Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4226


kiler600r

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie ludziska! Mam pare filmikow ze swoim motocyklem <jazda na gumie, palenie gumy, fajne zakrety itp>. W wolnych chwilach chcialbym zmontowac z tego caly jakis jeden fajny film, z podkladem muzycznym, jakimis efektami itp. Tylko ze materialu mam troche malo, wiec jakby ktos mial ochote rowniez sie tam pokazac to czekam na materialy. Nie musza to byc profesionalne tricki, mnie tez jeszcze duzo brakuje do idealu. Warunek jest tylko taki ze musza to byc Wasze wyczyny a nie z netu posciagane filmiki czy cos takiego. Filmy moga byc bez dzwieku bo i tak bedzie jakis podklad muzyczny. Zainteresowanym moge potem nagrac film na plyte i jakos sie tam umowimy na przekazanie tego. Kase wezme tylko za plytke. Film nie powstanie jakos super predko bo z czasem slabo stoje, ale bede sie starac Filmy przesylajcie na maila:[email protected] tez wyslijcie pod ten adres link do serwera na ktorym filmik umiesciciePozdro all!!!Aha tak sobie jeszcze mysle ze jakby to fajnie wyszlo to mozna by potem sprobowac jakos to rozprowadzic za kaske<poprzez np. zaprzyjaznione salony motocyklowe, jakies firmy, moze na zlotach> i przekazac te pieniazki na dzieciaki z Sarnowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysylajcie co macie!!! mozna by zrobic material na cala plyte cd i mysle ze calkiem niezlym pomyslem jest zeby to jakos rozprowadzic i kase na dzieciaki przeznaczyc. Puszczac to za jakas rozsadna kase, mysle ze okolo 20 zeta, to jeszcze nie sa chyba jakies duze pieniadze i moze chociaz z ciekawosci by to ludzie kupowali. Zreszta chyba kazdy forumowicz chcialby miec taka plyte w domu na ktorej jest on sam albo jego znajomi mozecie wrzucac linki do filmikow w tym poscie, tylko dobrze by bylo zebyscie pisali kto jest na danym filmie, moze to byc ksywka z forumNarazie jest to taki moj pomysl, jestem otwarty na wszelkie sugestie, opinie czy radyZ kompostowni filmow nie widzialem<dajcie linka> ale mam dosc troche filmikow z S1, tylko ze jakosc kiepska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SciagnaÌ to nie mozna bo maj¹ za du¿y rozmiar, ale jak ktoœ jest zainteresowany to proszê o adres na priv i przeœlê p³ytkê, za darmo.A na przysz³y sezon planujê zrobiÌ coœ wiekszego, tylko muszê siê podogadywaÌ z ch³opakami. Bo te fgilmiki sa takie spontaniczne, a chcia³bym zrobiÌ cóœ bardziej profesjonalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo uwag, z tym rozprowadzaniem za kasê to nie takie proste, bo jak pod³o¿ysz jak¹œ muzê to Ci siê ZAIKS doczepi do praw autorskich, no chyba ¿e dasz w³asn¹... , lub bêdziesz mia³ zgodê autora...
.... super pomysÂł na zrobienie takiej pÂłytki co do podkÂładu to znam kilku ziomkĂłw co robiÂą muzyke i myÂśle ze mogli by natrzaskaĂŚ kilka dobrych bitĂłw do filmikĂłw ...jak by byÂło cos wiecej wiadomo i chcieli byscie jakies podkÂłady to dajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon jak jestes chetny na kamerowanie to bede kogos potrzebowal bo w tym sezonie bedzie trzeba duzo filmikow krecic...dlaczego? to zobaczycie w sezonie
jak coœ to gada³em to ja cie moge nakrêciÌ, mam doœÌ fajn¹ cyfrówkê, ale kamerê to mam tylko analogow¹ jak coœ to moja dziwczyna bedzie mog³a cie krêciÌ podczas jazdy jako pasa¿erka... Srki, ¿eby to nie by³o odebrane jako chêÌ odbierania fuchy DRAGONOWI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.