Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sylwester 2005/2006


Mendel

Rekomendowane odpowiedzi

a moze ktos ma duza chaÂłupe co by domowke zrobic
Jak moich starych wyeksmitujecie to damy rade...wstep za okazaniem grzalki do wody bo bedzie w planie kapiel w basenie albo stawie co kto woli.Jedno i drugie zamarzlo. Ale Bart_b mowil ze on tez moze zrobic impre!A on nie musi nikogo wyganiac z domu...tylko miejsca mniej niz u mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

bo jak wlezie mi z 5 osob do domu to juz sie nie ma jak ruszyc 
5osob? Tyle to do mnie do lazienki wejdzie Szczerze to byl juz taki pomysl na sylwka.Tylko moi starzy odzwyczaili sie troche od takich imprez bo w tym roku spuscilem troche z tonu i imprez bylo mniej.Poza tym na SYLWKA duuuzo sie dzieje a ja srednio bym chcial ryzykowac moim pokojem.Badz co badz 20osob to juz zaczyna byc wesolo... Poszukajmy moze knajpy?Dzis mamy nasze "zebranie" wieczorkiem...moze beda jakies newsy to damy Wam znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wstalem!Oto jestem-Aniol Drogi,Mc Giver i Edison w jednej osobie. Pretendent do tytulu Krola Polski,Mazowsza,Pomorza,Warmi,Mazor oraz Litey i Wszechrozi... A oto co Wam oglaszam!Za prawde-powiadam Wam...KOSZT: 110W TYM: 2 GORACE POSILKI ZIMNA PLYTA SZAMPAN TALON NA 35ZL DO WYKORZYSTANIA W BARZE Zapraszamy serdecznie!Co do noclegu to agatka_b jeszcze nie wie ale sie dowie ze przenocuje wszystkich z odleglejszych zakatkow Polski-naszego pieknego kaczylandu i nawet sniadanko z goraca kawka i rosolkiem wystruga dla Was rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by tak zrobiĂŚ dzielonego sylwka???w koĂącu jest inter jest nas duÂżo a jednak moÂżemy siĂŞ dogadaĂŚ. Kto ma blisko Rybnika da znaĂŚ mnie ,blisko czĂŞstochowy ,czĂŞstochowie,itd,itd a o  pó³nocy sie zdzwonimy!!! co???
obawiam sie, ze sie nie zdzwonimy bo jak znam zycie kazda siec bedzie przeciazona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ej...no...pomyslcie cos !! !! Ja zucilem pomysl ale tez mam problem finansowy wiec cos wymyslcie
hmm kumpel ma wolna chate i powiedziaÂł, Âże moge kogoÂś zaprosiĂŚ, wiĂŞc przybywajcie tylko ze mieszkanko maÂłe jest ale jak ktoÂś miaÂłby jakieÂś ciekawsze rozwiÂązanie to siĂŞ piszĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm kumpel ma wolna chate i powiedziaÂł, Âże moge kogoÂś zaprosiĂŚ, wiĂŞc przybywajcie tylko ze mieszkanko maÂłe jest ale jak ktoÂś miaÂłby jakieÂś ciekawsze rozwiÂązanie to siĂŞ piszĂŞ
a beda tam kobiety?? Jak bedzie jakos interejujaco to ja bym sie pisal aczkolwiek wolal bym w naszym groie motocyklowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro to temat o Sylwku to ja z okazji tego nadchodzÂącego 2006 roczku chce Wam wszystkim zÂłoÂżyĂŚ jak najlepsze zyczenia , aby ten nowy rok byÂł jeszcze lepszy, abyÂśmy sie spotkali w tym samym i powiĂŞkszonym gronie na szosach i ganali DO PIEKÂŁA , aby nie byÂło takich sobĂłt jak te we wrzeÂśniu i aby speÂłniÂły sie Wam marzenia te motocyklowe jak i te inne - no i UDANEJ ZABAWY DZISIAJ OCZYWIÂŚCIE - buziaki PSYCHOLE :* :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.