Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3991


Scigacz

Rekomendowane odpowiedzi

Oj kolego Scigacz.....Jesli myslisz, ze komus imponuje Twoja postawa to sie grubo mylisz.....Generalnie wali mnie to co sobie kupisz.............generalnie wyglada mi to na jeden z wielu tematow tutaj.................."chcialbym, kupilbym ale jednak nie kupie - w kazdym razie napisac zawsze mi wolno"Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego-Scigacz?Jestes nie wiele starszy odemnie!Ale w przeciwienstwie do Ciebie mialem przyjemnosc jechania Kawa 636?Albo jakas taka, ale rocznik nieco straszy....moje doswiadczenie nie jest duze!Pare lat MZtkami,Jawami oraz Honda MBX80 i 12 tysiecy km GSem! I powiem CI ze jak wsiadlem na ta kawe to zapierdala jak glupia! Jak z CBRka jako tako sobie radzilem to z tym wieksze kolopty byly! Jak mowil wlasciciel to miala ona cos kolo 120 konikow(sportowy tlumik)! Dla mnie to bylo juz za duzo! Ciezko jest opanowywac takie motocykle niedoswiadczonym motocyklista! Sory, ale chu** z tego ze na prostych bedziesz zapierdalal jak glupi jak 3/4 osob bedzie cie na kazdym zakrecie objezdzalo ?Ja mam jeszcze czas na taki motocykl, sadze ze Ty tez.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to ze sa osoby kupujace pierwszy motocykl 1000 np r1 jezdza 3 lata i sie jakos do tego czasu nie rozjebali
a co powiesz na to, ze sa i takie osoby, i to chyba jest wiekszosc takich "geniuszy", ktore sie rozwalaja w przeciagu kwartaÂłu(mam przyjemnosc znac jednego, ktory kupil pierwszy motocykl wlasnie 1000 i chociaz nie jezdzil tak zle, jak pisze o tym Tomcio, to rozjebaÂł sie po 2 miesiacach, a z motocykla zostaly prawie same strzepy).
On nie ma czasu...bo jak bedzie starszy to nawet na ZX6R nie bedzie dalo rady wyrwac panienki....a teraz szanse sa duze Buhahahahahaha
coÂś w tym jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRwa odpierdolcie sie od chlopaka - Leo, Timac,, Tomcio, Ziobu !!!! Zakup takiego motocykla jest naturalna sprawa i nie powinien budzic z wazej strony gleboko niepokojacej agresji. Uwazam iz postawa rowniesnika jest jak najbardziej na miejscu - popieram go za ten blysk w oku (avatorze), za wysublimowany styl, za rozwage, za znajomosci z instruktorem, za wchodzenie w zakrety ? qrcze , trudno mi sie nawija o niczym ... na koniec rada : poszperalem po necie i znalazlem niezla maszynke - troche mocniejsza od twojego marzenia ale za to na 300% kazda dupa bedzie sie za toba ogladac . Sprawdzone - sam zarywalem jescze w ubieglym sezonie pod dyskotekami panienki : aha - tam jest kilka wariantow kolorystycznych - ja bym na twoim miejscu wzial czerwony : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M115567 jak ktos bedzie mial jakis problem do tego postu to : hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na Twoim miejscu nie pytal o zdanie lokalnych i forumowych ekspertĂłw, tylko kupil sobie ten sprzĂŞt i zaczaÂł szlifowaĂŚ umiejĂŞtnoÂści(ony nie krawĂŞÂżniki i drzewa).Rozwalisz sie Twoja sprawa, poprawisz tylko statystyki policyjne.Przezyjesz nie rozwalisz siĂŞ, to bĂŞdziesz dumny i napiszesz tutaj na forum jaki to z Ciebie hajer i Âże Rossi to na serio cienki fiut ÂŻycze sÂłusznej decyzji i trafionego wyboru.Powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie ma czasu...bo jak bedzie starszy to nawet na ZX6R nie bedzie dalo rady wyrwac panienki....a teraz szanse sa duze Buhahahahahaha
