Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sylwester 2005/2006


Mendel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja jestem za tylko moze ktos podal by jakies konkrety...ja wiem ze to ryzyko organizowania czegos ale damy rade!Ekipa z CzĂŞstochowy to ok 8osob na szybko.Miedzy innymi Bart b i Agatka b Jesli koszt bedzie rozsadny i miejsce to Ok-wchodzimy... A jeszcze jedno...jak ktos mi na takiej imprezie wyskoczy z Hip-Hopem,Techno,albo czyms podobnym to osobiscie go WYKASTRUJE gumka myszka a Bart przeleci mu psa a jak nie ma psa to rybki albo kota...A jak ten ktos nie ma nic z tych zwierzatek to znaczy ze juz nie ma dla kogo zyc... A na powaznie to do muzy tez mozna sie by postarac bo serio nie zdzierze wiejsko-dyskotekowych klimatow.Jest tyle bardziej wysublimowanych gatunkow.A jesli ktos mi powie ze dyskryminuje cos tam to odpowiem TAK-ZGADZA SIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej halo ludzie, a powiedzcie mi w jakim miescie?jeÂśli pasujÂą wam mysÂłowice to ja sie zajmuje organizacjÂą (wiadomo ze z noclegami itd) i tutaj trzeba sie okresliĂŚ...nastepna wazna sprawa na ta chwile to ilosc osob bo odniej cena zalezy widomo.. a kazdy tylko pierdzieli "a moze by tak" "fajnie by byÂło"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze,ze chyba sie tu rozpocznie jakis maÂły konflikt Poniewaz jak juz kiedys wspominaÂłam jestem bardzo elastyczna w zwiazku z muzyka-no moze nie tak bardzo -no ale zaakceptuje kazde gusta I niestety ja wÂłasnie sÂłucham Virtual tej muzyki,ktorej Ty nie znosisz a mianowicie techno i rowniez bym chciaÂła aby ten rodzaj sie pojawiÂł na naszej wspolnej imprezie i nie chce aby tworzyly sie tu jakies podziaÂły,przeciez wszystko mozna pogodzic :splash: No to by byÂło na tyle,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wÂłasnie sÂłucham Virtual tej muzyki,ktorej Ty nie znosisz a mianowicie techno
Sluchaj...PRODIGY,ATARI,etc nie ma sprawy-napewno sie dogadamy.A jak to wszystko pojdzie w mieszance to juz wogole bomba Ja tylko sie wzbraniam przed Mandarynami i innymi takimi cytrusami...Chodzi mi o dobra muze(nie jakas masowke z dyskoteki),dobre towarzystwo i impreza musi sie udac... Ja sie pisze na sylwestra a jak nikt sie nie podejmuje organizacji to zrobcie liste ile osob i moge cos rozeznac w CzĂŞstochowie.Tylko nie na zasadzie "...no ja bym,gdyby cos tam..." albo "...jak ktos tam to ja tez..." Konkret,biale-czarne i moge cos wymotac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj...PRODIGY,ATARI,etc nie ma sprawy-napewno sie dogadamy.A jak to wszystko pojdzie w mieszance to juz wogole bomba Ja tylko sie wzbraniam przed Mandarynami i innymi takimi cytrusami...Chodzi mi o dobra muze(nie jakas masowke z dyskoteki),dobre towarzystwo i impreza musi sie udac...  Ja sie pisze na sylwestra a jak nikt sie nie podejmuje organizacji to zrobcie liste ile osob i moge cos rozeznac w CzĂŞstochowie.Tylko nie na zasadzie "...no ja bym,gdyby cos tam..." albo "...jak ktos tam to ja tez..."  Konkret,biale-czarne i moge cos wymotac...
no to ja ide. mowie ze bialy i moge sluchac techo hip hopu jazzu metalu i kapeli z lowicza. towazystwo sie liczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 z³ za wynajem na ca³¹ sylwestrow¹ noc nie wiem czy to rewelacja... nie znam sie
No nie jest duzo...pomysl-10osob to jest po 100zl. Policzmy ze bedzie pare wiecej,doliczmy alkochol-proponuje 0,7+przepitka i jakies zarcie(zalatwienia zarcia sie nie podejmuje chyba ze w Czwie to jeszcze by dalo rade).Trzeba policzyc ze kazdy czyms tam musi dojechac i jeszcze czegos sie napic.Wiec realny koszt to mysle ze bylo by ok 170zl za osobe. Teraz trzeba zalatwic nocleg?Hmm...po kolezensku? A co do dojazdu: Maku ja mam do Bedzina ok 30km.Zbierz pare osob i moge po was przyjechac.Oczywiscie koszt paliwa pokrywacie CzĂŞstochowa na bank ma 6 osob.Teraz Wasza kolej...Co,kto,gdzie i jak...dalej nie ma problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.