Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3415


Tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

OLOjesli chcesz na prawde konkretny komin zrobic pod swoje moto to proponuje zajzeg do firmy MG Motorsport z mysÂłowic. uwazam ze to najlepsi tlumikarze w kraju. Numer telefomu znajdziesz na ich stronie www.tuningbaja.pl Firma znajduje sie dokladnie na przeciwko gieÂłdy mysÂłowickiej. jakosc wykoania materiaÂły dopasowanie na najwyzszym poziomie. aha i co najwazniejsze po sprawdzeniu na hamowni wyszlo ze daja kopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie;Mam Suzuki GS 1000e z 1985 roku i bardzo by³ chcia³ wymieniÌ ca³y t³umnik(od cylindrów)gdy¿ mój stary jest chropowaty,nie da siê ani doczyœciÌ ani pochromowaÌ(poza tym ma wypalenia).Biorê mo¿liwoœÌ odm³odzenia sylwetki moto(poprzez ca³y ty³ od np;Hornety,albo od Fazera) i umieszczenia t³umników pod dupci¹ ;Dposzukuje spawaczy którzy mog¹ wykonaÌ ca³oœÌ(od kolanek po koùcówkê)-najlepiej z okolic zawiercia!!Pozdro dla wszystkich fanów moto i NARQA post-1325-1137274640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm,olbrzymi problem stanowiÂą kolektory - nawet jeÂśli znajdziesz kogoÂś kto dobrze pospawa Ci spawarkÂą rĂŞcznÂą (co jest niezwykle trudne!! trzeba posiadaĂŚ wyginarkĂŞ do rur) i bedzie to jako tako wyglÂądaÂło to jeszcze nie znaczy Âże bĂŞdzie super chodziĂŚ - co prawda to 4suw(w 2suwie jest jeszcze trudniejsza sparwa z synchronizacjÂą z ukÂładem dolotowym) ale zwykle nad ukÂładem wydechowym pracuje sztab inÂżynierĂłw -> i oni naprawde siĂŞ gÂłowiÂą-dlatego wszelkie wydechy sÂą tak drogie,p.s. mĂłj kumpel ma ten sam problem w CBR 600 street - tam kolektory sÂą w strasznym stanie a on chce mieĂŚ wycackanÂą maszynkĂŞ - najlepszym wyjÂściem jest kupno nowych -ale cena zniechĂŞca w sumie najÂłatwiej jest dopasowaĂŚ sama koĂącĂłwkĂŞ - z kolektorami sÂą problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLOjesli chcesz na prawde konkretny komin zrobic pod swoje moto to proponuje zajzeg do firmy MG Motorsport z mysÂłowic. uwazam ze to najlepsi tlumikarze w kraju. Numer telefomu znajdziesz na ich stronie www.tuningbaja.pl Firma znajduje sie dokladnie na przeciwko gieÂłdy mysÂłowickiej. jakosc wykoania materiaÂły dopasowanie na najwyzszym poziomie. aha i co najwazniejsze po sprawdzeniu na hamowni wyszlo ze daja kopa
bart_b - wielkie dziĂŞki za namiary ! Wiem Âże teoretycznie byÂłoby to najlepsze wyjÂście ale po pierwsze: chodzi mi tylko i wy³¹cznie o zmianĂŞ efektĂłw akustycznych a w kwestii mocy czy momentu chciaÂłbym unikn¹Ì po prostu pogorszenia fabrycznych osiÂągĂłw, po drugie (najwaÂżniejsze): musiaÂłoby sie to odbyĂŚ przy jak najmniejszych nakÂładach finansowych a jak zapewne wszyscy wiedzÂą takie specjalistyczne firmy tuningowe ceniÂą sobie swojÂą pracĂŞ ( i sÂłusznie !). Mam juÂż kontakt z goÂściem ktĂłry za niewielkie pieniÂądze zrobi mi coÂś na skalĂŞ moich potrzeb - jaki bĂŞdzie efekt - postaram siĂŞ opisaĂŚ na forum.Jeszcze raz DZIĂKI !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.