Chlopak myslal ze prowokacja bedzie spoko , a tutaj go wszyscy jak psa objechali ;]Ja mam 20 lat i kupilem sobie gs na pierwszy moto i jakos zyje - kazdy z kim gadam doradza zebym pojezdzil 2-3 latka aby sie obyc z tematem zanim zakupie sobie 600 tke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wed³ug Ciebie le¿¹cy motocyklista ma coœ wspólnego ze œwini¹ ? ... Ambitne porównanie, ale s¹dz¹c po Twoich tekstach nie bardzo siê dziwie... I nie dziw sie ¿e pisz¹ Ci zebyœ kupi³ coœ mniejszego na pocz¹tek - to nie ze z³oœci tylko dlatego ¿eby jakieœ pok³ady rozs¹dku w twej g³owie uruchomiÌ. A jak nie chcesz s³uchaÌ - to kup 636 na pewno bêdziesz zadowolony (jeœli nie po³o¿ysz sie jak ŒWINIA) , w tej chwili konkurencja w klasie 600 jest tak du¿a ¿e ka¿dy tak jak by³o wczeœniej napisane swoje chwali i o obiektywizm ciê¿ko. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do jazdy na ulice to 1: zanim zaczne jezdzic po ulicy mam zamiar (w celu obeznania sie w pelni z ruchem ulicznym) wpierw pojezdzic samochodem z okolo rok 2: jezeli chodzi o zapoznanie z motocyklem to tak jak juz mowilem mam znajomego ktory wpierw wezmie mnie na tor. tam obstukam sie stopniowo ze sportowa 600 i jak juz opanuje dosc dobrze ten motocykl dopiero mam zamiar wyjechac na ulice. Mysle ze powinno wszysto wypalic. zgadzam sie z jedna opinia forumowicza ze wiecej z tym strachu niz to potrzebne. Wydaje mi sie ze wszystko jest dla ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE PRZESTANCIE DODAWAC JUZ POSTY W TYM TEMACIE (CZYSTA PROWOKACJA) - A KOLES ROBI SOBIE UBAW !!!NIECH SOBIE KUPI NAJLEPIEJ R1 najnowszy model.PRZECIEZ TO ON TYLKO BEDZIE POPRAWIAL STATYSTYKI POLICYJNE (na szczescie nie na Slasku) - widac ze my ze Slaska(Zag³êbia) wyrozniamy sie czyms takim jak rozwaga, rozum i inteligencja !!! TEGO SIE TRZYMAJMY - KONIEC TEMATU !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s³uchaj w poznaniu ciê wyœmiali czy nikogo nie znasz ¿e na œl¹sku mósisz g³upie pytania zadawaÌ???tak jak na pocz¹tku mo¿na by³o przypuszczaÌ ¿e masz coœ ciekawego do powiedzenia tak teraz widzê ¿e jesteœ m³od¹ bogat¹ ciot¹ która œmieje siê ze starszych mniej lub bardziej wyjadaczy bo: -je¿dz¹ na starszych sprzêtach, dobrze radz¹, i dodatkowo œmiejesz siê z tych którzy siê wy³o¿yli na motocyklu!!!! koleœ podaj sztamê dziennikarzom!!!!ka¿dy motocyklista le¿a³ albo bêdzie le¿a³ i pokazujesz ¿e jesteœ ma³¹ biedn¹ ciotk¹,która sprzed monitora potrafi siê ponabijaÌ- przyjedz na zlot zobaczymy co powiesz,a wczêsniej zademonstujesz co umisz na motocyklu.chociarz ja mam zamiar siê do wielkopolski przejechaÌ w lato-mam nadziejê ¿e siê spotkamy(szczerze)pozdroP.S. mog³em to napisaÌ na privata ale tak jest bardziej wrednie-a podsyci³o mnie to o le¿eniu jak œwinia-cz³owieku!!!! ja wed³ug ciebie le¿a³em tak dwa razy i uwierz ¿e nie by³o przyjemnie!!!!mo¿e ty jak jakiœ kumpel siê wy³o¿y to bêdziesz siê z niego œmiaÌ jak bêd¹ go do karetki wnosiÌ nieprzytomnnego,ale ja dziêkuje ¿e ciebie tam nie by³o- tak jak ma jeden kolega w profilu napisane-to ¿e masz motocykl nie znaczy ¿e jesteœ MOTOCYKLIST¥,naucz siê pokory,doceù niektóre ¿arty w naszych poprzednich postach i kup ten cholerny motocykl,chyba ¿e jeszcze na kieszonkowe czekasz-napewno bêdziesz zadowolony.¿eby nie by³o ¿e jestem zazdrosny o rzeczy doczesne powiem ci tak - jak zarabia³bym 20tyœ z³ miesiêcznie to i tak bym nie kupi³ takiego motocykla mojemu 18letniemu synowi,a coœ o twoich rodzicach samo siê nasuwa na myœl po twoich postach.peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co przeczyta³em wszystko z nódów tego co o tym myœ³e dla przekory nie napisze.....Tylko takie ma³e sprostowania czy s³uszne to os¹dzice sami. nie bêd ete¿ ju¿ przytacz³a s³ów "niewa¿ne co masz pod...." ale tak mys³e ¿e nieliczy siê wiek tylko doœwiadczenie bo nieraz 20 letnia osoba ma wieksze doœwiadczenie ni¿ jakis tam 30-40 latak co kupui³ sobie pierwszy motocykl (czytaj iloœc przejechanych kilometrów)...dwa- takie stare powiedznie jak siê nie przewrócisz to siê nie nauczysz.....no i trzy - na torze fak mo¿na siê wiele nauczyÌ,ale tor nie to samo co ulic i nie ma co tego porównywaÌa tak wogóle to ide siê napic )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie weŸcie skoùczcie go naje¿d¿aÌ..Co on wam zrobi³ ?? Bo sobie chce kupiÌ 600' na pierwsze(nie znaczy w jeŸdzie) moto ??Moje zdanie w tym temacie...Kup to co ci siê podoba... zajefajny jest TRIUMPH daytone 675....Bardzo ³adnie wygl¹da.... Ale widzê ze ty ju¿ podj¹³eœ decyzjê.... ZX6R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.