Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forum śląskich sexomiakĂłw


saint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eeejjj,NICO DRAG, co Ty robisz? Wyrywasz mojÂą laskĂŞ :?: CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże bĂŞdzie Ciebie trzzeba izolowaĂŚ od forumowych panienek, bo siĂŞ za bardzo rozpĂŞdziÂłeÂś Ha-ha-ha-ha  Manga, a ja myÂślaÂłem, ze jesteÂśmy sobie pisani    :wink:
Eeeeeeeeeeee :mrgreen: To znaczy sie ..... To tak jakoÂś samo wyszÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na najbliÂższej imprezie niebedziemy mieli najmniejszych problemĂłw z wyrywaniem lasek  , z takÂą opiniÂą
Pewno tak
WiedziaÂłam, Âże jesteÂście pewni siebie ale nie wiedziaÂłam, Âże aÂż tak
wÂątpisz w moje umiejĂŞtnoÂści?? nieÂładnie
No po prostu Âżeby zarywaĂŚ do kilku dziewczyn na raz trzeba mieĂŚ naprawdĂŞ duuuuuuÂżo wiary w siebie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty_bytom, pilnuj pilnuj tego Âłobuza wiecie co mam rozwiazanie...moze trĂłjkÂącik NICO DRAG, nom tka nie watpie, Âże wiemy co i jak ...Âłobuz....:D:PNICO DRAG i kudlaty_bytom...normlanie erotomany sexomaniacy i playboys...to na Was za maÂłe okreÂślenia :D:DNICO DRAG....hahaha....ten podpis pod Twoimi postami....:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze ¿e to jest forum Erotomanów gawêdziarzy. Temat siê rozwin¹³ jak diabli. Ale ch³opaki nie przejmujcie siê jak na ¿ywo wam nie wyjdzie z kobietami. Bo one z natury takie s¹: pogadaÌ spoko, ale jak przyjdzie co do czego to uciekaja gdzie pieprz roœnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mam rozwiazanie...moze trĂłjkÂącik  :D  :D  :D
odpada, nie bĂŞdĂŞ siĂŞ dzieliÂł kobietÂą mojego Âżycia z jakimÂś innym, tak jak ja, niewyÂżytym seksualnie kolesiem
NICO DRAG....hahaha....ten podpis pod Twoimi postami....:D:D
coÂś dÂługo to trwa, aÂż 5,5s, biedaczek Danielos, doskonale wiem, ze one takie sÂą :| ale co poradzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba szybko byĂŚ gotowym, 5,5s to czasami moze zniechĂŞciĂŚ koleÂżankĂŞ, bo ona by juÂż chciaÂła, a nie za chwilĂŞ :roll:
Na szybko to moÂżesz pchÂły ÂłapaĂŚ KobietĂŞ trzeba rozgrzewaĂŚ dokÂładnie i powolutku Tak jak nasze maszyny Najpierw na delikatnym ssaniu.......A potem Ale nie martw siĂŞ KiedyÂś teÂż to zrozumiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.