Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZamkniĂŞty odcinek drogi S1


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy lecimy na S1 :mrgreen: [ Dodano: 2005-10-27, 12:59 ]28-30 i dÂłuÂżej bĂŞdziemy na S1 ty teÂż tam bÂądÂź.nie zapomnij przyjechaĂŚ 8) [ Dodano: 2005-10-27, 13:01 ]Im wiĂŞcej tym lepiej. Ale gapiĂłw wolaÂłbym Âżeby nie byÂło.Tylko ludzie na swoich maszynkach... [ Dodano: 2005-10-27, 13:02 ]Nie waÂżne co masz waÂżne Âże jeÂździsz.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BĂŞdĂŞ :!: [ Dodano: 28-10-05, 16:39 ]A tak poza tym to ma byc wino,kobiety i spiew. Jak wyjdzie tak jak ostatnio to ktos bedzie musial zebrac oklep 8) -zart :!: Przybywajcie bo bylo fajnie ostatnio...z tego co juz wiem to kobiety i zarelko trza sobie przywiesc.Kobiety sa tez miejscowe tzw."gorace 16tki" ale jak stwierdzil Bart to 16 one maja we 4.Na powaznie juz w tm momencie to miejscowka jest naprawde ok,malo gapiow i co wazne wszyscy maja blisko.Poza tym w kupie razniej...mona poznac pare nowych osob i na forum zima bedzie o czym gadac-jak to bylo za kawalerki...Jak ktos ma grilla kieszonkowego to ja mam duzy kufer cos wiec moge zabrac...miejsce tez mam jedno wolne jesli chodzi o pasazerki :wink: Pozdrawiam do zobaczenia na miejscu....szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BĂŞdĂŞ :!:  [ Dodano: 28-10-05, 16:39 ]A tak poza tym to ma byc wino,kobiety i spiew. Jak wyjdzie tak jak ostatnio to ktos bedzie musial zebrac oklep 8) -zart :!:    Przybywajcie bo bylo fajnie ostatnio...z tego co juz wiem to kobiety i zarelko trza sobie przywiesc.Kobiety sa tez miejscowe tzw."gorace 16tki" ale jak stwierdzil Bart to 16 one maja we 4.Na powaznie juz w tm momencie to miejscowka jest naprawde ok,malo gapiow i co wazne wszyscy maja blisko.Poza tym w kupie razniej...mona poznac pare nowych osob i na forum zima bedzie o czym gadac-jak to bylo za kawalerki...Jak ktos ma grilla kieszonkowego to ja mam duzy kufer cos wiec moge zabrac...miejsce tez mam jedno wolne jesli chodzi o pasazerki :wink:    Pozdrawiam do zobaczenia na miejscu....szerokosci
mĂłwisz o niedzielnym spotkaniu??a bedziesz jutro na S1??--------->
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.