Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3914


Virtual69

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie.Tym razem chyba bardziej do Mototurystow Ma ktos doswiadczenia z interkomem?Chodzi mi o dobry model za niewygorowana cene.Chodzi tez zeby byl montowany w kask glosnik i mokrofon.Na co tez zwrocic uwage przy wyborze i czy sa jakies preferowane modele... Tylko nie mowcie ze tak to mi tylko w erze dopasuja... Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy chodzi ci o bezprzewodowy czy z kablem miedzy pasazerami ja z kumplem kupilismy sobie krótkofalówki z funkcj¹ vox no tak do 80km na godzine jest oki ale jad¹c szybciej mikrofon sam sie za³ancza pod wp³ywem szumu powietrza i juz nic nie s³ychac gdy w³¹czysz vox to znowu musia³bys miec gdzies wpoblizu przycisk w³¹czaj¹cy mikrofon to wtedy tak do 100 s³ychac no i odleg³osc od siebie miedzy jednym a drugim motorkiem to 100m spokojnie do tego jest oczywiscie zestaw s³uchawkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabialem :waki -taki (bez vox) :+ slyszalnosc do 100 km/h- trza wciskac dzyndzelz vox :-szum powyzej 75-80 km/h+ zero przyciskow teraz w nowym zesonie bede testowac mmikrofon montowany (bez srubek i super glue ) na krtan , osloniety chusta od witru , zobaczymy jak sie to sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu je¿dzi³em z tradycyjnym interkomem ale szybko mi przesz³o ze wzgledu na wady , do perfekcji opanowa³em z ekip¹ jêzyk migowy wiec komunikacja w drodze by³a zachowana Dla zainteresowanych tematem warto poszukaÌ sprzetu umo¿liwiaj¹cego wspó³prace z zestawem s³uchawkowym w postaci laryngofonu - nadajnik umiejscowiony na szyi u¿ytkownika przenosi wibracje bezpoœrednio ze struny g³osowej blokuj¹c niepo¿¹dane dŸwiêki otoczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupi³ interkom podobno dobry za niewiarygodne pieni¹dze  , sytuacja taka sama jak u kolegi- gdy tylko troche przyspieszy za³ancza siê sam pod wp³ywem szumu wiatru tak¿e przemyœl ten zakup bo on nie by³ zadowolony.
Za niewiarygodne?TZN??!! Juz przemyslalem...
najlepiej po zaÂłozeniu kasku na gÂłowe wypeÂłnic od spodu kask piankÂą do okien i poczekac az zastygnie mysle ze to ograniczy szum hehe
Taa...od razu caly kask tylko taki otworek na oczy zostawic(styl jazdy:na czolgiste)A najlepiej na sezon pokryc sie calemu ta pianka...kombik tani,nieprzemakalny i wrazie uszczerbku latwy do odnowienia...A tak na powaznie:pomijajac juz kwestie ceny,jest cos dobrego?? Przewodowego,chetnie bezprzewodowe. Juz zainteresowal mnie ten z laryngofonem-czy jak sie to tazywa.Gdzie o to pytac,szukac??Sa na alegro czy moze ktos ma jakiegos linka do sklepu czy stronki z czyms takim??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogê powiedzieÌ tyle, ¿e mia³em zwyk³y intrerkom, taki z mikrofonem i s³uchawk¹ i jest to totalna pora¿ka, do 80 km/h jeszcze w miarê coœ siê da³o us³yszeÌ, ale powy¿ej nic, tylko szum (a im wiêksza prêdkoœÌ, tym g³oœniejszy), przejecha³em z tym mo¿e 5 km i zaraz zj¹³em, sprzeda³em za pó³ ceny¿ byle siê tego pozgyÌ, generalnie nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równie¿ zacz¹³em interesowaÌ siê zakupem intercomu ale po opiniach na forum ju¿ mi siê odechcia³o. Skoro mam jechaÌ 80km/h w odleg³oœci do 100m od kogoœ to w sumie bez sensu. Jad¹c gdzieœ dalej w trasê lepiej wczeœniej zapisaÌ siê na kurs migowego - przenajmniej baterii nie bêdzie trzeba zmieniaÌ Dziêki za naœwietlenie sytuacji.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.