Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Odwiedziny Janusza (tego z TV)


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka ch³opaki i dziewczyny.Ja dziœ o tej porze wyj¹tkowo krótko.Wyskoczê ze swoim postem- wczoraj od emisji reporta¿u na dwójce non stop odpisujê ludziom na maile.W tej chwili jedno oko ju¿ mi prawie œpi, drugie jest na wpó³ otwarte, ale jest super.UFFFF, idê w koùcu spaÌ, bo tyle siê dzisiaj dzia³o, ¿e jeszcze chwila i bêdzie armata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Januszkuniestety nie moglam cie poznac bo moj slubny sie ksztalcil a poza tym z czestochowy mamy kawalek a pogoda byla jaka byla. Ale obiecuje ze nastepnej okazji nie przepuszcze !!!Jestem rehabilitantka i znam wielu ludzi pokrzywdzonych przez zycie, jesli nie mialbys nic przeciwko to dalabym niektorym namiary na ciebie, zeby mogli zobaczyc jask czlowiek potrafi byc silny, mysle ze moglbys pomoc wielu z nich.Pozdrawiam goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatka_b- pewnie, ¿e mo¿esz daÌ moje namiary innym.Nie mam nic przeciwko, a nawet jestem zadowlonyMotobandit- na razie ta Honda jest pewna na 90%.Wyœlê Wam linka, jak bedê ju¿ j¹ mia³ w pokoju. a nastêpnie swoje sta³e miejsce znajdzie na balkonie.A nu¿ coœ nie wypali i zamiast Hondy bedzie Mandaryna, chcia³em napisaÌ Motoryna. mogê Wam zdradziÌ, ¿e nied³ugo ju¿ nie bêdzie przy kolejnym poœcie samo Nico333 tylko g³ówkujê jakie zdjêcie wstawiÌ sobie pod loginem.Jedno jest pewne, bêdzie to Kawasaki, prawdopodobnie zielona, a mo¿e jeszcze ciut wiêcej Ninja, no chyba, ¿e coœ mnie innego nagle oszo³omi.P.S. Dziœ ju¿ mia³em o po³owê mniej maili ni¿ wczoraj, jutro bêdzie ich jeszcze mniej i ta tendencja spadkowa bêdzie sie utrzymywaÌ i dlatego bedê mia³ wiêcej czasu na przegl¹danie ca³ego Waszego Forum i tematów. Cze [ Dodano: 2005-10-23, 22:55 ]A kiedy przyjdzie na Ciebie czasA przyjdzie czas na Ciebie...P.S.Aby zrozumieÌ ten urywek refrenu,musielibyœcie poznaÌ dziœ zaistnia³¹ sytuacjê w mieszkaniu moich rodziców, ale ¿eby nie by³o tak smutno,do³¹czê zdjêcie z odlotow¹ czapk¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem duÂży , jutro bĂŞdĂŞ maÂłyOstatnio zebraÂło mnie na wpisywanie moich ulubionych kawaÂłkĂłw, a dokÂładnie fragmentĂłw refrenĂłw piosenek, ktĂłre sÂą dla mnie waÂżne, jutro napiszĂŞ Wam jakie jest moje motto Âżyciowe, a mam dwa, wybiorĂŞ najpierw to pierwsze. Widze, Âże coraz mniej osĂłb wchodzi na ten temat, jeÂżeli ktoÂś wejdzie, to proszĂŞ mi odpowiedzieĂŚ na pytanie czy Wicher to ten aktor z klanu, bo jakoÂś jeszcze nie jestem za bardzo wtajemniczony.Pozdro i do sklikniĂŞcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem duÂży , jutro bĂŞdĂŞ maÂły
