Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3886


Osek22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jezdzilem na GSXR1000 K5 i na R1 2004r. i jak dla mnie K5 rzadzi,R1 nie ma podejscia np. duzo gorzej z dolu ciagnie i nie jest tak poreczna.Sam takiego na nowy sezon kupuje I byla to obiektywna opinia i na pewno potwierdzi to kazdy kto jezdzil na tych motocyklach.Wolalbym juz ZX10R niz R1 mimo ze ryzyko pekniecia ramy jest wysokie.Moge dac nawet przyklad jednego z naszych klientow ktory kupil K5 a wczesniej jezdzil na R1 2004 i to takze po torze.Przyjechal do nas na jazde probna a po niej od razu zachorowal na K5 i na drugi dzien byl juz z zaliczka.Powiedzial takie cos:w porownaniu do K5 to R1 nie przyspiesza,nie skreca i nie hamuje.Tyle w tym temacie.Pewnie mnie tu teraz paru zjedzie (pozdro Timac) ze tak krytykuje R1 ale to moje i nie tylko zdanie.I to z doswiadczenia a nia z zaslyszanych plotek.Zreszta juz kiedys mialem R1 i wolalbym zapomniec ten sezon w ktorym ja mialem....Jedyne co trzeba przyznac to to ze fajnie wygladaja (ale tylko do 2003r.) no ale jak wiadomo z ladnej miski sie nie najesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro czujesz sie na silach to bierz 1000. kazdy ma swoj wybor. jezeli chodzi o r1 czy Gsx to osobiscie polecam R1. Dlaczego bo jest bardzo zwinna , mi osobiscie sie bardzo podoba , jest lekka i to super sprzet na ulice. a co do pojemnosci to tak jak ktos juz tu mowil jak bedziesz mial sie zabic to rownie dobrze zrobisz to na 600tce. jednak jest roznica jezeli nie potrzebujesz tak duzej mocy(w granicach 180 koni) to wez 600. jest bardziej poreczna np w porownaniu R1 a R6 ta druga ma lepsze prowadzenie. Chyba ze chcesz cynic to wez 1000. Wiec jezeli chodzi o tysiaczki radze R1 takie jest moje zdanie. mam znajoma jezdzi rok ponad i jest bardzo zadowolona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie wybralbym R1 bardziej mi sie to podoba niz Suzuka . Widzialem tez wiele komentarzy ze R1 to za mocny motor hmmm jak masz zdrowo z glowie poukladane i masz czas i miejsce doszlifowac swoje umiejetnosci to nie bedzie problemu . Ja rowniez nie jezdzilem na motocyklach wiekszych niz 250 w czerwcu ubieglego roku sprowadzilem sobie z Stanow Honde RC51 wiele osob mnie tez straszylo ze litr pojemnosci to za duzo itp ale mam za soba udany sezon a jezdzilem naprawde duzo, co prawda nie jestem jeszcze jakims tak specem jak Rossi ale uwazam ze wiecej sie obawialem teog motoru niz bylo to potrzebne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.