Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4205


edi1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie… jesteÂście Âśmieszni. NajeÂżdÂżacie na Tomcia, a sami nie majÂąc kasy kombinowali byÂście jak najtaĂąszym kosztem doprowadziĂŚ moto do stanu uÂżywalnoÂści. Przypominam, Âże to jest enduro. Tutaj na pierwszy ogieĂą nie bierze siĂŞ wyglÂądu a sprawnoœÌ moto w terenie. I tak po ostrym kataniu wszystko bĂŞdzie zakryte bÂłotkiem O gustach siĂŞ nie dyskutuje. JeÂżeli autorowi siĂŞ to podobaÂło i takÂą miaÂł wizjĂŞ to jego sprawa. Maku… Gdy czytam Twoje posty to mam wraÂżenie, Âże piszesz tylko po to by dosraĂŚ Tomciowi… Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W za³¹czniku wrzucam zdjêcie motocykla który wszyscy zapewne znaj¹ ( myœle ¿e tym razem zamieszania nie bêdzie ? ) Niech bêdzie to przyk³ad jak powinna wygl¹daÌ profesjonalna przeóbka motocykla i nie chodzi o wygl¹d ogólny, a profesjonalne wykonanie.Pozdrawiam.
A Ty wiesz jakie sa koszty takiej profesionalnej przerobki?Nie wszystkich na to stac i nie powinno to byc powodem do wysmiewania sie z takich ludzi.Jak rozumiem zalozeniem tematu mialo byc pokazanie czegos czego nie powinno robic sie z motocyklem.To moze zamiast wysmiewac sie z wygladu przerabianych motocykli bedziemy krytykowali tylko i wylacznie niebezpieczne i zagrazajace zdrowiu i zyciu przerobki takie jak niewlasciwe chamulce, rozpadajace sie zawieszenia.Fajnie by bylo rowniez pod kazdym slowem krytyki dodac jakis pomysl na usprawnienie danego defektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BM-ka byÂła moja nie ojca moj ojciec nie interesuje siĂŞ motocyklami ( na szczĂŞscie ) ...Tak miaÂłem rowniez 125 Aprilie Pegaso Mnie nie chodzi o zadnÂą kase ani wydawanie jej na przerobki... poprostu odraza mnie wyglÂąd tego zadupka... zreszta czemu czepiacie sie moich wypowiedzi ten temat zalozyl kto inny , ktos kto podziela moje i innych zdanie na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... nie pÂłacz Mamusia lalke kupi "gÂłupota ludzka nie zna granic !!!Pozatym z tego co moÂżna wyczytaĂŚ to chyba to bmw to kupiÂłeÂś dorabiajÂąc jako nieletnia prostytutka !!! wiem Âże majÂą wziĂŞcie !!! chyba Âże jesteÂś nastĂŞpnym rozpieszczonym bajtlem ! ktĂłremu rodzice kupili zabawkĂŞ bo miaÂł taki kaprys !!!a zachowujesz siĂŞ jak dziecko w przedszkolu ktĂłre chwali siĂŞ co ono to nie ma za zabawek w domu !!! sorry ale czytajÂąc twoje posty .. weÂź siĂŞ zastanĂłw trochĂŞ nad tym ....TRIUMPH 955i DAYTONA - bart_b niezÂłe cacko mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdĂŞ miaÂł okazjĂŞ zobaczyĂŚ ciĂŞ na nim na Âżywo, gratulujĂŞ bo jest czego !!Przepraszam za post nie zwiÂązany z tematem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowa osob nie czyta postow od poczatku...
Wcale siĂŞ nie dziwiĂŞ, bo jak czytam Twoje wypowiedzi na poziomie dziecka ze szkoÂły podstawowej, ktĂłre spiera siĂŞ z innymi, jaki to ma fajny piĂłrnik z "rajchu" to na serio robi mi sie sÂłabo, choc z natury "mientki" nie jestem.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz pisze, ze to juz tak nie wyglada, jezeli ktos mi nie wierzy to pojde do garazu i zrobi zdjecie jak sie troche ociepli i bedzie po sprawie!
No i po co sie tlumaczysz debilom??? Ja mialbym to w dupie...Widze ze ostatnio na 4um przewazaja rozpieszczone bachory i cwaniaczki ktorzy umieja sie tylko wysmiewac a madrzy sa tylko za komputerem....zalosne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocz¹tku trzeba zaznaczyÌ (jeœli dobrze zrozumia³em), ¿e fota by³a zrobiona w pocz¹tkowej fazie doprowadzania moto do u¿ywalnoœci wiêc nie ma sensu komentowanie czegoœ co nie jest skoùczone.Przeczyta³em ca³y temat i widzê ¿e osoby które odpowiedzia³y mo¿na podzieliÌ na 3 grupy:1 - rób co chcesz z twoim moto to twoja sprawa2 - nie popieram nieumiejêtnego tuningu ale to twoja sprawa 3 - nie popieram nieumiejêtnego tuningu i wyœmiewam kogoœ kto to robiJa nale¿ê do do tej pierwszej grupy. Uwa¿am, ¿e jeœli ktoœ ma pomys³ i chêci na majstrowanie przy moto to niech to robi. Moja wiedza na temat moto jest raczej jak narazie znikoma - nigdy nie przerabia³em nic w moto, wiêc nie bêde komentowa³ kogoœ wysi³ków.

Ostatni raz pisze, ze to juz tak nie wyglada, jezeli ktos mi nie wierzy to pojde do garazu i zrobi zdjecie jak sie troche ociepli i bedzie po sprawie!
Na twoim miejsu nie przejmowaÂłbym siĂŞ nieprzychylnymi postami. JeÂśli ktoÂś ma gÂłowe na karku i przed wypowiedzeniem siĂŞ czyta wszystkie posty to wie o co chodzi pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Zanim nastÂąpi zamkniĂŞcie tematu, muszĂŞ dodaĂŚ ,Âże wyszÂła z tego caÂłkiem zabawna historyjka.ZwÂłaszcza podobaÂła mi siĂŞ historia z jazdÂą na gumie po kompostowni, w co niektĂłrzy uwierzyli !!!!!!!!!!!!!!!Bardzo brawo !!!!!!!!!!!!!Brak umiejĂŞtnoÂści, R 1, - 15 stopni, Âśniegu po pas i jazda na gumie, Âże o jeÂżdzie na przednim kole nie wspomne !!!!!!!!!!!!!!!!Jeszcze raz gromkie BRAWA dla tych ktĂłrzy uwierzyliiPodziwiam !!!!!!!!!ÂŚwietne jast natomiast to, Âże tak gÂłupia i Âżartobliwa wypowiedÂż kolegi Bolusia spowodowaÂła, Âże kilka osĂłb postanowiÂło mnie obsmarowaĂŚ !!!!!!!!!JesteÂście debeÂściaki !!!!!!!!!!!!!PozdrawiamZwÂłaszcza Bolusia i Roba20 za poczucie humoru, gdyby wszyscy takie mieli na tym forum to zapewne byÂło by zabawniej.Niestety co niektĂłrzy nie majÂą poczucia humoru i wolÂą siĂŞ wyzywaĂŚ publicznie !!!!!!Co do Maka i Tomcia robi siĂŞ ciekawa sytuacja !!!!Czekamy na ciÂąg dalszy !!!!!!!!!!!!Sezon coraz bliÂżej !!!!!!Jeszcze raz pozdrawiam i proponuje czytaĂŚ posty do koĂąca i ze zrozmieniem !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.