Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Odwiedziny Janusza (tego z TV)


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich motocyklistów, którzy wczoraj mnie odwiedzili. Osobne pozdrowienia dla odwa¿nych dziewczyn, które chcia³y mnie poznaÌ osobiœcie.Wczoraj mog³em tylko poczytaÌ Wasze komentarze na Forum, jestem bardzo mile zaskoczony, ¿e jesteœcie zadowoleni z odwiedzin, a Ci, którzy nie mogli przyjechaÌ lub wystraszyli siê ¿ab, teraz ¿a³uj¹, ¿e nie do³¹czyli Dragona i jego zebranej ekipy.Nic straconego. Zobaczymy siê na rozpoczêciu sezonu motocyklowego, tylko za pó³ roku, mo¿e 5 m-cy,zale¿y jak szybko wiosenna pogoda bêdzie siê klarowaÌ. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam, do zobaczenia, do sklikniêcia.Narka. P.S Maja, trzymam Ciê za s³owo, a wiesz co mi obieca³aœ.Mog³em dzisiaj do Was napisaÌ, dziêki staraniom Dragona-£ukasz serdeczne dziêki za naprowadzenie mnie na to czadowe Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Janusz.Ja niestety nie moglem dotrzec bo tak jak pisales wystraszylem sie zab Ale niestety ja mialbym najwieksza trase do ciebie 200 km w dwie strony wiec nie chcialem jechac w deszczu a u nas padalo , ale bedzie jeszcze okazja do poznania 3maj sie i baw sie dobrze na tym zajebistym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa maÌ, wiecie co? Powiem szczerze tak jak ju¿ mnie niektórzy z Was poznali, jestem szczerym i otwartym cz³owiekiem, u Was lepiej siê czujê, ni¿ na forum i czacie przeznaczonym dla osób niepe³nosprawnych, czyli na IPONie - Internetowym Portalu Osób Niepe³nosprawnych. Mam nadziejê, ¿e nie bêdziecie mnie tu traktowaÌ jak kaleke, bo ju¿ widzê, ¿e tak nie jest. To forum mi po prostu od razu przypad³o do gustu, wczoraj Dragonowi wys³a³em 3 fajne fotki, z czego 2 s¹ zajebiste i dzisiaj te zdjêcia umieœci, wiec bêdziecie mogli mnie zobaczyÌ, szkoda ,¿e nie na motorze ale w moim kasku Vento, z którego by³em na tamte 90-te lata dumny i skórze, a druga fotka nawi¹zuje do ksiê¿y, bo od gazety Fakty i mity za napisanie im dobrego reporta¿u o mnie, dosta³em dwie koszulki. FREDDIE M. fajnie napisa³, cytujê : 'Biedny Polak Biedny Z Bied¹ Siê Boryka Wyj..ba³ nas Ruski i Kler A Teraz Ameryka' p.s. Nie wiem czy dziœ wejdê jeszcze na to forum, poniewa¿ dziœ po po³udniu odwiedza mnie po raz pierwszy dziewczyna, z któr¹ mailuje od pocz¹tku wakacji i ma nowotwór, wczeœniej nie chcia³a przyjœÌ nie mia³a w³osków, teraz ju¿ spokojnie chodzi bez peruki. Pozdrawiam , narka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej Januszku ja sie bardzo ciesze ze mogÂłam cie poznac osobiscie i nie powiem spotkanie z Toba daÂło mi troszke do myslenia,nie tylko zracji tego co ci sie przydarzyÂło ale z racji tego jak czlowiek potrafi byc silny nawte po tak wielkiej zyciowej krzywdzie,i naprawde az dodaÂło mi to siÂł i ze mozna walczyc z przeciwnosciami losu bo jak mam byc szczera nie wiem czy starczylo by mi sil by podjac walke o zycie....duzo tu gadac jestem naprawde szczesliwa ze mogÂłam poznac takiego czlowieka jak ty idorzucic nowe doswiadczenie do mojego krotkiego zycia:)A jarabista byla opowiesc o ksiedzu normalnie... hehe...mam nadzieje ze dozobaczyska w poczatek sezonuPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.