Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZamkniĂŞty odcinek drogi S1


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanown¹ braÌ forumow¹. W dniu dzisiejszym byliœmy z £ukaszem vel. Ziobu poœmigaÌ trochê po winklach, i przyszed³ nam do g³owy doœÌ ciekawy pomys³. Z racji tego ¿e na Kompostowni zaczyna siê robiÌ niebezpiecznie z racji du¿ej iloœci zarówno gapiów jak i osób je¿d¿¹cych, proponujemy przenieœÌ imprezê na zamkniêty odcinek drogi S1, która ³¹czy D¹browê Górnicz¹ i krajow¹ 1. Dojazd jest banalnie prosty, jad¹c z Katowic tras¹ szybkiego ruchu w kierunku Czêstochowy mijamy Sarnów i jakieœ 5 km dalej jest skrzy¿owanie dwupoziomowe. Jest ono tak wielkie ¿e nnie da siê go przegapiÌ. ¯eby wjechaÌ na zamkniêty odcinek przeje¿d¿amy pod wiaduktem i zje¿d¿amy w prawo na piêknego œlimaczka.Przeje¿d¿amy gór¹ wiaduktem pod którym przed chwil¹ przejechaliœmy, zamiast zje¿d¿aÌ spowrotem na Katowice przeciskamy siê miêdzy s³upkami i ogieù. Jesteœmy na miejscu. Do dyspozycji jest skrzy¿owanie dwupoziomowe na którym nasze CBR'y pozamyka³y oponki, oraz d³ugi, szeroki i równy odcinek du¿o bezpieczniejszy ni¿ Kompostownia. Po bokach s¹ bariery za którymi bezpiecznie mo¿na staÌ i podziwiaÌ popisy "kaskaderów". Do³¹czam dwie fotki zrobione telefonem aby zaprezentowaÌ wam to miejsce. Je¿eli zainteresowanie bêdzie du¿o to mo¿naby ju¿ w ten pi¹tek jechaÌ poznaÌ to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajne telefony ze takie zdjecia robia
Zdjecia robione telefonem Zioba, chyba jakiÂś samsung.
a czemu ten odcinek jest zamkniĂŞty? no i kiedy go otworzÂą, jeÂśli to zrobiÂą? musicie siĂŞ nacieszyĂŚ nowÂą miejscĂłwkÂą
Odcinek jest zamkniêty gdy¿ by³ to projekt dwu etapowy. W pierwszym etapie UE wybudowa³a skrzy¿owanie dwupoziomowe i ten istniej¹cy odcinek, a w drugim nasz rz¹d mia³ wybudowaÌ odcinek ³¹cz¹cy ten istniej¹cy z lotniskiem Pyrzowice. Wiadomo jak to u nas jest wiêc narazie bez obaw mo¿na liczyÌ na to ¿e szybko go nie otworz¹.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielos, czy ta droga tworzy jakas calosc? Chodzi mi o to czy da sie jakos jezdzic w kolko tak jak kiedys na wesolej?
Po tych 4 lukach na skrzyzowaniu 2 poziomowym da sie jezdzic w kolko. Poza tym reszta z tych drog tez jest ze soba polaczona i zwsze mozna gdzies w poblizu zawrociw. Ta zamknieta prosta to najpierw 2 pasy, a potem 1 pas, po 3 km konczy sie w polach sa jeszcze zjazdy i wjazdy...wszedzie da sie zawrocic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByÂłem dzisiaj i musze przyznaĂŚ, Âże jazda nieziemska  To na ktĂłrÂą siĂŞ umawiamy w piÂątek  I czy od razu tam, czy wczeÂśniej na KompoÂście
Mnie jest wszystko jedno Wydaje mi sie ze okolo godziny 17:00 bedzie OK. Moze byc tak ze ja bede czakal tam, a wy sie umowicie na KOMPOSCIE , a nastepnie Lysy albo Danielos przyprowadza chetnych, pokazujac im droge Pozdrawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy znowu jeÂździmy, posklejam plastyki i jazda
Lysy a cos ty tam nawywijal ???? Jakie plastiki chcesz kleic???Jka bedzie pogboda to uderzamy tam za tydzien np. w sobote pojedziemy sobie na caly dzien Ze swojej strony chce dodac respekt dla goscia na 954 Stary kurwa ostro dajesz na tej gumie!!!!!!Wkrotce beda zdjecia i filmiki !!!!!! Danielos dawaj!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁysy napisaÂł/a:To kiedy znowu jeÂździmy, posklejam plastyki i jazda  Lysy a cos ty tam nawywijal ???? Jakie plastiki chcesz kleic???
JechaliÂśmy z tamtÂąd jeszcze na Kompostownie i w Sosnowcu, prawie przed samym Kompostem nie wychamowaÂłem i wjechaÂłem w tyÂł Polonezowi, ktĂłry skrĂŞcaÂł w lewo. No i mam lampe i plastyk z przodu popĂŞkane, brak szyby i zegary przestawione :? Dobrze Âże mam AC i jest bajzel zaniedÂługo :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.