Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sylwester 2005/2006


Mendel

Rekomendowane odpowiedzi

Siemkaw czasie zlotu w Wapienicy pad³a propozycja ¿eby zrobiÌ Forumowego Sylwestra. Bêdzie poza sezonem, niestety, i na pewno bêdzie mi³o siê spotkaÌ w znajomym gronie. Myœlimy ¿e S³owacja to jest dobre miejsce na taka imprezkê, w miarê tanio, mo¿na poœmigaÌ na snowboardziku i nartach. Trzeba by wynaj¹Ì chatê gdzieœ w górach i do tego jest potrzebna konkretna iloœÌ osób. Dlatego je¿eli ktoœ jest chêtny na Sylwestra na S³owacji to proszê siê wpisywac w tym temacie. Wszelkie pytania równie¿ tutaj wpisujcie. Mo¿e dojdziemy do jakiœ konkretnych wniosków i uda siê taka imprezê zorganizowaÌMamy ju¿ kilka miejscówek, ale do rezerwacji jeszcze droga daleka, im szybciej tym lepiej, a wiemy ¿e paru chêtnych jest Madzia Kawabusa i Mendel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie ukrywam ze jest to wyr¹bisty pomys³ i z mi³¹ checia sie do³¹cze oczywiscie dogadamy ostatecznie jeszcze sie wypomiec co do mojej obecnosci:)zobaczymy jak to wyjdzie w kosztach......a no i jeszcze ³ancuchy hehe...my ze spunem obecnie na slikahc smigomy wiec ³ancuchy podwojne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec ja dzisiaj prawie caÂły dzien szukam jakiegos fajnego domku,ale niestety Ci co pisza ze jest jeszcze tyle czasu do Sylwestra to sie MYLÂĄ :!: :!: :!: niestety juz 3/4 miejsc juz jest zarezerwowanych,tak wiec musimy sie pospieszyc 8) A cena noclegu wynosiÂłaby w granicach 40 zÂł-ale sprĂłbuje znalezc jeszcze cos tanszego,wiec na dniach dam Wam informacje co i jak 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty_bytom, racja ja w zeszÂłym roku zarÂąbiÂście bawiÂłem siĂŞ w rabce 25zÂł za noclek, lepsze pomieszczenia i domki za 30zÂł stok miaÂłem przed nosem tylko wyjÂśc zapiÂąc deche i dawaj wyciÂągiem na gĂłre czaÂła impreza 4 dniowa kosztowaÂła mnie niecaÂłe 400zÂł w tym przejazd tam i spowrotem jedenie wiadomo %%%% wypoÂżyczanie deski caÂło dobowo i wyciÂąg na gĂłre, wieĂŚ wsumie mi to obojĂŞtne czy tu czy sÂłowacja wszystko zalezy od kosztĂłw i tego co ja sobie sam zaplanuje, a moze tak pod namiot w gĂłry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co tego Sylwestra wcale nie musimy spedzac na SÂłowacji-poprostu stwierdzilismy z Mendelem ze tam byÂłoby najlepiej bo na SÂłowacji jest najtaniej Tak wiec Saincik masz jakis telefon kontaktowy do tego miejsca gdzie byÂłes rok temu???I jak to tam wyglÂąda-czy to sa jakies domki czy co :?: Bo jesli jest tam tak tanio to moznaby sie tym bardziej zainteresowac 8) Jesli ktos ma jeszcze jakies sprawdzone miejsca to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha, za wyporzyczenie pÂłaciÂłem 35zÂł na dobe,a wyciÂą owiele droÂżej byÂł jedynie czsĂłwka wmiare wychodziÂła tanio bo chyba godzi na coÂś koÂło 20 zÂł tylko trza byÂło siĂŞ uwijaĂŚ ze zjezdÂżaniem wieĂŚ na paÂłe siĂŞ gnaÂło. a jak to wyglÂąda to tak jest to zwykÂły mieszkalny dom wsumie taki maÂły pensjontak tĂłry ma pokojeod 2 osobowych po 6 osĂłb , ogĂłlenie caÂły sylwester to byÂła imoreza na stoku byÂł taki namiot itp. a koszt za te pokoje to 30zÂł jak dobrze pamieam, a co do sÂłowacji to hmm taniej niby jest,alealkohol sÂłabszy a tak na marginesie to ja nie wiem czy pojade bo palny siĂŞ zmieniajÂą chyba,ze po sylwestrze dojade na desce poÂśmigaĂŚ, bo ta pieknÂą noc najprawdo podobniej spĂŞde w lokalu na jakims balu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.