" Mieszkam w wysokiej wieÂży otoczonej fosÂą mam parasol ktĂłry chroni mnie przed nocÂą, oddycham glĂŞboko stawiam piedestaÂły, jutro bĂŞde duÂży dzisiaj jestem maÂły. Stawiam Âświat na gÂłowie do gĂłry nogami, na odwrĂłt i w spak bawie sie sÂłowami (..) Mieszkam w wysokiej wiezy, ona mnie obroni.Nie walcze juz z nikim nie walcze juz o nic, palÂą sie na stosie moje ideaÂły... "Jedna z moich ulubionych piosenek, a tekst sobie zawsze biore mocno do serduszka. SzczegĂłlnie to ostatnie zdanie... I to ktĂłre Ty napisaÂłes. Pozdrawiam! Pisz, do nas, pisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.Tak jak Wam wczeÂśniej zapowiedziaÂłem, zdradzĂŞ Wam moje podstawowe motto. Mam teÂż jeszcze jedno, jednak zachowam je dla siebie, to moje motto, ktĂłre Wam teraz zdradzĂŞ towarzyszy mi od wielu, wielu lat. „NajwaÂżniejsze sÂą dni, ktĂłrych jeszcze nie znamy, najwaÂżniejsze sÂą chwile te, na ktĂłre czekamy”P.S. Anushka?- fajnie, Âże piosenka, ktĂłrÂą bardzo lubiĂŞ, jest rĂłwnieÂż TwojÂą ulubionÂą ze starych polskich piosenek, ktĂłrych ostatnio wyraÂźnie nam brakuje.Thank Dragon za wytÂłumaczenie,Âże Wicher to nie Rysio "taxĂłwkarz" z Klanu.Bo juÂż myÂślaÂłem, Âże w Klanie jeÂździ taxi, a na codzieĂą Âśmiga na motorze.ChciaÂłbym Ci jeszcze podziĂŞkowaĂŚ za wstawienie tej przepiĂŞknej Ninji pod moim loginem.KiedyÂś poproszĂŞ CiĂŞ o jeszcze jeden obrazek pod cytatem"co nas nie zabije , to nas wzmocni"A co do mojej CHÂĄDY, jeszcze sprawa siĂŞ nie rozwiÂązaÂła, ciÂągle staram siĂŞ dogadaĂŚ z firmÂą, ktĂłra tÂą CHÂĄDĂ sprzedaje i z UM aby mi jÂą sfinansowali nie w 80 % ale w calosci.Na razie cisza, szukajÂą sponsora.Jak chcecie tÂą CHÂĄDE zobaczyĂŚ i poczytaĂŚ wo jej paramertach to kliknijcie na za³¹czony link, nie bĂŞde Was trzymaÂł dÂłuÂżej w niepewnoÂści.http://www.ariespower.pl/main1024/agregaty...yciszone&id=181I co powiecie o tej CHÂĄDZIE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChÂąda, od paru godzin stoi na balkonie, jak fajnie pracuje jej sinlik, tylko niestety za duÂżo poÂłyka i czeka na wÂłaÂściwy moment do jej uruchomienia.Ale najwaÂżniejsze jest to, Âże wrĂŞczyÂł mi jÂą sam prezydent Miasta JastrzĂŞbie ZdrĂłj.HAAA - jak to mĂłwi Marcin Daniec - to je dopiero chÂąda prezydencka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico no zauwaÂżyÂłam, Âże juÂż ludzie coraz mniej sÂłuchaja polskiej muzyki, szczegolnie takiego typu jak tamta piosenka, a przeciez jest wiele super kapel z tamtego okresu ktorych warto posluchac. Nie wiedza co traca :wink: Super, Âże masz juz swojÂą CHÂĄDĂ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agreget prÂądotwĂłrczy rewelacyjny, cichutko chodzi.Tak to wyglÂąda z tymi zespoÂłami polskimi, przede wszystkim sÂą rzadziej puszczane w stacjach radiowych, poniewaÂż zagraniczne sÂą taĂąsze, a inni ludzie wolÂą takie stacje, gdzie jest duÂżo grania,maÂło gadania. Fajne sÂą, te dwa browarki , ktĂłre wybieracie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.