkoda Âże tak szybko robi sie juÂż ciemno i chÂłodno. Oto kilka zdjĂŞĂŚ:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo dotar³em co prawda nie prowadzi³em, bo jeszcze na ostrej bani by³em obudzi³em sie chyba w po³owie tego ca³ego "cyrku na jedym kole" Ogólnie by³o zajebi*œcie podziw dla Chrisa... czasami mia³em wra¿enie, ¿e ten derbik to nie 50 a 500 ccm i potem jeszcze akcja Luleja myœla³em ¿e sie pop³acze ze œmiechu "takie jaja, nie?!" LOOOL Ostek... zar¹biœcie lata³eœ.. szkoda, ¿e to sie tak skoùczy³o Wracaj szybko do zdrowia I tu jeszcze chcia³em podziêkowaÌ Paw³owi-PRC... :roll: dziêki niemu zrobiliœmy sobie ma³¹ wycieczke krajoznawcz¹ 8) .... troche nas wyprowadzi³eœ w pole... no.. raczej w piaskownie ale przynajmniej wiem juz gdzie to jest z 20 km wiêcej.. zrobiliœmy spore kó³ko No to jak? Kiedy "nastêpne" S1 ? Pozdrawiam [ Dodano: 2005-11-01, 11:33 ]I to znowu ja Troszke materia³u.. tylko œci¹gajcie szybko, lub przerzuÌcie to na jakiœ inny serwer bo ju¿ mnie "odógrni" mêcz¹ ¿e ca³ego serwka zapcha³em Podziêkowania dla Cebula, za wytrwa³e kopiowanie tego materia³u http://zeromski.zawiercie.powiat.pl/locale...sh/ESKA1/S1.ZIPPzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teÂż dotarÂłem z BÂłaÂżejem ja prowadziÂłem Mtx'a bo tak jak juÂż napisaÂł nie byÂł w stanie jechaĂŚ ByÂło tam super..... NajwiĂŞksze pozdro dla Chrisa to co On wyrabia na tym derbiku jest dla mnie wrĂŞcz niemoÂżliwe PodobaÂło mi siĂŞ rĂłwnieÂż jak Lulej jeÂździÂł na kole i jak siedziaÂł na kierze odwrotnie i jechaÂł (tyÂłem ) .... albo Senda odwrĂłcon do gĂłry koÂłami mnie rozwaliÂła Pozdrawiam. i nie moge siĂŞ doczekaĂŚ nastĂŞpnego razu P.S Ostek wracaj do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piÂątek lub sobote przyjedzie ktoÂś na S1?? bo w ostatniÂą niedziele byÂło super w piÂątek moÂże sie zbierzemy na S1 ok.16.00. [ Dodano: 2005-11-03, 13:00 ]tylko niech ktoÂś napisze czy jedziemy .... [ Dodano: 2005-11-03, 13:02 ]nie ma lepszego miejsca na motor od S1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.